Leden 2010

opět.... 30.1.2010

31. ledna 2010 v 19:37 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Jestřebí velehory, opět Petříkovice, opět přes Jestřebí boudu...opět na sněhu
nebyl jsem, nejel jsem, nemohu posoudit, budu se těšit na popisky z akce....jen mě přišlo, jako že trochu víc sněhu. Dokonce tam kde před týdnem číhali kořínky, nečíhalo (dle fotek) nic. I ten kůl je skutečně bílý...
Kdopak: Šárka, Dáša, Mirka,Marťa,Líba a Hainrich

dresy EKG...

30. ledna 2010 v 13:53 | Balu |  CYKLO akce
dresy jsou ušity, sklad je zásoben, cena stanovena (730 € za kus), výdejna otevřena každý den od 16,00hod ....
můžeme vyrazit na naši self promotion ... tedy až roztaje sníh, jestli někdy...

Kopáči ... balistický zázrak 29.1.2010

30. ledna 2010 v 12:40 | Balu |  2009
18.KOLO - 29.1.2010
FC NEGRO: Frunc 4, Zelený R, Fiala Vikt 1, Bartoň 2, Hašek
AC AZZURO: Zelený J.1, Brát 2, Kejklíček, Kult,Bezděk 5, Vít 2


AC AZZURO
10 : 7
FC NEGRO
zatím žádné zprávy....
sekce KKNLVKP ( komise,které nejsou lhostejné výsledky kopáčské ligy) připravuje mimořádné zasedání VKL (výboru kopáčské ligy), s hlavním jednacím bodem... činnost výsledkových zpravodajců v letošním ročníku. Aktivita je velmi slabá, v mnohých případech nedostačující ( což v překladu znamená - žádná). Je třeba zvolit staronové vedení zápisů utkání ... a to Randolfa. Jeho "mravenčí" práce byla patrně nedoceněna a málo finančně, ale i ústně chválena... Jen čas ukázal, že jeho koncepční práce byla a je nedocenitelná... Veřejnost si žádá i zaslouží fčasné výsledkové zpravodajství ... a my v redakci máme tu povinnost ( když už jsme ty exkluzivní práva, sakra, zakoupili od ČT) dodat výsledky včas !!!
Na urgence fšech nespokojených čtenářů, fanoušků i fanynek se konečně dostavila (v 18,32hod) výsledková zpráva - elektronicky!!
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník Gabo (IP:..........) tuto zprávu:AZZuro -Zelený J.1-Brát2-Kejklíček-Kult-Bezděk5-Vít2// NEGRO-Frunc4-Zelený R.-Fiala Viktor1-Barton2-Hašek 10-7
To je ta nejlepší odpověď fšem škarohlídům. A dokonce, redakce - vhodně volenými otázkami - se dopátrala k útržkům ze zápasu, čímž mohla dotvořit mozaiku pátečního matche...
Tak především je třeba vyzdvihnout " překrásně geniální lob" playera Hraběte, kdy přes celou palubovku kopl míč vzduchem ( ano, opakujeme - vzduchem), kterýžto zapadl do svatyně na druhém konci hřiště. Kdo tam nebyl neuvěří... ta dálka !.. ta technika kopu !.. tolik síly, co v tomto skromném chlapci na konci kariéry ještě zbývá.... prostě balistický zázrak.
Dále nelze nezmínit chlapské souboje mezi Mildou a Hašanem ( zvaným též "pitbul"). Prý.... šli po sobě, až kosti lítali. Velmi vyhroceně. Když se zahledíme do titulku, hravě zjistíme, kdo v těchto soubojích zvítězil. Ano, byl to Miloš se svými pěti góly, který si zabrnkal na nervovou strunku soupeře. ( Mildo, dobrá, hraj si i ten fotbálek, hoň se za kulatým nesmyslem.... zdá se, že to jako přípravu na floorbal zvládáš. Jen pozor na nádech a výdech...)
Kobyla se vrátil... sice jen na třech nohách, ale i to stačilo ke vstřelení dvou gólů.... gratulujeme. A gratulujeme i VZP k jejím dalším ziskům z následného přeléčení čtvrté nohy.
Víc si nepamatuji, snad mohu doufat, že stálý dopisovatel Hrabě ( když už jsme ho zmínili jako génia) i znovuzrozený player Kejkla ( i přes tvrdý trenink na Vasu) popustí uzdu a mírně doplní.....

sedm z Petříkovic ... 23.1.2010

24. ledna 2010 v 10:34 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
několik fotek TADY
a ještě Hainrichova galerieTAKY TADY
... snad něco napíšu. Na začátek jen trochu matematiky (7x7)+2= ??? (meduobsažného,lihuprostého moku ). A ještě něco z fyziky - jak umístit cca 600 lyžníků do "hurvínka" z ČD? Jde to...
Mrzlo. Ve stínu hodně (-12°C), na slunci míň. V Jestřebí boudě vůbec. Počasí tedy jako v zimě.

Kopáči - dějou se to věci... 22.1.2010

24. ledna 2010 v 10:33 | Balu |  2009

17.KOLO - 22.1.2010
FC NEGRO: Zelený R.1, Frunc 4, Brát 1, Bezděk 3
AC AZZURO: Borůvka 3, Hundák 1, Hašek 4, Pavlík 2


AC AZZURO
10 : 9
FC NEGRO
... stačí se podívat na střelce v záhlaví a pozorný fanoušek ví své. Ano, Randolfovi zmizela ta nepříjemně prázdná nulová kolonka v tabulce. Již se může hrdě hlásit mezi ostatní, nebude už odstrkován kolektivem, na všetečné otázky svých "fans" může z hlavou nahoře konstatovat...
ANO, přátelé dobrého fotbalu - i JÁ jsem kanonýr!!
I Eman skóroval... na palubovce čtyřikrát a v relaxačním středisku dvakrát... gratulujeme.
K zápasu mnoho nevíme, jen snad na okraj... že se tentokráte scházeli Kopáči na telefon, že Gabo nebyl - obětoval jisté tři body své propagaci v kuželkovém sportu v okresním městě. Risknul to a vyplatilo se. Tak velký úspěch jakým je postup z desáté ligy do deváté za těch pár bodů jistě stojí...a není to každý den.
Floorbalová sekce vznáší dotaz: " na co se, Mildo, šetříš svou čtvrteční absencí, když tě pak stejně nenechají vyhrát...?? Chlapče, choď raději s námi... my tě zvítězit nejen necháme a slibujeme - budeme za Tebe i běhat ". (neznámý fanda světového floorbalu)

lidí je dost...

22. ledna 2010 v 15:21 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
pak nemá "bejt" krize, když jsme se přemnožili... jinak by se to také dalo nazvat...
příprava na Petříkovský víkendový expres

.

tak opět floorbal ...

19. ledna 2010 v 20:59 | Balu |  FLORBAL
jelikož se nám rapidně zvýšila rychlost hry v posledních zápasech, ne však už tolik kvalita, mnohdy jsme rychlejší než míček, myšlenka či spoluhráč ...nezbývá než málo-li potrénovat ... začněme střelbou >> je zajímavé, že komarzisté z videa sice do sebe občas strčí, ale zapomínají používat náš oblíbený herní styl - šerm holí ( a to občas bolí) ... jak to můžou takhle hrát ? Na co ty hokejky mají ?? A kde maj´ tolik populární postranní žebřiny ???
V ukázce neschází ani "náš" razantní golfový úder a Tiger (3.33min).....


"Kultovní" očekávání Hainricha na Pasekách 16.1.2010

16. ledna 2010 v 20:22 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Předem mého komentáře ke ski akci, bych chtěl podotknouti, že naše olympijská forma kulminuje ... právě fčas,aby se z nás běžecká špička ve Vancouveru roztřásla... natrénovali jsme vše.. drsná stoupání, tempo na dlouuuhých rovinkách, prudké sjezdy, taktiku, pitný režim i závěrečný finiš ... zde bychom chtěli vyzdvihnout famózní výkon Dašky, která byla v závěru k neudržení ... a nesmíme opomenout ani naše "kultovní" zapojení kolegů v krizi do běžeckého vláčku. Z toho máme dobrý pocit... radujeme se. Protože důležitý je nejen závěrečný výsledek, ale i solidarita a hlavně to srdíčko (jak říkají fotbalisté).
Takže jen dlouhé čekání na opozdilce typu Hainricha, krerý svou laxností nestihl hromadný start, bylo malou kaňkou na heroickém výkonu EKG teamu. Vždyť i kvůli nekonečnému čekání jsme byli nuceni vypít několik iontových nápojů navíc... ba i na teplou medovinu došlo (podotýkáme, že z donucení, protože to nikomu z nás nechutná) ... Je snad omluvou, že vyrazil o hodinu později a dorazil za námi po půl hodině našeho čekání ??? Není a jen naše svatá trpělivost a pak ta medovina to trochu zažehlily....Tak Jindro, příště včas... práce počká.
A kdo že: - Hanka, Mirka, Šárka, Dáša"Northug", Tatanka, Gabo"Veerpalu", Balu, Hainrich"brzda"
a Jirka-"Dahlie"-Kult-senior ( jako hosté)
Kudy: Z Odolova na Brendy po sněhu, občas ten kořen ale jelo to....

Kopáči 15.1.2010

16. ledna 2010 v 20:15 | Balu |  2009
16.KOLO - 15.1.2010
nikdo nereferoval, tak alespoň
FC NEGRO: Bartoň 1, Fiala Václ.1, Kult 1, Hašek 1,
Pavlík, Maršík
AC AZZURO:Zelený J.1,Zelený R., Bezděk 1, Brát 2,
Borůvka 3, Frunc 2
AC AZZURO
9 : 4
FC NEGRO

je zima, tak trochu cyklo...

14. ledna 2010 v 13:17 | Balu |  CYKLO akce
<< přišla nám kolekce jarní módy pro rok 2010 ... tak jen se číhněte, dréézy jsem dal do výroby
a Hainrich se už nemůže dočkat sezóny ... tak posílá tématické pohyblivé obrázky >>