Červen 2010

Apache 2010 - 26.6.

28. června 2010 v 13:55 | Balu |  CYKLO akce
.
.
.
.
.
.
.
.
Zaslechli jsme, že prý letošní závod Apache Jestřebí hory, byl  místy i do kopečka ... což prý je u tohoto závodu velmi neobvyklé. Kopce ... v Podkrkonoší, kdo to kdy viděl. Takže se to "konečně" pořadatelům povedlo... najít v Jestřebské kotlině jakousi terénní nerovnost a tou protknout trasu. EKG team vybral na start za svého středu ty nejlépe připravené a odhodlané... Hainricha, Radima a Krystýnu. My ostatní jsme vymýšleli důvody jak a proč nejet ( a tím i přežít).Pravdou je ... copak jsme "nějaký" indiáni ???
Výsledková listina .. >>> ZDE
Pro ty, kteří nechtějí hledat: Krystýna v kat. Z14 - 4. místo (celkově 50- 1:25,54) Hainrich v kat. M40 - 41.místo (154 celkově 3:21,11) a Radim poté, co se potkal s řidítky kolem závodícího, musel odstoupit... Škoda, natrénováno měl. Špindlerův Mlýn, Harrachov, Liberec, Luční - prostě vysokohorská příprava vzala letos za své. V cíli bylo fše "bujaré" jako každý rok..
..

Ruprechtice s Obamou 19.-20.6.2010

21. června 2010 v 18:58 | Balu |  CYKLO akce
.poněkud "málo" fotek z dvoudenního bloudění po Broumovsku  >>>TADY
Je 15.7.2010 a zjišťuji, že k tomuto, pro EKGteam, stěžejnímu výšlapu a vrcholu sezony  asi již nic nevypotím. Snad jen pár bodových vzpomínek: a)... padat se dá i do kopce b)... Obama s krycím názvem "Líba" se tajně zúčastnil... byl odhalen zpravodajskou službou podle americké vlaječky, se kterou mával při každé příležitosti. c)...píchnout se dá i když sedíte v hospodě d) ...ne každá cesta do kopce vede k cíli e)... vždy někdo dostává menáž poslední... ale proč vždy já? f) ...ne v každém kostele mají andělíčka ... i ET mimozemšťan je povolen g)... ne každý je tak mlád jako Daška  h)... ne každá servírka je ochotna obsloužit hosty....atd.
Projížděli jsme krajinou českých Sudet (tj. Broumovskou kotlinou) terén byl místy asfaltový, někdy matlavý pak opět suchý, kamenitý více i méně... ale hlavně FURT do kopce 
1.den- Č.Kostelec, Hronov, Kozínek, Machov, Řeřišný, U zabitýho, Machovský kříž, Božanov, Otovice, Šonov, U lomu-Rožmitál, Janovičky, Heřmánkovice, Hynčice, Ruprechtice ... ubytování Malý dům ( pěkné...)
2.den- Meziměstí, Vernéřovice, Vernéřovická studánka, Buková hora a kříž Smíření, Teplice, Dědov, Česká Metuje, Solovický dvůr, Stárkov, Bystré, Krkavčina a dolů domů.... celkem cca 103 km.
KDO: peloton čítal mnoho cyklostájí.... Saxobank Janušovi - pachatel zájezdu Hainrich + stále čipernější Daška, Rabobank Jirásci- s matematickou přesností jedoucí Mirka+Líba, Astana Lokvencovi- vrchařský král Eddi+Šárka, Columbia v zastoupení Čeřky+Monči  a  nosiči vody bez příslušnosti... Kinka a Balu.
.
.
.

..... do Sudet na Bišík 13.6.2010

15. června 2010 v 15:07 | Balu |  CYKLO akce
.
dokumenty od Hainricha>> ZDE
.
.
moc o tom nevím, aktéři jsou asi  ještě v Sudetech protože se ještě neozvali, afšak podle obrázků byl pravděpodobně navštíven Bišík, Studnice, Odolov. Byl také spáchám jeden trestný čin ... průnik na soukromou rozhlednu, zjištěn aktuální stav skotu v českých luzích a v závěru etapy učiněn pokus o zapojení Líby do elektrosoustavy.... kilometrů cca 40 (bez záruky). A účastníci zájezdu ?? Mirka,Daška,Líba,Hainrich.... a EKG. Silná sestava. 

Peklo jinou trasou s Ó kroužkem 12.6.2010

15. června 2010 v 15:06 | Balu |  CYKLO akce
obrázky z pevné ruky dokumentaristy" Jánosze" TADY
.
.
.
.
Vymyslel to Hainrich a fšem se to velice líbilo.... myslím to krásné kolečko po vrstevnici kdesi v lesích u České Čermné. Velice se ujal pracovní název " Ó kroužek" protože, když se projede 4-5 km a přijede se ke stejnému kameni, tak to má svojí hodnotu, kterou ocení jen znalci cyklopohybu.... Samozřejmě trasa byla opět náročná, jak jinak když vyráží EKG  v čele s bájným Eddim, cca 55km dlouhá, krásným Orlickým podhůřím. Ba i PLR jsme navštívili...
KUDY: Hronov, Kudowa, Brzezowa,Česká Čermná, óóó kroužek, Peklo, Náchod ... třešnička na dortu v podobě cukrárny U Hynka (páč cukry je třeba doplňovat)...a domů.
KDO:Šárka, Daška, Eddi, Hainrich.

Motocross MX3 Holice 12-13.6.2010

15. června 2010 v 15:04 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
.
konečně fotky .... TADY
Sportovní redakce se omlouvá za "mírnou" prodlevu... zdrcla se nám, při zpracovávání, vývojka a poté nám "cenzurní rada pro etiku, estetiku a jiné choulostivé věci" nechtěla pustit pár momentek do tisku.  Jinak ... závody dramatické, loupeživý výběr úspěšný ( ani nevznáším dotaz, která pokladna byla nejlepší), motorky fšude ( i v kempu) jen to Zimbabwe nám ke spokojenosti scházelo.... dobrý víkend. 

Pardubice v obležení 6.6.2010

11. června 2010 v 8:41 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Historická sekce EKGteamu, čítající jednoho až dva členy, se podílela na silovém záboru pardubického letiště. Akce proběhla bleskurychle (tzv. blietzkrieg) a jak je již v České kotlině zvykem... bez jediného výstřelu. Střílely jen výfuky historických vozidel a  spouště fotopušek. Letadla i létala.... což je u letadel dobrá vlastnost. Jo... a Ryzka dojel "dálkovou" i bez sajtky. Gratulujeme.
.
.
.
.
.
.

KPŽ Jistebnický kancionál 5.6.2010

11. června 2010 v 8:40 | Balu |  CYKLO akce
.
.
.
.
.
Něco z výsledků: Hainrich (58km) 210 celkově - v kategorii 51, Krystýna (23km)- v kategorii 4. Prý tam bylo trochu bláta a tak se fšichni umazali a jelo se "prý" na těch blatech blbě....copak křeče - ty přejdou, ale kdo to má furt prát !! Husiti  neloupili, ani neplenili...
.
.

Eddi v bájných Chvalkovicích 5.6.2010

6. června 2010 v 20:20 | Balu |  CYKLO akce
.
pár FOTEK.
... již startovní listina slibovala... bude to náročná etapa. Tentokráte se účastní i bájný Eddi, nejen zúčastnil ale i navrhl trať a vyhlásil útok na fšechny dostupné trikoty... žluťáka,zeleného vrchaře, puntíkovaného sprintera a ( jak prohlásil) i zaútočí na trikot bílý ... pro nejlepšího cyklistu do 23 let... Ale i další borci Líba, Mirka, Šárka, Radar a Balu byli řádnou zárukou kvality. Někteří se tak silné sestavy a konkurence zalekli (namátkou vybíráme z jmen Hruška, Vokrouhlík, Rybařík, Hainrich...), že se šli raději projet až do daleké Jistebnice na Kolo pro život, neboť prohlásili, že zde v této etapě půjde o život... už jenom ta délka - celých 39 kopcovitých km budila respekt. No posuďte sami ....>> Všeliby, Třtice, Zblov, Ratibořice ( kde se vynechalo i občerstvení - není čas - prohlásil Eddi), Větrník, Miskolezy, Chvalkovice ( tak rychle dopíjejte...), Hořičky, Slatina, Červená Hora.... prostě co jméno, to cyklistický pojem. Přežili jsme. Díky Eddi ..!   Ps: povedl se jen atak na bílé tričko....blátivý.