Květen 2010

KPŽ - Trutnovská padesátka 29.5.2010

30. května 2010 v 11:51 | Balu |  CYKLO akce
.
.
.
.
.
.
.
výsledky>>TADY    pár fotek >> ZDE
.
.
.
Ekgteam se opět připravil na další sezonu a v mírně redukované sestavě se zúčastnil závodu seriálu Kolo pro život. Jela se Trutnovská padesátka a byla to padesátka padesáttři kilometrů dlouhá. Jak říkali zasvěcení (i z prvního videa je to trochu slyšet...) byla i sem tam do kopce, mírně blátivá, pohodová, přírodou krásných tichých Sudet vedoucí, rozkvetlými lukami ... prostě taková sobotní vyjížďka...afšak - co ty křeče v cíli !! Byl jsem se podívat (autem) a ten pocit, když spíkr vyhlašuje EKGteam na třetím místě při kategorii Z14... to se rovná skoro půlnoční hymně. Tak gratulace Krystýno.
A závod KPŽ: 313 Hainrich (3:09:46,7)   353 Radim (3:17:25,4) ostatní neměli odvahu.... a přitom - trať byla pohodová, přírodou krásných tichých Sudet vedoucí, rozkvetlými lukami ... prostě taková sobotní vyjížďka... ale to už jsem někde četl....

KISS 23.5.2010

23. května 2010 v 13:28 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Velká část EKGteamu byla delegována panem "jéžiškem" na koncert nové,.
neohrané, mladé a vůbec nemaskovné skupiny KISS. Chlapci neudělejte nám ostudu   a s výkřikem   Hobluúůj   jim to tam ukažte...

 <<< a tak i trochu RONNIE JAMESE DIA, pro ty kdo ho mohli..

Manželky ve Špindlu 14.-16.5.2010

23. května 2010 v 12:43 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
foto z dámské invaze v podání Šárky a její pevné ruky >>TADY
.
.
.
Co napsat o akci, na kterou nebyli " ti mladí, krásní, duchaplní i zábavní " chlapci (manželé) připuštěni.... Víme jen - že misse horské do Mlýna Špindlerova se zůčastnilo sedm děvčat + jeden Magistr (co tam ten chlap dělal....??). Za počasí velmi nejistého byl zdolán pramen Labský, což se rovná výstupu na osmitisícový štít za počasí pěkného... Ještě se vrátím k drahým protějškům. Ano tito frustrovaní mladí lidé se sešli na společné tryzně aby uctili ....ale to už bylo popsáno. Jen někteří na tom byli psychicky tak špatně, že nebyli schopni ani dorazit. Tak tvrdé to pro nás "chlapy" bylo. Děti na krku, ženy v nejistém terénu, riskujíce své životy a piva málo ... velmi dramatická situace. Ale chlapi nepláčou. Teď k ubytování... Pension Hátlík, jindy velmi tichý a spořádaný se změnil v "monacké Casino" Ruch, živo, polohlasný smích a hovor... to byl víkend. Jinak ubikace čisté, strava přiměřeně dobrá ( nebo výtečná ?? teď si nemohu vzpomenout - když jsem tam nebyl) okolí i povlečení čisté, ceny mírné - děvčata děkují .... prý pěkná sobota/neděle... tomu my hoši opuštěni,nerozumíme...
Kdo: Šárka, Mirka,  Monča, Hanka, Daška, Eva (coby náhradník),  Tatanka a ten již zmiňovaný Magistr.     
.

chlapi sobě ... 14 -16.5.2010

16. května 2010 v 18:58 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
.
.
.
.
Čtrnáctého až šestnáctého května LP 2010 se to stalo... zima jak v ruským filmu, zataženo, občas déšť ... a k tomu nás opustila na celý, zdůrazňuji NA CELÝ,  víkend většina manželek..... dramatická až krizová situace, která volala po organizovaném postupu s jasným cílem ... přežít. S laskavým svolením majitele ( mimochodem také opuštěným) jsme zvolili útočiště pro kongres jeho, již tak populární, pěchotní srub typ 2010. Kongres přinesl mnohá velmi podnětná řešení ... cíle bylo dosaženo a základní idea, cituji " hlad je převlečená žízeň" může čile do světa. Zajisté bude konkurovat tolik zprofanovanému" globálnímu oteplování". ( když bylo jen 8°C....)
O návratu manželek z hor Krkonošských nemáme zatím žádné informace....
obrazová, ne...cenzuravaná,  část TADY

Peklo ...konečně počasí 8.5.2010

10. května 2010 v 19:29 | Balu |  CYKLO akce
.
.
.

Tento cyklovýšlap byl tématicky pojat jako objíždění pomníků války 1866. Třeba takový Balu objel každý dvakrát kolem dokola s kolem.... Trasa byla volena citlivě s neurčitým cílem - Výstava Orchideí - někde v Městě (Novém a nad Metují). Při cykloataku novoměstského zámku jsme byli hradní stráží zadrženi, že prý se do druhého patra na kole nesmí a výstava kytek tam nikdy nebyla ... ale kafíčko na náměstí ... dobrý. Pak už Peklo, mírná zima a na Ostrovech klobása ( tak dobrá, že jsem si ji přinesl i domů...na rukávě) . Po urputném plenění přícestních zahrádek, už jen oslava narozenin a návštěva rodného domku Eddiho. To celé 50 km, mírné teplo, sluníčko až zima a Daška, Mirka, Líba, Hainrich" keška" a Balu.... (PS: Eddi opět nejel)

přidaný odkaz na stránky

10. května 2010 v 11:37 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
.
.
do sekce "oblíbené stránky" jsme zařadili oblíbené stránky červenokosteleckého tenisu s názvem červenokostelecký tenis. Jsou to oblíbené stránky o červenokosteleckém tenisu. Kdo má zájem ...mrkněte, je to pravidelně aktualizované, velice soutěžní i s fotkama krásných mladých lidí...  a taky pivní mapu, kdyby někde na tenisu v nějakém neznámém městě někdy přišla žížeň... jinak i >>TADY(tenis) a TADY(mapa)

Trochu floorbalu

2. května 2010 v 9:12 | Balu |  FLORBAL

.
.
.
.
.
Přátelé dobrého sportu, je období tenisového zápolení, fotbalu travního, cyklo akcí - afšak Floorbal stále žije. Pobíháme s klacíkem v ruce po sokolovně  dvoufázově (tzn. dvakrát v týdnu) do úplného vyčerpání (jak ukazuje foto). Pobíháme tak, že se i Mahonny upotil pod paží.... ano, až tak krutý je to sport.

expedice Šumava 2010

2. května 2010 v 8:45 | Balu |  CYKLO akce
.
.
Vážení, misse EKG teamu do
Šumavských hvozdů se blíží...
Je třeba tvrdě trénovat,
neopomíjet pitný režim,
získávat fyzickou i duševní kondici...
zdokonalit dechová cvičení
procvičit topografii, nastudovat "kešky"
Přátelé, není to sranda... je to tam prý někdy i do kopce.

Čarodějnice 30.4.2010

1. května 2010 v 14:20 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
opět na stálém místě, jako vždy, jsme mírným ohýnkem vyprovodili ty čarodějné ženy pryč.... takže pro rok 2010 máme uklizeno.
.
.
.
.


velké poděkování patří panu domácímu, který neváhal a zapůjčil své pozemky pro tuto bohulibou činnost a přitom zaměstnal na veřejných pracech jen jednoho z nás.... ostatní ( neudření ) děkují za schovívavost a dobrotu.