Listopad 2008

.. a kde je Gabo ??.. 28.11.2008

30. listopadu 2008 v 10:36 | Balu |  2008
<< ... po vzoru Míry Bosáka ... tančí. A to místo kopané. Svět se opravdu zbláznil
10.kolo - 28.11.2008
AC AZZURO > 10 : 3 < FC NEGRO
AC AZZURO: Brát, Fiala Vikt.(3),Hašek (2), Maršík (3), Pavlík(2)
FC NEGRO: Borůvka,Frunc (1), Hundák (2), Kult, Zelený R.

Výsledek jak přes kopírák - jen s jinými lidmi. Redakce vyzvala po delším čase oblíbeného glosátora předvedené hry pana Von Veltlína ( toho času Hraběte), ale ... no posuďte sami : " ... nic ti neřeknu avšak byl jsem NEJLEPŠÍ... Uznejte-nic moc.

Chlapci, Mul a Fík, svým výkonem dokázali probudit i takovou personu z "Kaprligy" jakou měl být Patrik Berger a završili zápas krásnýmí hattricky.. Gratulujeme a přidáváme kopírované foto z renomovaného fotbalového časopisu France footbal. Jsou to TI o kterých se ve fotbalové Evropě nyní mluví. Snad zůstanou, aby dál šířili slávu a čest. >>
Mimochodem Mul je za svůj excelentní výkon odměněn krásným 4.místem průběžné tabulky.


... dohromady 200 let... 21.11.2008

22. listopadu 2008 v 12:41 | Balu |  2008
... starý team a tak to jinak dopadnout nemohlo. (Randolfo)
9.kolo - 21.11.2008
AC AZZURO < 10 : 3 > FC NEGRO
AC AZZURO: Brát (2), Borůvka (4), Kult (3), Pavlík(1), Maršík
FC NEGRO: Frunc (1), Hundák (2), Zelený J, Zelený R.
máme staronového leadra tabulky... ať Hrabě dělá co dělá ( myslivost, nově i dotočná...jen ne poctivý trenink ) jeho věrní ho vždy na ten vrchol dostanou. Ano, již klasik (Linneker) říká: ..." fotbal hraje 22 hráčů a vyhrává Richard..." Blahopřejeme a zároveň se omlouváme.... fšak on už ví. Za zmínku stojí i čtyři branky Borukáče a občasné návraty Emana a Kebuleho.

... Bišík v mlze... 15.11.2008

18. listopadu 2008 v 13:16 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

... část chodecké sekce EKG a příchozí hosté využili krásné podzimní mlhy a vydali se za krásnými rozhledy... na Bišík. Londýnská mlha byla neprostupná a tak dostaly příležitost naše představy... a historie. Jídlo nám na Zámečku nedali, pít nás nebaví .... a tak alespoň Kdopak: Mirka, Kája, Dáša, Líba, Aleš, Balu.

...propíchnuté duše 14.11.2008

16. listopadu 2008 v 11:15 | Balu

... z reglementu UEFA § 123 čl.III Sb. citujeme " ... při NEÚMYSLNÉM přerušení hry ( zranění více jak poloviny mužstva, úmrtí, zemětřesení, velké sucho, velké mokro, státní svátek, státní převrat, zavřené hospody, zavřená sokolovna a .. (pozor !!) prokopnutý míč ) platí výsledek v době těsně před tragedií... " Tolik UEFA.
8.kolo - 14.11.2008AC AZZURO < 3 : 4 > FC NEGRO
AC AZZURO: Borůvka (2), Frunc, Hašek, Kejklíček (1), Pavlík, Zelený J
FC NEGRO: Brát, Fiala Václ.(1), Fiala Vikt.(2), Kult (1), Maršík, Zelený R.
Redakce doufá, že vyvolaná diskuse v Kopáčských kruzích donutí Michaela Platiniho i jeho UEFA družinu k revizi pravidel europského fotbalu, nebo že alespoň pošle nový míč...

carevič je na vrcholu... 7.11.2008

8. listopadu 2008 v 11:13 | Balu |  2008

<<< Gabo I.- král kopáčský - hlava pomazaná i se svým poradcem v problematice Růžové zahrady dr. Fíkem
7.kolo - 7.11.2008
AC AZZURO < 3 : 8 > FC NEGRO
AC AZZURO: Zelený R, Kult (2), Hašek (1), Brát, Borůvka, Pavlík
FC NEGRO: Zelený J, Fiala Václ. (1), Fiala Viktor,Hundák (2), Frunc (3), Maršík (2)
dáváme slovo komentátorům: Hrabě: " ... konečně vysvobození z prvního, velmi zavazujícího, místa - za což jsem velmi rád. Jen pláči nad stavem a budoucností kopáčské (naší) ligy... špičku ovládla totiž fotbalová lůza... Jo a Gabo je nadutý... tak se správný monarcha nechová. Igore, vzpamatuj se, chlapci Tě mají vcelku rádi, nekaž si to.... a hubni !!" tolik zpravodaj Von Veltlín. Investigativec Randolfo přidává postřeh ze hry: "... Mul je velmi nevyzpytatelný player, za brankou se zamotá, nějakým zázrakem přihrává před svatyni přímo do nohou mého drahého spoluhráče Hraběte (snícího o vlastní honitbě) a od něho přímo mezi moje nohy... to se fakt nedá chytat."

ze společnosti... * skóre zápasu bylo potvrzeno i v meditačním středisku * proběhla konference s bohatou diskuzí na téma Růžová zahrada * dle našich zpravodajců Gabovy favoritky jsou dr. Tárová a Bobina ( prý pro skvělá jídla v kantýně) **

4.11.... svátek má Karel

4. listopadu 2008 v 18:03 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...


pro velké množství blahopřejných SMSek jsem se rozhodl(a) veřejně poděkovat.
PĚKNĚ DĚKUJU.
ps. příště míň keců, víc darů....


...Bľedne skály na Boru - 1.11.2008

2. listopadu 2008 v 12:25 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE


chodecká sekce EKG se opět aktivizovala a tentokráte to odnesl BOR až za hranicemi fšedních dnů. Obsazování Bledných skal nebylo snadné >> posuďte zde .
..ale to bychom nebyli my aby jsme nepodnikli průstup opačným směrem i s těžkou technikou ( batohy, fototechnika,Balů...). Maj to tam hezký. KDOŽE: Hainrych > původce a průvodce. Dáša,Líba (fcelku dobrovolně), Mirka"bonjour", Vikula "Merks", Šárka, Hanka a Balu .. KDEŽE: Do Machovské Lhoty dopravními prostředky (auta, jaci, muly, sherpové ...) po zelené na Bledné skály, průlez, a zpět, trochu i houby a výjezdní zasedání zakončeno stylově v base campu "Na Mýtě"....

sázkové kanceláře pláčou...31.10.2008

2. listopadu 2008 v 10:06 | Balu |  2008
6.kolo - 31.10.2008
AC AZZURO > 6 : 6 < FC NEGRO
AC AZZURO: Zelený J (1), Zelený R (1), Hašek (2), Fiala Vikt.(1), Frunc (1)
FC NEGRO: Kult (1), Keklíček (2), Borůvka (2), Rýznar (1), Maršík, Brát

Ano, přátelé dobrého fotbalu... Hrabě von Veltlín koketuje s vážným rozhodnutím. Je na něm vidno, že již nosí v hlavě jiné životní priority, než je kopaná. A je to hodně znát na jeho poklesu výkonnosti. Chce se stát totiž "baronem" a mít svoji honitbu. Už prý, dle očitých svědků, začal shromažďovat ve svém olbřímým sídle různé fetiše. (první byly parohy... tedy ty pravé - z jelena). Co je však zarážející... když se poskládají na nebi řádně hvězdy ( a pár playerů se nezúčastní) tak to dá i tak na 1.místo v tabulce po 6.kole. Takže Richarde... jen tak dál, máš pravdu.. život není jen fotbal.. i když na špičkové úrovni. Ještě jedna informace ...Gabo, ten mnohdy podceňovaný avšak vždy mocně běhavý a bojující hráč, se pohybuje v (pro něj) neznámích výškách. Chlapče..pozor.. na závrať.
Ještě k zápasu... Fík, který má pro mnohé nedostižnou výšku, vsítil krásnou branku hlavou ( nikým neobtěžován, tam někde u stropních svítidel) čímž se vryl do paměti fšech fanynek... Team Azzuro .... soubor beze hvězd, poctivě pracující, si podělil branky mezi všechny playery a tím dokázal, že i takto to jde. Soupeř nevěděl koho vlastně bránit. Ale ty sázkové kanceláře ... již druhá remíza - a nám se vkrádá do duší divná pachuť. Snad se neblížíme do vod GL, plných kaprů !!??