Červen 2013

Ryby Pstružná 2013 > 22.6.

27. června 2013 v 20:33 | Balu & Hainrich |  CYKLO akce
Takže odborný rozbor tréninkovo-gastronomické akce od trenéra do dnešního dne (11.7.2013-23,50h) nedorazil... zápis je tedy jen mírné povrchní ( neboť jsme nebyli účastni).
Pravděpodobně akce probíhala bez problémů, trasa klasická, iontové nápoje byly vzorně namíchány, Čermis jel v životní formě, ryby braly už na náznak nahození, počasí pěkné, parta dobrá, účastníci zájezdu spokojeni..nominace na Tour zatím neuzavřena.
a tak to ma byť (jak prohlásil klasik) ... takže vlastně fajn (víc už se do redakce nedoneslo) Nerozhodný

Z Pelješacu k Jánošíkovi 6.-9.6.2013

18. června 2013 v 19:49 | Balu |  HORY & VODA & LYŽEPředem podotýkám..informace máme jen z doslechu od jednoho nejmenovaného zdroje. Tedy od dvou... tak jen útržkovitě.
Těrchová a nové srubové satelitní městečko. Srub ( kam byli pozváni "účastníci zájezdu" z dalekého Pelješacu) se jevil jako krásný, dobře umístěný afšak trochu malý... ano, osadníci z Čech hráli přesilovku. Ale nakonec, podlaha byla vyrobena z měkkého dřeva a tak to s tím spánkem dopadlo dobře...
První den - seznamovací ... večer při knize s dobrou poezií, a zpěvem lidových písní. ( tedy komu bylo rozumět )
Druhý den - Jánošíkove diery, Jánošíkovo, Jánošíkův skanzen, Jánošíkovo rodisko, prostě Tady je jánošíkovo.... a večer guláš.
Třetí den - bača a sejry, Fatranský Kriváň lanovkou a přes Kravarske sedlo dolů (A team) plavení koní (B team). Více jsme nezaznamenali, afšak doufáme, že se přímí svědci ozvou, napíší, upraví do správné roviny .... ???

Žacléř 2013 - 15.6.

16. června 2013 v 19:47 | Balu |  CYKLO akce
Byla mi doručena pozvánka na soustředění do "Schroll campu" v Žacléři. Neboj, bude to jen pohodová vyjížďka. Říkali... Tak Vám to popíšu: Bobr, PLR > Niedamirow, Opawa (terénní nerovnost) Pomezky ( terénní nerovnost rovnající se kopci) ČSSR> Spálený Mlýn, chata Jana (převýšení), Pec pod Sněžkou, okolo Bramberku na Pražskou ( konečně do kopce), Kolínská, Václavák, Modrokamenná boda, Jánské Lázně, Svoboda, Sejfy, Bednářova cesta (7,5km nahoru - trochu), sjezdovka Prkeňák, a po ní dolů ( no v létě jsem ještě nalyžoval, Kobyla statečně sjíždí poněkud píchle, což objevil až dole) ... to fše 70 km a nastoupáno 1800m. Po projížďce jsem prudce přehodnotil slovo "pohoda"... a tímto bych chtěl poděkovat pelotonu, jmenovitě: Slávkovi, Peterovi, Vendovi, Zolákovi, Liborovi, Mildovi, Romanovi a zástupcům EKGteamu Šolikovi i Koňovi za projevenou spoluúčast a toleranci... Někdo píchl (2x), přetrhl řetěz (1x)... a zde přicházela má příležitost... bohužel ne k úniku, jak to bývá v etapách, ale mohl jsem se konečně nadechnout.
Ty fotky v galerii vypadají ( klikni ZDE), že po cestě byla samá osvěžovna, ale.... muselo se k ní dojet, vystoupat. Snad budou i jiné, neměl jsem ničehož víc, než mobil... ostatní bych neuvezl. Smějící seMrkající

Sudety Tour 2013

14. června 2013 v 16:51 | Balu |  CYKLO akce
Radim se zúčastnil, uspěl a podal zprávu... Díky a přepisuji:

Nazdar Jardo
Musím se trochu pochlubit. Trénování se docela vyplatilo. V neděli jsem jel Sudety tour a docela se zadařilo. Jel jsem sice kratší trať jako loni, letos to bylo 103 km. Profil byl těžší než loni. Skoro žádná rovina, jen asi 10 km na začátku. Od začátku brutální tempo. Celkově jsem dokončil na 35 místě ze zhruba 200 lidí, v kategorii jsem dojel šestý. Takže spokojenost. Posílám ti pár fotek, kdyby jsi to chtěl dát na stránky. Jinak celkově vyhrál dlouhou trať Jarda Kulhavý. Koukal jsem na něm v cílovém kopci ve stoupání z Teplic na Bišik a musím říct, že to úplně jiný level. V tom krpálu jel na velkou pilu a ještě se u toho usmíval. V tom samým místě jsem myslel, že umřu. Prostě ještě musím trénovat. Čau Radim

i to je Viktorka ... 2.6.2013

4. června 2013 v 20:29 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE


Reportér spol. EKG Hainrich byl pověřen čestným úkolem.
Zkontrolovat vodoměr v Babiččině údolí.
Oblékl neoprén, vzal pádla, kyslík a ploutve, jídlo na tři dny (vodu nebral... ty bylo dost)...
Svého úkolu se zhostil na jedničku a podal nám svědectví.
Ze zprávy vyjímáme:
1) vody dost... vodoměr se otáčí
2) vody mnoho... vodoměr rotuje
3) vody příliš ... vodoměr nabírá výšku a odlétá

pozitivní závěr : voda klepala, ale babička neotvírala ... nebyla doma .