Červen 2011

Příprava na Znojmo

28. června 2011 v 9:14 | Balu |  CYKLO akcePozor odjezd na Tour de Oblekovice 2011 se blíží... je třeba promazat kola, auta, nohy, vymýt bidony (láhve), půllitry, nezapomenout kartáček na zuby (to je pro ty, kteří ještě zuby mají... ) a GPS, mapy, glóbus.

Takže v sobotu.......odlet

ps: přestože nemám klimatizaci...beru mraženou zeleninu

Pálkovaná 2011 (25.6.)

26. června 2011 v 11:33 | Balu |  TENIS & ...
Prohnal se Kosteleckými kurty, zanechal mocný dojem, trhliny na antukovém povrchu, sport vrcholové úrovně...prostě jubilejní, tradiční
>>NULTÝ ROČNÍK "ATP PÁLKOVANÉ" O ČTYŘECH PLAYERECH NA JEDNOM KURTU, K SOBĚ LOSOVANÝCH <<
dotovaný bečkou převařené vody zvané Primátor Hron o dvanácti stupních
( tajnému sponzorovi děkujeme. Bude to patrně kdosi, kdo má vrcholový sport rád)
.... !! WANTED !! ( velice naléhavě se hledají se Čermisovy plíce...případný nález odevzdejte na místní posádce PČR)

výsledky dopíšu ( snad )


Diktát peněz - KPŽ Orlík 11.6.2011

18. června 2011 v 13:16 | Balu |  CYKLO akce
Proběhl další závod KPŽ ORLÍK Tour Kooperativy s účastí Kristýny v kategorii juniorek. Skončila na krásném 4.místě.... Gratulujeme, neboť se celkově posunula na třetí příčku.
Bohužel nastala nám taková prekérní situace. Realizační team v čele s boosem Eddim již slavil ovoce náročné přípravy, dřiny, piplání talentu, odříkání.... když vzpomeneme na strádání rodinných příslušníků, ty kilometry přejezdů, ty dlouhé chvíle v prachu, dešti, vánicích a najednou...... přijde scout ( vyhledávač talentů.. tj překlad slova "zloděj") zacinká měšcem, na mrzský peníz naláká nevinné děvče a už nemáme talent, už ho má Alpine Pro...a léta dřiny jako by nebyla. Nevadí, Eddi, zapracujeme, rozhlédneme se po nadějích ( Já Balu se hlásím do první linie, budu trénovat... nahradím, slibuju )
Tak abych to shrnul, Kristýna je součástí nově se rozšiřujícího se teamu Alpine Pro
Přejme jí to, protože víme kde to fšechno začalo.....

Tenis - obnovená tradice

13. června 2011 v 0:09 | Balu |  TENIS & ...
Jsou mezi námi i tací, kteří ho pamatují... Sportovní den EKG... 18.6.2005 to bylo.... Tenisové kurty se otřásaly pod palbou playerů z teamu... A jelikož se akce líbila, výbor pro věci tenisové, v zastoupení presidenta asociace ATP - pana Gaba, ji znovu ráčí pořádati. Měli jsme 5 až 6 let na přípravu a nastal čas ukázati se.... tak 25.6.
Ještě pro osvěžení rok 2005 ve foto >


Tryzna za manželky II. 4.6.2011

6. června 2011 v 10:49 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Ano, přátelé, nalejme si čistého vína (piva ??). Již podruhé v historii EKG většinu z nás opustily manželky. Sic ... vzdálenost odluky měřená v kilometrech se se rapidně krátí ( hrozí možnost, že příští rok již budou odloučeny jen u druhého, vedlejšího, stolu) .. afšak to ničehož nesnižuje požitek " z nabyté svobody". Bylo to opět úžasné, jak jen pánské setkání může být. S pink-ponkem, poživačným opékáním ba i trocha piva z bečky byla. Zůčastnili se všici opuštění, ba i ti co opuštěni nebyli. Jo, koně nepřijeli ( bojovali na srazu Varšavské smlouvy - Štít 2011). Půlnoční překvapení nescházelo ( i když z dortu nikdo nevylézal), ale instalované bicí oknem, aby Líba nevěděl... to nemělo chybu.. Ryzko, Kačko DÍKY!!
Ps: video je trochu připálené, takové tmavší, ale ta hudba... >>> dokumentů není moc, ale jsou ZDE <<<

KPŽ Jestřebí hory 2011

6. června 2011 v 10:42 | Balu |  CYKLO akce


Zpráva pro trenérský úsek EKG: Eddi, přivezl jsem spoustu studijního materiálu a poznatků z MTB závodiště... mám zmapováno !! Našel jsem ( i když po dlouhém pátrání) jedinou slabinu EKGteamu. A tou je... potřeba mírně zapracovat na závěrečných spurtech. Neboť to se nám v budoucnosti vyplatí a dostane nás to na bednu... tedy když se budem v konci závodu motat někde u špice. Milý Eddi, posílám Ti touto cestou rozfázovanou koncovku závodních kolníků Hrušky a Boudy. Tak takhle nějak....nedostatek je odhalen, koncepce nastavena a můžem..... Kristýna dojela v kategorii Kadetek šestá... gratulujeme. Hainrich raději nejel a Balu to prý vítězům nebude komplikovat...
Jinak povedená trachtace
nemá se to, ale půjčil jsem si ho ... nádherný dokument. Díky