Prosinec 2012

Kopáči 12.KOLO 28.12.2012

30. prosince 2012 v 15:24 | Kobyla & Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

12.KOLO

28.12.
2012
FC
LIVERPOOL

...4...

Bezděk T.3, Kejklíček, Borůvka 1, Fiala Vikt., Zelený J., Ureš
FC
BARCELONA

10

Vít 3, Fiala Václ.2, Hašek 3, Bartoň 2, Brát
.
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Barcelona 10 : 4 Liverpool
Sestavy/góly
BARCELONA: Hrabě, kobyla 3, D.C. 2, F8 3, číňan 2.
LIVERPOOL: Ibiševič 3, Borůkáč 1, Nadlesní, Viktor čistič, hrošík liberijský, Jari Uri.
(F8=Hašek, hrošík=Gabo)
Překvapivé první vítězství hráče D.C. Změna restaurace - Žid - Svijany - proto snad zápis až dnes! Zimní král je "JÁ" a střelec "Ibiševič"! Vrchol skromnosti Hrabě Óňa přiznal všem, že je schopen za hry řídit i krále. F8 při oslavě zimního krále přednesl svoji báseň, která měla smysl a říz, čímž se posunul z F8 na F18. Nadlesní prohlásil: "když se do mě budou srát kobyla s Ríšou, tak to unesu, ale ty kudrnatej blonďáku se běž vysrat"! Navíc prej hrošík má "TAGHLÉÉ" silnou krustu jako aligátor. Kejkla si před zápasem "naschvál" nedal chlast, aby mu to šlo. Byl to prý zápas jaguára s kapibarou. Kapibara neměla nejmenší šanci.
Nástěnkář

PS: Výbor pro věci Kopáčské až veřejné, tímto vyzývá pana Haška ( F8 ) k odtajnění veršů pronesených na "Židovně" dne 28.12.2012, neboť i veřejnost má právo vědět...Mrkající VEŘEJNOST SE DOMÁHÁ A DOŽADUJE !! Chceme trochu té poezie, trochu toho pohlazení...

pf 2013

28. prosince 2012 v 12:07 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Kopáči - 11.KOLO 21.12.2012

22. prosince 2012 v 14:25 | Kobyla&Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

11.KOLO

21.12.
2012
FC
LIVERPOOL

...9...

Kejklíček 3, Bezděk T.3, Zelený R, Fiala Václ.3
FC
BARCELONA

5

Zelený J.1, Borůvka 2,Kult 1, Vít 1, Fiala Vikt.
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Liverpool 9 : 5 Barcelona
Góly+sestavy:
LIVERPOOL: Ibiševič 3, Nadlesní 3, Randolfo, Čínskej kokot 3. BARCELONA: Borůkáč 2, Gabo skleněnka1, chromej Železník 1, Gamza 1, Fík velký
Zápas byl hned na začátku ovlivněn zákulisní hrou mafiánů Kárky Janečka a Kejklíčka a samozřejmě i obří blbostí při volbě hráče k+k+k++, který odmítl výhru po úspěšné volbě již na začátku. Hráč Jinovatka alias stříbrná lyška tvrdil, že ho tato výhra netěší, jelikož proti vožbrundům se vyhrává snadno. Tím měl na mysli bezvlasého blonďáka. A skutečně opilý spoluhráč vážně selhával při naší strojové hře. Příště bude dejchák "Jarko"!!! Jak potvrdili očití pozorovatelé i pan Nadlesní má občas "pod kulichem vygrilováno"! Minutu před koncem za stavu 8:4 hrál vabank.

Miloš Bezděk v předtuše konce světa podlehl ve slabé chvilce vábení opačného pohlaví a oženil se! Tímto mu všichni upřímně blahopřejeme.

Nástěnkář
PS Redakce:
Podle neověřených zpráv se nám do naší milované La Ligy plíživě vkrádá LOSOVACÍ MAFIE !!!
Pokud se toto obvinění zakládá a pravdě, ptáme se ... co na to Pelta ??? Křetínský s aktovkou ??? a co Jan Tleskač ??? MLČÍ.!!
Chlapci, nenechme si pošpinit čest KOPÁČSKÉ LIGY, tolik nám svaté ... tlačme na protikorupční úřad... a co na to Peak??


Kejkla v anketě

16. prosince 2012 v 9:34 | Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASYBlíží se svátky vánoční a je třeba bilancovat, rozjímat, hodnotit.... proto i my provádíme generální úklid stránek ... ukončujeme lidové hlasování, týkající se samotného pana nadlesního.
Ano " hlas lidu - hlas boží. A lid ví...lid má jasno...
39% respondentů se vyjadřuje skepticky a plně respektuje věkovou hranici, přes kterou se nedá v tak dynamickém sportu, jakým Kopáčská liga je, přejít. Ani za cenu vlastního sebeobětování.
Afšak, Kejklo, těch 28,59% hlasů je zavazujících... ANO ,TITO HLASUJÍCÍ TI STÁLE VĚŘÍ... (jen nechápeme kolik těch příbuzných vlastně máš ...hmm)Smějící seMrkající
Anketa se, pravděpodobně, uchytila a hlasujících bylo symbolických 365.
Krásné...5 dní před koncem světa.
Kejklo.... přejeme Ti měkčí parkety na palubovce, lepčí playery do teamu, dobrou ruku při losování a rychlou nohu při přesunech v Sokolka-aréně.... přehled, zkušenosti a periferní vidění už máš, to ti není třeba...a to čtvrté až sedmé místo taky není k zahození.

KOPÁČI -10.Kolo 14.12.2012

15. prosince 2012 v 17:51 | Kobyla & Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

10.KOLO

14.12.
2012
FC
LIVERPOOL

...12...

Brát 1, Bezděk T.,6, Borůvka 4, Fiala Vikt.1
FC
BARCELONA

7

Zelený R.3, Kult 1, Pavlík 2, Vít 1
Poprvé byla použita dohoda o hře do půl deváté!!! Volba padla na dva brankáře - Růda, Brát. Zajímavé na tom bylo, že Randolfo byl nejlepším útočníkem Barci. Góly:
BARCELONA: Růda 3, Gamza 1, Pavlík 2, Kobyla 1 LIVERPOOL: Hrabě 1, Ibiševič 6, Borůkáč 4, Fík velký 1
Ano je to poprvé co kobyla prohrál. Na velkém vzestupu jsou akcie Hraběte Óni, jelikož je již na 4. místě(4-7). Defacto předešel hrdého p. Nadlesního!!! Růda tvrdí, že při volbě nemohl jednat jinak! Jasně jako první Kobyla a nikdy Ibiševič! Došlo i na srovnávání hráčů a zde se jasně prokázalo, že Messi a Kobyla jsou na tom výkonostně naprosto stejně. Akorát Messi má prostě štěstí. To se prokázalo na dálku, kdy Messi z 20.ti metrů trefil břevno a od něho to šlo "těsně" za brankovou čáru, zatímco Kobyla z 20.ti cm "těsně" přestřelil úplně prázdnou BRÁNU! Prostě smůla. Do restaurace se posléze dostavili i kuželkáři(Gabo a Uri). Gabo údajně neumí protáhnout ruku a snad proto jeho spoluhráči přišli s protaženým ksychtem! Hrabě nazval Gabu "zlobivým dítkem kosteleckého sportu". A snad má i pravdu.
Zdraví Nástěnkář.

... já už letos na běžkách byl ... 14.12.2012

15. prosince 2012 v 16:21 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Byl jsem nominován, pozvednouti prapor jako zástupce EKG při překonání hřbetu hor Orlických...

Motto akce: Bude to boj se živly, aneb komorní záležitost. Tak nevím...Nerozhodný Trasa perfektní, posuďte: Číhalka, po hranici k červené na Vrchmezí, "zkusíme to", řekl Roman... pěšky sněhovým korytem" a teď kudy?? ...nevím, deset let jsem tudy nešel.." Polomský vrch, Polomské sedlo (doposud jsme první ve stopě), Bukačka ( jsme minimálně druzí, tudíž neprošlapáváme), Ješte kousek se sluncem v duši i v zátylku, Masaryčka, Velká Deštná ( stopa a manžestr), Střední vrch a sjezd dolů do Orlického záhoří. Zpět pláně ... a zjevuje se zázrak, ne Lurdy ale "sběrný autobus" (Veverka nám odebírá zásluhy z nastoupaných metrů, veze nás 4 km do kopce na začátek původního sjezdu ... ještě teď zamačkávám slzu vděku), Pěticestí v přítmí, Mezivrší konec naší pouti. Sběrné auto přistaveno... a pro ty, kteří nehodlají vozit čelovky zbytečně je připraven bonus ... výlet na rozhlednu Anenský vrch. Nevím .. nebyl jsem účasten. Jinak cca 33km a nastoupáno asi 850m. Stálo to za to... prostě komorní záležitost
( a ty puchejře vyléčím...slibujuSmějící se)


KOPÁČI -9.Kolo 7.12.2012

8. prosince 2012 v 9:43 | Kobyla & Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

9.KOLO

7.12.
2012
FC
LIVERPOOL

...5...

.Borůvka 1, Vít 2, Bezděk T.,Zelený J.2, Rýznar
FC
BARCELONA

5

Brát 1, Zelený R., Frunc 2, Kult 1, Hašek 1
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
 
LIVERPOOL: Borůkáč 1, Kobyla 2, Ibiševič, Rýznar, Gabo 2. ------- BARCELONA: Frunc 2, Hrabě 1, Gamza 1, Hašan 1, Růda.
Co nás překvapilo? Např. Ibiševič volil v 1. kole Láďu! Hašan Emana (po přátelské domluvě) namísto Emana Růdu. Jelikož první vyvolený byl Ryzka. Podle slov Hraběte hráč Štěťa uhranul Barcu a ta mu za odměnu uznala milimetrový gól! Kamera a ombudsman v řadách Liv. jasně prokázali GÓL. Se slovy "běž tam i ty a střílej", poslal Hrabě 3 min. před koncem za stavu 4:5 Gamzu na zteč. Gamza se mu po "JEHO PŘIHRÁVCE" za to odvděčil a fstřelil tolik důležitý vyrovnávací gól! Určití pozorovatelé ovšem tvrdí, že Hrabě řekl jinou větu, než nakonec tvrdí. Prý zařval "Gamzo, táhni si sednout". Nejkrásnější akce zápasu šla bohužel(bohudík) přes Hraběte. Ťukačka mezi Štětináčem a kobylou, z čehož byl samozřejmě gól. Na omluvu Hraběte je třeba říci to, že měl tento den zrovna zarostlá záda a chlupatý nehty na nohou, takže to kluk neměl vůbec jednoduchý. Přitom podle Skleňenky je Richard "chlupuprostý"! Z legrace na oplátku Hrabě tvrdí, že Gabo má záda jako "HOUNĚ".
Kejklo, Hrabě vypočítal, že DC=N =počet zápasů(našich setkání)=N bodů. Přitom N=množina přirozených čísel!
Zdraví Nástěnkář
Poznámka redakce: Budeme muset končit s reportážemi, neb zdá se nám být toto prostředí velmi intelektuální...
příklad ten příklad:" DC=N=N" (nemělo by zde být s čárkou, nebo alespoň malé...???). Tak tato nukleární matematika se rovná u nás velkému N (nula). Končím a jdu zpět do lavic... Balu & kolektif
Ps: * kde já jen o té remíze slyšel? Ale jedno je jisté. Kejkla nebyl účasten a TIPsport musí taky vydělat.... * Kurňa, to je nátřesk u třetího místa, copak Kejkla (chodit hrát se musí..), Gabo (chodí a je to stálice..), Ibiševič ( jižní temperament..) ale i Ryzka ??? ( opravdu to s naší lékařskou péčí není tak špatný, jak říká i ministr, neboť u Ryzce fše v těle vyměněno ... a ejhle třetí místo..)MrkajícíJeště dorazil do redakce podrobný rozbor jedné branky z elektronické tužky od Roberta "koně" Záruby:
V příloze zasílám nákres situace, kdy po nahrávce Hraběte Gamza nezištně skóroval. Hodně zajímavá je i trajektorie letu míče, zdá se to být až neskutečné! Vysvětlivky: HR- Hrabě, Haš- Hašek, G(vlevo nahoře)- Gamza, LAĎ- Ryzka, JARKA UR- Ureš(pozorovatel), R(vlevo dole)- Randolfo(v té době již ve sprše-zklamaný a nic netušící).

Brendy s malou lapálií 1.12.2012

2. prosince 2012 v 16:00 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Vyjeli jsme, zapadli jsme, vytlačili jsme (dokumentace z vlastních zdrojů selhala - ofšem neselhal Blesk, který informuje jako první... jsou všude), a šli jsme... na Brendy za Tatankou ( nebo za medovinou ??) Bylo "frišno" ale nádherně. Asi se, já osobně, přihlásím do chodecké sekce... není to rychlé, ale potěší to zdraví, ducha i nohy.
a kdo: Mirka, Daška, Hanka, Líba, Hainrich, Balu kolik: cca 11,5km pěších, nastoupáno 320m
švec: byl... jako tradičně u bílého kůlu Tatanka: i ta se ukázala ...medovina: též... Takže úkol splněn, misse se vydařila.Usmívající se