Prosinec 2013

EKG inspekce památek 29.12.2013

30. prosince 2013 v 12:19 | Balu |  CYKLO akce


místo komentáře k obnovené tradici bych rád poděkoval za fantastickou učast skoro celého EKG teamu.

Ani v nejbujnějších snech by nás nenapadlo, že okruh po stavebních památkách, hradech i letních sídlech bude za tak krátkou dobu vyprodán... skoro jak koncert Deep Purple. Patrně k tomu přispělo i krásné zimní počasí s nádechem Ladovské zimy a v neposlední řadě i útulnost a kuchařský um restaurace pana Bernarda. Jen DJ Bambas scházel ... škoda, má takové pecky na svých tolik aktuálních LP.

pf 2014

27. prosince 2013 v 13:01 | Balu
** a mírně osobnější přání **

a přec ještě jedno svezení 26.12.2013

26. prosince 2013 v 18:23 | Balu |  CYKLO akce


Nebylo toho hodně, ale nebylo toho ani málo. 35km - 26.prosince na EKG docela ujde...
dokázali jsme to jen proto, že jsme snědli o trochu menší než větší množství cukroví. Byly tam i kopce (dva) a medvědi (taky dva/nebo tři?) a piva ( dva/dvě ?) a sníh nikde (ani jeden)... ani na Bakově, ani v Náchodě, ani v Hronově ani doma... nikde. Takže jsme neuklouzli. (445m nastoupáno - takže, to je vlastně hodně )

Tak Meteor přiletěl 25.12.2013

26. prosince 2013 v 12:36 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Odkaz na fotky zde. Protože není zas tolik co psát... bylo narváno, byl svátek vánoční, bylo po jééžišku.

Kopáči 11.kolo - 19.12.2013

22. prosince 2013 v 14:11 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
11.KOLO

...10...


Borůvka 4, Fiala Václ.2, Kult 1,
Ryba 1, Bezděk Mil.2
20.12.2013

6

Bezděk Tom.2, Zelený J.,
Zelený Rud., Brát, Vít 1, Frunc 3

vánoce 2013

21. prosince 2013 v 18:50 | Balu

Pouť za sluncem 14.12.2013

15. prosince 2013 v 10:10 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Je prosincové temno a tma ... mlhy si dávají letos záležet a tak slunce se stává velice nedostatkovým zbožím. Nebojme se říci... až strategickým. Kdo jiný než Ekgteam byl předurčem k prozkoumání situace, zda slunce ještě existuje, zda nám nevyhaslo, zda svítí. Byla vylosována lokalita - Pomezní boudy - protože náhodný tam zabloudivší přinesl povzbudivou zprávu. Ano, soudruzi, slunce jsem viděl. Ihned byly započaty přípravy, cepíny, lana, mačky, strava na dva měsíce, čelové lampy a horští jaci ( typ VW Caravella). Trasa sice nebyla vybrána z časových důvodů ta nejtěžší - východní diretissima - ale v ledu, sněhu měla i tak velice sportovní charakter. Vrcholové družstvo, bylo zvoleno s pocitem, že nesmíme udělat chybu a slunce nepropásnout. Vsadili jsme na dravé mládí a špičkovou techniku. Proto nechyběla ani Míša a mobil ( dotykový) ani Balu (to za ty mladé) s velmi citlivým filmkem ORWO ( DIN 100)
A přátelé dokázali jsme to... vezeme Vám to slunce alespoň na fotkách. Dobrou zprávou je, že... stále svítí, hřeje a i zapadá...
Ps: a ten sajrajt dole, to je inverze, zvaná též poklop. Jo a lyžuje se i na trávě.

Přiletí METEOR

15. prosince 2013 v 9:42 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...Informátoři hlásí: Jarka, zaplatil Cháronovi nemalý obnos a ten ho nechal projít tunelem zpět.
Tož Jarku vítaj !!
Bohužel paměť se mu již nevrátila v plné náloži a tak jsme zváni na jeho narozeniny. Nám vůbec nevadí, že je to již II. kolo, jen to pití prý neplatí... to znamená, že si, pravděpodobně, něco z minulosti pamatuje...
Prostě U Hobla je 25.12.2013 cca od 20.00h zábava se starou sestavou METEORU. A jelikož to minule nemělo chybu, pojďme tu nějakou chybu nalést. A v plném počtu... je to výzva, je to svátek ... jsou to vánoce.

Kopáči 10.kolo 13.12.2013

14. prosince 2013 v 11:47 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY

10.KOLO

...7...


Pavlík 2, Kult 3, Burůvka 1, Zelený R.1, Brát, Vít
13.12.2013

3

Bezděk Mil.2, Bezděk Tom.1, Bartoň, Rýznar, Zelený Jar., Streubel
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Je to nějaké divné, ale zase Inter. Jsou f tom peníze. INTER 7 : 3 Borussia. Střelci INT. Mexikó 2, GAMZA 3, Růda 1, Borůkáč 1, Hrabě, Kobyla. Bor. Kamil 2, Ibiševič 1, Mandžukič, Ryzka, Gabo, Streubel 0. Světe div se, na prknech co znamenají svět se objevil nový hráč. Musí se nejdříve otrkat, pochopit systém hry a bude náš!! F prvním zápase mu to zas tak dobře nevyšlo, ale určitě se bude zlepšovat! Kdo neví o koho jde, tak je úplně blbej. Brte, prosím do tabulky ho třeba vyměň s Šolíkem, protože STR. bude chodit! A teď něco k fotbalu. Gamza tj. hatrick(jako ze škatulky) a chtěl to!!! Smutný Ibiševič po vlastním gólu nešel ani do restaurace a zpytoval svědomí v autě na parkovišti před sokolovnou!! Jeho bratr Kamil si cosi mumlal o "proklatě zkaženém výkendu"! Při tom nenávistně pohlížel na GAMZU, který mocnými doušky sebevědomě zapíjel zaslouženou výhru.
Sám Kamil říkal, že Gamza hrál výborně. Že prej ho ta svině hned v první minutě kopla do nohy. Gamza na to hned vetoval, že Kamil neunesl opět prohru, protože "jsem mu jenom šlápnul na nohu, nic víc"!!! Myslím si a teď to není z mojí hlavy, že hráč kobyla po zranění (5 zl. žeber a 3 rozdrcené obratle) nepodal špatný výkon a že si ty 3 vydřené body zaslouží.
Děkuji Kůň
Ps redakce: Nový, německý player "Streubel" ( nebo tak nějak) mocně slavil svůj první vydobytý bod, anóóbž mu nikdo neřekl, že míň již nemůže získat.
Ps redakce II: Chlapi nelejte to pívo z oken.... ale, špatně - znova ... chlapi, děláte mě v tabulce "bordel". Vím, je třináctýho a pátek navrch k tomu, ale ještě pár změn a dojde k výměně Gaba.Smějící se
Váš redakční technik

melancholické setkání

11. prosince 2013 v 20:22 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

POZOR...VNIMÁNIE...ACHTUNG...ATTENTION...ATTENZIONE...FIGYELEM (maďarsky)...
KUJDES (to je albánsky, kdyby to tam u nich snad někdo četl)
Přišlo od Ryzky. Přišlo to jako komentář. Přišlo v utajení ... tedy skoro... neboť ne každý komentáře pravidelně čte. Afšak tato zpráva má pro chod EKG stěžejní důležitost a proto ji přepisujeme celou. Originál najdete v komentáři č.2 pod článkem Červený Kostelec v historii.
Tak tedy Ryzka píše:
Stejně je ten náš Kostelec krásnej a to nejsem žádnej romantik.......
Když jsme u romantiky,každej z EKG určitě ví, že se rychle blíží velkej romantickej svátek všech melancholiků (tedy nás) ... Silvestr.
Máme nějakej program nebo mám otevřít srub?
Zdraví fšechny Rýza
Tak se ozývejte ... ale postupně ať nám nezkolabuje server.