Březen 2010

Kopáči - lasice hranostaj 26.3.2010

28. března 2010 v 15:04 | Balu |  2009
26.KOLO - 26.3.2010
.

FC NEGRO: Vít, Zelený R., Brát 1, Fiala Václ. 3, Kejklíček 3, Pavlík 1, Hašek 2
AC AZZURO: Zelený J.1, Fiala Vikt., Ureš 2, Kult 1, Maršík, Bezděk 2, Bartoň
AC AZZURO
6 : 10
FC NEGRO
zatím nestíhám...avšak Kejklo, zmíním se...
Tož Ti posílám pár publikovatelných fotek. Vybíral jsem dlouho a volil na miskách lékárnických vah >> TAK TADY KLIKNI a "Lesu zdar"
ještě něco k té  "lasici hranostaji" na Hrabětím dréézu. Jen on a toto zvířátko umí takové nepředvídatelné kličky. Zvířátko je používá k lovu, Richard ve hře nohou. A dobře... ( dlouho se s tím chlubil v relaxačním sředisku). Avšak lasice ještě navíc zametá stopy ocasem. Jen tak dál Ty náš "Božský"- . Rozdávej radost fšem příznivcům... Více jsme se o fotbalu ve 26.kole nedozvěděli, neb slavnostní události plně zastínili prožitek ze hry. Jen ten Hrabě utkvěl a nezapadl...

že by začátek cyklo sezony ..??

25. března 2010 v 15:50 | Balu |  CYKLO akce
.
.
.
.
.


musíme doufat potichu...bysme to nezakřiknuli... (Gabo si už namazal převody a dofoukl se... to něco naznačuje)
.

Další pokus o Pláně...20.3.2010

25. března 2010 v 15:46 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
.
a zase ne...už letos asi "podesáté" pouť za štrůdlem. Co je však záhadou .... závin se na fotografiích objevuje. Že by montáž... nebo snad kouzlo??
Tož, náš skiteam EKG v ustáleném složení a v plné zbroji, tedy i s hůlkami (Mirka, Šárka, Daška, Míla, Líba - to je kluk a Hainrich) opět atakoval, pro letošní sezónu nedostižnou metu, Pláně nad Špindlerovým Mlýnem. Tentokráte byl věrným společníkem déšť (tedy skorodéšť).... takže na Dvorské boudě bylo příjemně... tak snad jindy..!!
Ale kdo z nás, kteří nemokli, se může pochlubit fotografií s modrou krávou... že. Ještě parafráze jednoho účastníka: Bramberk > slunce, Lyžařská > míň slunce, směr Pláně >slunce né, směr Pláně o kus dál> mírný déšť, Dvorská > velký déšť, nedělní česnečka v sobotu, Rozcestí > zataženo,mírný déšť,závin, dole > modro ( od Milky). Tolik nejmenovaný účastník Hainrich.
Pár fotek >> TUDY
.
.
.

Kopáči ... zase nic 19.3.2010

21. března 2010 v 9:01 | Balu |  2009
25.KOLO - 19.3.2010

Kult, Zelený R., Zelený J., Bezděk, Frunc,
Fiala Viktor, Fiala Václav
AC AZZURO
NEHRÁNO
FC NEGRO
.
Na vašem blogu zanechal návštěvník Gabo tuto zprávu: Nehráno pro nedostatek kopáčů jen 7 statečných /Zelený J.-Zelený R.-KULT-Bezděk-Frunc-Fiala Václav-Fiala Viktor/ ti dostají zasloužené 2 body.
Co dodat ?? Terén byl způsobilý, míč nafouknut, Sokolovna stála, správce slavnostně naladěn, snad i Kejkla už po Vasáku odpočinutý, Hrabě a Mexiko jistě již po maturiních plesech, tak snad ... že by nešli hodinky ?? Ryzka je omluven...bez nohy to opravdu nejde.
.
.
Dva postřehy: vítáme po delší době Čiňana, který se dozajista těšil na vířivý kopáčský pohyb v Sokolovně...
Dále zmíníme elitního playera ( zvládajícího dva halové sporty v týdnu) Mildu. Na ostré Orlí palubvce ve Rtyni jsme na něho několikrát zavpomínali, jak by s klacíkem v ruce narušoval akce soupeře, afšak dal přednost "ostrému ligovému zápasu" Kopáčské ligy. Chápeme.... dva body jsou dva body.
.
Tož pozor... podle Randolfova komentáře zjišťujeme, že fše se odehrálo trochu jinak a nám to bylo zamlčeno... ale, no tak Gabo, takhle zapomenout přes noc na tři zápasy... vždyť příště "třeba" vyhraješ !!
Pročež je to za žlutou... ( ta na obrázku je zatím jen demonstrativní )


Florbal Rtyně "A" 19.3.2010

19. března 2010 v 23:46 | Balu |  FLORBAL
.
.

.


1.Něco málo citace, která vyplynula ze hry.. prostě perly >> " táto, vrať mu to, vole..." ( po brutálním zákroku soupeře) >> ".. tak už jste si odfrnkli, hrajem dál... ( přestávka mezi třetinami. Začali jsme si věřit) >> pořád střídaj - asi jsme je "uběhali" >> dám pět gólů (Čeřka před zápasem po shlédnutí části tréninku soupeře) >> co to pískáš.. vím kde bydlíš...
2.Něco málo suchých faktů>> první třetina a EKG - co střela, to gól... tím jsme soupeře "pravděpodobně" překvapili ( ta střela byla jedinná), v druhé třetině 6 střel 3 branky to už je ligová produktivita, třetí třetina - kvalitní poziční hra, čekání na reakci Rtyně, prostě jsme takticky a plánovaně polevili, aby si i soupeř zahrál ...od nás bez gólu ( ty dávali protihráči)
3.Něco z výsledkové listiny >> Rtyně A : ORLI EKG 21:4 (9:1 > 6:3 > 6:0)
Jako seznamovací večírek s velkým florbalem, hřištěm ( mimochodem i na tom plácku bylo vidět jak je zeměkoule kulatá... tak byl pro nás dlouhý), hrou na 5+1, s rozhodčím ... to mělo úspěch. Trochu nám scházeli žebřiny, přebývala šířka hřiště, truchu se nám pletl i soupeř. My... si zaběhali... oni potrénovali ... afšak PŘÍŠTĚ !! pokud někdy...

A co na to Kejkla.. ??

17. března 2010 v 22:30 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
.
... no, taky už...
co přát, či snad napsat... když se chlapec dotkne dospělosti ??
Alespoň dáme pár citátů z tolik inspirativní lesnické brožurky pro Tebe - Péťo"Vasove":

* muži nestárnou, jen ceny hraček se mění
* počasí k lovu je vždy dobré nebo velmi dobré
* pojďme se napít, takhle mladý se už nesejdem
* být člověk je umění
* chlapi neblázněte, dávejte to po malejch, vždyť jsme tady autama...
* les roste i když spím
* proti pochvale není obrana
* dokud v lese alespoň jeden strom stojí, nemůže být manko
* placením se přichází o peníze
* když začne pít abstinent, tak je to vždy průšvih

tak ať se Ti fšechny průšvihy vyhejbaj, pane nadlesní... přejí EKG a Kopáči

.
.
.
.

Karlów ... za 5 zlotych

16. března 2010 v 15:22 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
.
.
.. já nemám hůlky...!! citát dne, ale i tvrdá skutečnost. Autorem je Líba alias"Martin Sáblík". Nové, pro nás neobjevené terény a nebýt půjčoven (které jsou ostatně v PLR na "každém rohu"), i zdolávané novou, rychlobruslařskou technikou..... Ale pět zlotých za ty dva klacíky stálo ...
prý to jde rychle (jízda s hůlkama i ta skleróza...) prohlásil "Martina"

.


Takže rodinného výletu " za štrůdlem na Pláně" se zúčastnili tito ski běžníci: Mirka, Šárka, Martina, Kristýna, Daška, Hainrich, nová akvizice Míla a jeden rychlobruslař - Líba. Akce v neznámém prostředí byla překvapivě úspěšná ( 2O km najeto ), pravděpodobně budou nabyté zkušenosti zneužity na letní cyklovýpravu....

Oblíbené stránky ... Skotsko MTB

16. března 2010 v 12:58 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
.
Vložil jsem do >menu - oblíbené stránky < docela dobrý odkaz na bikové stránky jedné party někde-li, kdesi ze Skotska... pěkné fotky, pěkná atmosféra... jen vyjet ( i když naše lesy to nejsou). Ale maj´tam taky pěkně...tak nějak jinak.
...Mrkněte se třeba i TADY
.

Kopáčská historie

14. března 2010 v 20:13 | Balu |  KOPÁČI FŠE - 05,06,07,08,09,10,11,12,13,14
protože se nám v kolonce RUBRIKA roztahují Kopáči se svými ročníky více než je zdrávo a než si za své výkony zaslouží, čímž zabírají vzácné místo na webu nám ostatním, vrcholovým, vždy dobře připraveným .... rozhodli jsme se pro generální úklid RUBRIKY a ročníky podléhající historii zkusíme nacpat do této jedné položky, kde budou vždy k nahlédnutí...

VLASTNĚ TAKOVÝ ARCHIV S PŘÍVLASTKEM KOPANÉ:

*ROČNÍK 2005 - 06 > ZÁPASY & TABULKA
*ROČNÍK 2006 - 07 > TABULKA & ZÁPASY
*ROČNÍK 2007 - 08 > TABULKA & ZÁPASY
*ROČNÍK 2008 - 09 > TABULKA & ZÁPASY
*ROČNÍK 2009 - 10 > TABULKA & ZÁPASY
*ROČNÍK 2010 - 11 >