Únor 2013

Kopáči - 20. KOLO 22.2.2013

24. února 2013 v 18:25 | Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

20.KOLO

22.2.
2013
FC
LIVERPOOL

...7..


Bezděk M., Borůvka 1, Frunc 3, Brát 3, Kult, Zelený J.
FC
BARCELONA

10

Fiala Vikt 2, Bezděk T. 2, Fiala Václ. 3, Bartoň, Zelený R, Ryba Jan 3, Vít
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Čínská ryba zařídila vše podstatné !
Barcelona 10 : 7 Liverpool
Sestavy/góly
BARCELONA: Kobyla, Ibiševič 2, Čínskej Fík 3, Viktor čistič 2, Mandžukič dc. Rudy, Kapr Jan 3.
LIVERPOOL: Bezďa M., Borůkáč 1, Emánek 3, Hrabě 3, Gamza, Skleněnka.
Viktor se nám za poslední dva zápasy pěkně rozstřílel a to mu prý minule nebyl připsán jeden gól?! Měli jsme zde hodně třígólových, ale ÓLÉ znělo pouze dvakrát?! Musím vyzdvihnout výkon celého našeho teamu, pracoval jako hodinky! I DC jezdil jako formule. F 8.00 byl zápas prakticky vyhrán, přesto je třeba ocenit soupeře, že to nezabalil a upoceně se snažil hrát až do konce. Viď Ríšo. Ty jsi tam jednu chvíli jezdil neohroženě, jako obrněný německý sherman! Na počest toho se v restauraci Jari Uri oboustraně pomočil. Palec dolů.
S pozdravem nástěnkář.

Brendy z Krkavčiny 23.2.2013

24. února 2013 v 11:47 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
EKG team opět vyrazil. Celou trasou se nesl duch světového biathlonu... kulomety sice nemaje, avšak vyzbrojeni čepičkami Pingu, dobrou mázou, krásným mokrým sněhem, jsme vyrazili od Krkavčiny směrem k cílovému bodu ..Brendám. Dopadlo to vcelku dobře... místo na sezení jsme urvali, medovinu ochutnali a tím byl vlastně cíl závodu s hromadným startem, splněn... Zpět přes panskou k našemu servisnímu zázemí ... vozidlům. Akce byla zhodnocena v pensiónu U Greenů ...velice kvitován byl pád ze stoje na čisté rovině...
jmenovat nebudeme, neboť sportovní veřejnost doufá, že se Balu tu rovnováhu naučí udržovat...
KDO: Míla, Mirka, Daška, Líba, Hainrich, Balu *********** KOLIK: cca 22 km sněžných, 550m nastoupaných


"slunečná" Sokolka 15.-17.2.2013

19. února 2013 v 18:51 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Sokolská bouda hlásí.. VYPRODÁNO !!
Letos už tradičně... mlha.
Afšak jinak stálé hity ... polífka, Jeseník, zrychlený středoevropský čas.
____________________________________________________
Jen ještě pro úplné hodnocení ( nejsme přeci žádný bulvár) telegraf vyťukal a agentury vydaly ... citujeme přímo z listu: "
Jsme na prazske, jindra rano sam vyrazil na bezkach na "dlouhou turu". Daska chudak ceka na chate a vari. Zatimco jindra....?????
Blesk vse odhali....
a ještě návdavkem pár zimních kalendářových krajinek ze zasněžených Krkonoš...

Ještě jeden redaktor se ozval... a to z nejvzácnějších - Čermis :
Sice trošku pozdě,ale přeci - podávám informace ze Sokolky. Oni totiž mají letos v polštářích magnety,tak většině se do rána smazal hard-disk. Jen já spal bez polštáře a proto si vše pamatuju. Pokusím se ti poslat pár fotek (samozřejmě rozmazaných) a na nich poznáš, že jsi udělal velkou chybu že jsi odmítnul účast. Bylo to zase krátké,ale super. Pumpoj stál celý víkend. (Teda jen vlas ale co s tím nadělál.)
Dokonce pošťák dorazil.
Hlášky na Jeseniku:
6 piv a otýpku sena prosím / pane vrchní, šéfe platím těch 11rumů, 4 piva a jdu do PRDELE a mnoho dalších. Samozřejmě nejlepší byl Jaroušek Zelený. Dělal i kanibala. Jinak kopec super a to nás pár jedinců bylo i v Peci. Tam taky super. Jen kopec, ostatní cela Pec je trošku na palici. Vytočili mě několikrát = hned na parkovišti.
Tak ještě někdy doplním a zatím čus Jarda.


Kopáči - 19. KOLO 15.2.2013

17. února 2013 v 18:17 | Balu & Kejkla |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

19.KOLO

15.2.
2013
FC
LIVERPOOL

...9..


Kejklíček 2, Borůvka 3, Bezděk M.2, Ryba Jan 1, Ryba Jiří 1
FC
BARCELONA

5

Kult 1, Fiala Vikt 2, Frunc 2, Zelený R, Brát
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kejklicek tuto zprávu:
Zatímco poměrně značná část kopáčského teamu se rekreovala v Krkonoších , ovšem dá-li se víkendovému pobytu na Sokolovce tomu tak říci,několik statečných kopáčů si to v páteční večer rozdala na místní palubovce o další cenné body. Takže Liverpool v sestavě Borůvka(3),Bezděk M.(2),Ryba Jan(1),Ryba Jirka(1) a Kejklíček(2) rozmetala hochy z Barcelony 9 : 5.Sestava barcelonských bojovníků- Kult (1),Fiala V.(2),Franc (2), Brat a Zelený R. s nulou.Zápas byl ovlivněn již prvotní volbou, kde jako brankář liverpoolských pan Kejklíček vyzval k volbě brankaře barcelonských Zeleného R., jenž tuto nabídku přijal.Pan Kejklíček se totiž nevěnoval zcela chytání míčů a stále se tlačil do útoku , což působilo značnou nelibost brankáře Randolfa..Pan Kejklíček si uvědomoval nepřijatelnost takového svého nečestného chování, a proto si moc přál , aby barcelonská družina přinejmenším vyrovnala.Nestalo se ovšem tak.Takže , co dál? Pan Kejklíček navrhuje věnovat 1 bod ze svého přídělu panu Zelenému R., jakož takovou malou omluvu za toto nepřijatelné chování. Záleží ovšem na panu Zeleném R. , jestli tuto velkorysou nabídku přijme , stejně tak na výborů kopačském, který toto musí posvětit příští pátek v místní restauraci..
Redakce aplauduje vestoje panu Nadlesnímu, ve kterém se zrodil "písmotepec krasopisný", za krásnou, citlivou reportáž. Ani sám velký Karol Polák by se nemusel stydět za tato slova plná citu...
Kejklo děkujem....vytrvej, nepovol...

Kopáči - 18.KOLO 8.2.2013

9. února 2013 v 21:24 | Kobyla & Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

18.KOLO

8.2.
2013
FC
LIVERPOOL

...9..


Kejklíček, Bezděk M.3, Bezděk T.2, Zelený J.4, Fiala Viktor, Rýznar
FC
BARCELONA

6

Vít 2, Borůvka, Kult 1, Bartoň, Zelený R, Brát 1, Ryba 2
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Barcelona 6 : 9 Liverpool
sestavy/góly:,
BARCELONA : kobyla 2, Borůkáč, Rybka 2, Hrabě 1, D.C., Gamza 1, Růda.
LIVERPOOL: Nadlesní, Kamil 3, Ibiševič 2, Skleněnka 4!, Viktor marný, Ryzec.
Čas 20.08 byl rozhodujícím kritériem pro vítězství Liverpoolu. Po nevýrazném výkonu a s lehkým zraněním odstoupil Nadlesní čímž se hra soupeře zcela zjednodušila. Obraz hry však nebyl zcela jednoznačný. Liverpool již vedl 3:0, pak došlo k obratu (Hrabě na chvíli vypároval Kejklu- šel kadit) 3:4. Veškerou odpovědnost na sebe vzal Skleněnka, který svou již skoro 50 let známou kličkou obehrál nejen kobylu, ale celý jeho team. Richard označil klíčovou situaci takto: "kobyla sednul na gabovu kličku, jako tuňák na návnadu". Vzkaz od kobyly: "starej se sám o sebe, příště se líp ustroj a na hajzlu zůstaň o něce déle"! Sebekritiku na sebe uvádí i hráč Marný, který svůj výkon v tomto zápase označil za ze všech špatných zápasů, které letos odehrál, jako nejlepší. Ještě jeden vzkaz pro Kamila. Fotbal hraješ dobře, ale pivu vůbec nerozumíš! Takové jsou prostě SVIJANY!!!!

PS redakce: Za povšimnutí stojí jedna z bratrských dvojic a to playerů Bezděkových. Chlapci neberou svou účast v lize na lehkou váhu a drží vzácně vyrovnaou bilanci... co bod, to branka ( Ibiševič 35:35, Kamil 11:11). Avšak , teď, když jsme překontrolovali tabulku ještě jednou, zjišťujeme že nejsou sami.... něco podobně unikátního drží i Šolik a Mulem. A ani se nenadřeli... gratulujeme.
K naší vedoucí dvojici... je třeba změnit složení tvrdé zimní přípravy, světoví trenéři se shodují, že je lepčí trénovat v teple a hlavně s míčem... cožpak jste nečetli nejnovější brožuru Josefa Czaplára ??

Na lyže ...na panoramata 2.- 9.2.2013

9. února 2013 v 10:45 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
...ale ano, pěkně zrovna nebylo.... afšak jídlo bylo, dobrá parta, lanovky se vznášely nad mlhou, déšť nebyl kyselý a pivo taky ne, utopenci ano... tak snad za rok. Trochu to chvílemi přišlo, že by se hodila Čermisova polífka.. neuměli ji uvařit Mrkající FOTO ZDE

Kopáči - 17.KOLO 1.2.2013

2. února 2013 v 18:43 | Kobyla & Balu |  c2) KOPÁČI 2012 - ZÁPASY

17.KOLO

1.1.
2013
FC
LIVERPOOL

...4...

Bezděk T.1, Borůvka, Fiala Vik.1, Kejklíček 2, Rýznar, Brát
FC
BARCELONA

11

Bezděk Mil.3, Frunc 3, Bartoň 1, Ryba 1, Vít 1, Kult 1
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Barcelona 11 : 4 Liverpool
Sestavy/góly
BARCELONA: Bezděk Kamil 3, Frunc Eman 3, DC 1, Fish Jan 1, Kobyla 2, Gamza 1.
LIVERPOOL: Ibiševič 1, Borůkáč, Fík čistič 1, Kejklířka 2, Hrabě, Ryzka.
Bratrovražedná volba bří Bezděků rozhodla o tom, kdo je stále o něco starší a tím pádem i rozumnější! Kejklířka dal nádherný gól hlavou a i ten druhý byl zaslouženě připsán jemu po krásné individuální akci!!! "Viď Péťo!" V restauraci nám zazpíval tesklivě smutnou píseň, na motivy Jarky Skleněnky, sám Hrabě s refrénem : "prohráli jsme, no a co, no a co?" Ano smutné. Židovské dny byly bohužel přeloženy na příští pátek. Takže se máme na co těšit!!
S pozdravem nástěnkář.