Březen 2011

Hlášení místního rozhlasu

29. března 2011 v 21:48 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
... musíme se pochválit, neboť se toto nestává každý den. Přes stovku návštěvníků za 24 hodin .... událost tato stala se dne 28.3. léta páně 2011. ( co jen ti uživatelé očekávají, komu to slouží, prostě PROČ ??) Popravdě, Blesk patrně čte ještě pořád více lidí....

Ratibořický maraton 2011

27. března 2011 v 11:54 | Balu |  CYKLO akce
... tak už není cesty zpět. Prostě jsem to přihlásil. Jednu pozitivní vlastnost to má..zatím jsme v teamech asi první...
to by zmnamenalo bednu. Rychle bychom to měli oslavit ( než se přihlásí další... ).Tož, teame 24.3.2011 v pravé poledne( opravuji na nátlak veřejnosti - 24.4.2011) ..to bude zas "křečovitá" kovbojka.

Kopáči 25.3.2011

26. března 2011 v 18:20 | Balu |  a2) KOPÁČI 2010 - ZÁPASY
23.KOLO - 25.3.2011
BARSA-Frunc 5, Zelený R., Fiala Václav 1, Bezděk T.3, Borůvka, Kult, Bartoń1
LIVE-Kejklíček, Zelený J.1, Bezděk M., Brát, Ureš, Fiala Viktor
FC BARSA10 : 1FC LIVERPOOL

Player Hrabě (doživotně zvolený kapitán Barsy, pro tento zápas zapůjčený do teamu FC Live) podotkl:" Jestliže prohry zocelují, tak už budu Ironmann se zákazem vycházení za bouřkového období.... Kdy já jsem naposledy zvítězil... to ani kronikáři nepamatují. Afšak, jak prohlásil klasik (třídní profesor pana Hujera z Marečku, podejte mi pero), my (Hrabě a Kamil) si to umístění (známky) vždy obhájíme ...
Zápas sám byl veden taktikou šachové simultánky, tři střídání Barcelonských orlů a stav po 10 minutách 5:0. Uklizena palubovka, sprchy, relaxační středisko... to fše do 35 minut. Zanechalo to trochu pachuť soudržnosti na teamu Kopáčů.. ti "prý" rozebírali match v pěti různých salonech. Inu parta je parta a ta parta tmelí kolektiv..... Gratulujeme Emanovi k potenci a Gabovi k titulu "střelec teamu - pro 25.3.2011".
Mimochodem ani reprezentace nepřekročila svůj stín ve vzdálených španělských končinách...

EKG a akce Z ...23.-24.3.2011

26. března 2011 v 17:23 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Nejen zábavou, vrcholovým sportem, výchovou potomků , ale i pomocí bližním, živ je člověk. My z EKG to víme, pročež, když je někdo z nás v časovém pressu, neváháme a jdeme...je to naše poslání, povinnost. Děláme to nezištně a rádi... protože kam bychom v létě chodili prodiskutovat celosvětové dění, vnitropolitickou situaci, či aktuální dění v rodném městě, že... kam jinam než na náš base camp.
Fotodokumentace stavební činnosti se dělí na dvě části - tzv. kopáčskou a druhou - odbornou
>> Chlapci je třeba chválit, nikdo to za nás neudělá. Výtečně jsme to zvládli


Kopáči 18.3.2011

20. března 2011 v 9:48 | Balu |  a2) KOPÁČI 2010 - ZÁPASY
Tak se nám to fše mění. Staré zaběhlé zvyky, ty pilíře tradic, jako jsou výhry v Sazce nebo tabulka střelců Kopáčů ... všechno bere za své. Ale my už to dávno avizovali...my varovali, my nebyli vyslyšeni. Kamile, s tímto přístupem ty kanonýry nevyhraješ.
Opět Ti bude Hašan na gala večeru říkat: " bylo mi ctí, Vás a především Tebe hochu, porazit". A to se, chápeme, blbě poslouchá. Pracuj na sobě, najdi rezervy, vymáčkni poslední zbytky fyzického fondu, zapoj taktiku, jdi do toho srdíčkem a i to štěstíčko si Tě najde... Kamile!! KAMILE!! KAMILE!! KAMILE!!
22.KOLO - 18.3.2011
BARSA- Zelený J., Kejklíček 2, Pavlík 2, Borůvka 1, Hašek 5
LIVE- Brát, Bezděk M.1, Bezděk T.1, Frunc 2
FC BARCELONA10 : 4FC LIVERPOOL
Samozřejmě Hašanovi gratulujeme... pět branek za zápas, v tak vypjaté atmosféře, kdy jde o vše - to je husarský kousek. Ještě jedna zajímavost... "messi"-Hašan si stále udržuje pěkná čísla v tabulce 49 bodů / 49 branek. Nevím, školy nemám (jak by řekl klasik), ale zdá se mi (hrubým odhadem), že je to branka za každý bod. Hezky se na to dívá... má to letošní sezonu dobře rozjetý. Po delší době vítáme do rodiny střelců Borukáče a Mexika...( i když ne, opravuji, při pohledu do minulých zápisů se občas tito playeři s gólem potkali) avšak, vítání není nikdy dost. To se neochodí... a i Kejkla se zřejmě již aklimatizoval. Protože dvakrát za utkání klopýtnout o balón... pěkné.

EKG v ledovém opojení 12.3.2011

16. března 2011 v 21:18 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Wóoólking sekce EKG se rozhodla přiblížit ledovému lezení. Pro začátek byla zvolena tzv.etapa seznamovací. V Teplických skalách, kousek od Stříbrného pramene, byl objeven ledopád, který by byl případně vhodný.... ale klouzalo to po něm, studil, vybavení zůstalo v base campu a tak byl obdivován jen zespodu. Půjdeme na něj v teple, asi v srpnu... Fšichni se kochali jen Eddi zmizel.... alespoň ve fotodokumentaci to tak vyzerá. Naposledy je zaznamenán jen v oblasti nástupu.. pak jako by se ta zem slehla...že by lavina, ledovcová trhlina, či dezorientace v náročném terénu ...?


Za účastníky expedice byli vybráni jen ti, kteří měli předpoklad úspěšné misse a šťastného návratu : Mirka, Šárka, Daška, Tatanka, Líba, Honza, Hainrich a již vzpomínaný Eddi.
Mimochodem, neviděl ho někdo....?

Ten pocit ....

13. března 2011 v 21:10 | Balu |  FLORBAL
.... vítězství, když ho nečekáte. To není špatný... AHF Náchod > 8 : 10 < EKG team
Opět, již podruhé se náš "profi team" dostal na palubovku s óóóbr rozměry i ten nějaký hráč na hřišti přibyl a opět se na ploše objevil horizont, za kterým se ukrývala naše dravá útočná vozba. Prostě... hřiště na "normální" florbal je strašně obrovský. Stav se ustálil po prvních 2O minutách na (celkem) přijatelných 1:4. Ale... asi už soupeř nemohl, snad nestačil přečíst naši kombinaci naslepo, či jsme se zlepšili, stav se začínal plíživě srovnávat až k remíze... . Měli jsme radost, nejsme na ten pocit zvyklí ... a pak nastoupil Tiger se svými, tolik populárními kličkami ( soupeř asi nebyl plně koncentrován) a my, vážení přátelé, vedeme... Konec dobrý, fše dobré. 10:8 pro nás a to se ani nikdo nezranil.
Střelci za EKG team: Čermis 2, Řízek 1, Tiger 3, Gáza 4 ( bez záruky.. neb jsem byl znaven ).
A kdo reprezentoval: Kuba - Radim, Hainrich,Radar, Balu - Gáza, Čermis, Čeřenů Kuba, Kesi, Tiger, Řízek.
Po shlédnutí stránek AHF Náchod se ještě více radujeme... vždyť oni trénují, oni hrají, oni mají sponzory, oni ....a vůbec. Musíme se víc snažit, pane správče !! Začneme třeba studováním mapy velkého hřiště.. to abychom příště nebloudili. ( V tom by mohl dopomoci radou Jindra "keška" Hainrich)
.
.

Kopáči 11.3.2011

12. března 2011 v 20:30 | Balu |  a2) KOPÁČI 2010 - ZÁPASY
V redakci máme splín....
Nevíme, zda-li výsledkové zápisy a tabulka ještě někoho z Kopáčského imperia zajímají (jestli blog není společenský pravěk... v době facebooků) ale přesto alespoň zaznamenáme výsledek 21 kola.
Hoši, playeři a různí husité.... ta zpětná vazba, to je věc.

21.KOLO-11.3.2011


LIVE: Zelený J.1, Kejklíček, Hašek 1, Brát 1, Kult 1
BARSA-Bezděk M., Bezděk T., Fiala Viktor 1, Maršík 1.,Bartoń 1, Borůvka 1
FC LIVERPOOL4 : 4FC BARCELONA

Chtěli bychom na parketách Sokol arény přivítat pana nadlesního, který nedbaje aklimatizačních potíží, zúčastnil se tohoto vyrovnaného matche.
PS. Fšichni jsme rádi a obdivujeme, jak jsi dobyl své osmé vítězství Vasovo... o čemž svědčí i ohlas respondentů na těchto stránkách

Kopáči 4.3.2011

6. března 2011 v 20:18 | Balu |  a2) KOPÁČI 2010 - ZÁPASY
20.KOLO - 4.3.2011


LIVE-Zelený J.1, Hašek 1, Maršík 4, Brát
BARSA-Frunc 2, Bezděk M.4, Zelený R., Pavlík 2, Kult
FC LIVERPOOL6 : 8FC BARCELONA
.

Vasaloppet 2011 - 6.března

6. března 2011 v 17:35 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Kdepak, když se nepodcení letní příprava, tak se výsledek vždy dostaví.... Kejkla při svém osmém startu docílil čas 8:52:36 a my zbylí " gaučové" se těšíme na přesrok, kdy se bude časově třást i Řezáč ( letos druhý).
Pane nadlesní... velká pokora a úžas ... vždyť to "dříve narozené" tělo nemůže fše vydržet. Tedy u ostatních. Ty boříš přírodní zákony. To přeci není jen tím tréninkem. To ne, že ne...
Gratulujeme