Červenec 2012

Dovolená 2012

14. července 2012 v 11:35 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Nepečem....jedem do Šestajovic 30.6.2012

1. července 2012 v 17:06 | Balu |  CYKLO akce
Málo kdy se stává, že komentář pod článkem předběhne článek samotný. Ofšem i vyjímka platí, tož zkusím něco popsat aniž bych byl ovlivněm již zmíněným komentářem. Ano ujeli jsme .. protože v Beverly Hills byly pečeny koláče. A tutíž zde byla velká koncentrace opačného pohlaví na 1m2. Byli vyzváni fšichni "chlapi", probuzeni však jen tři stateční... Nevadilo to nikterak (jak dokazuje foto... slušelo nám to velice) , setkání na dvanátce bylo vřelé a trasa vytýčena samotným guru Eddim.
A kudy: Zábrodí dvanáctka, Trubějov, Řešetova Lhota, Zblov, Dubno, Kleny, Provodov (zde nutná zastávka a)dobrá hospoda b(hlad c)vedro d)foto, e)pivo), přes letiště do Krčína, Podhorní mlýn, Dolsko, Nahořany, Slavoňov ( cyklo hospoda a již zmíněný Projímátor pod kódem Hron 11° - prý jen tady ... míchají 10°s 12°). Po požití dvou se v nás probouzejí hráči... dáváme třetí a můžem losovat .... tak prd, a to pivo za to moc nestálo. Nerozhodný. Šestajovice, Velká Jesenice, Česká Skalice, opět dvanáctka a Horní Radechová ... kontrola proběhla v pořádku .. NAPEČENO !!
Kolik: Brutálních i když podle Eddiho, příjemných a rovinatých 66km. V tom vedru, no nekup to....Smějící se
Ps: první telefonický kontakt s milovníky spaní a nočních zábavek proběhl už v Provodově .... bylo to milé, děkujeme Kobylko.