Leden 2014

Mrazivá Hvězda 26.1.2014

27. ledna 2014 v 18:33 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Opět zimní výstup, a opět s velkou sportovní hodnotou. Jak se již v poslední době stává v EKG tradicí...když už na vrchol, tak, jak konstatují odborníci, vždy brutální trasou. I tato diretissima na Supí koš, volená těžší severo-pravou variantou patří mezi libůstky v létě, natož pak v kruté zimě a prudkém slunci. Jelikož EKGteam pracuje koncepčně na fyzické kondici, čímž neponechává nic na náhodu... nebylo to zas tak obtížné. Trasa dech beroucího sestupu se spalujícím prudkým sluncem v očích proběhla bez nejmenších problémů a Kovářovu rokli i s Kovárnou jsme pokořili. Výstupem na Supí koš se naše expedice zařadila mezi expedice úspěšné. V Base Campu na chatě Hvězda, jsme prodělali úspěšně rekonvalescenci a tak nejtěžší částí výpravy byl ústup dolů do civilizace. Ofšem místní jízdní policie se zhostila svého úkolu ( pomáhat a chránit) výtečně a i cestu, kterou nám na ústup doporučila, jsma nakonec našli....

Ps: těch spálených 138 rakví je nám líto....( kdo neví vocode ať navštíví šenk na Hvězdě... bude mu barmanem vyprávěno) Mrkající.

Kopáči 16. kolo - 24.1.2014

25. ledna 2014 v 10:34 | Balu&kobyla |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY

16.KOLO

...5...


Bezděk T.1, Fiala Vikt.1, Vít 1, Frunc 2, Zelený R.
24.1.2014

10

Bezděk M.2, Borůvka 2, Bartoň 1, Ryba 2, Pavlík 2, Rýznar 1
Marné snažení Interu o zdolání Ryzkovi branky. Všichni fotbaloví odborníci se shodují, že fotbal nemá logiku.Pospíchalem počínaje, Kobylou konče. Inter po celý zápas tlačil, tlačil, tlačíl, tlač... ale bylo z toho "hovno". Borussia při matném výkonu dosáhla snadno na tři body... a to neprávem!!!. To přeci není žádné umění se za celý zápas jedenáckrát přimotat k brance Interu a z toho dát 10 gólů. I poměr střel jasně hovoří ve prospěch Interu ( min. 301:11). Je to sice nespravedlivé, ale i tak krutý dokáže být sport. Ještě, že Kopáči mají kvalitní lázeňský komplex, kde se dá každá křivda odplavit. Mrkající
Jediná pěkná akce Borussie, kterou bych chtěl vyzdvihnout, bylo nádherné zakončení Ryzky, jak v aréně, tak v relaxačním středisku...telegraficky takto: vychytal>stop>dal>stop>dvakrát>stop.
Ps: Hrál jsem výborně, běhal jsem, pracoval pro kolektiv, afšak.... (kobyla)
PS redakce: Teď po odborné linii... Veřejnost se právem táže...není čas na výměnu psychologa? trenéra? playerů? palubovky? zkontrolovat registračku Ryzky? dopingový test? zmenšit jednu branku??? Tady někde vede cesta k úspěchu. Tolik odborná rada.
Ps-II: Chybu jsme analyzovali ve výpočetním středisku Houston. Jedinný, kdo nevsítil byl Randolfo... takže, z toho vyplývá, že schází jeho šest tref ke zdárnému výsledku.
Tož, Randolfo, lépe, příště lépe...( vždyť i ten Ryzka.....)

Důležitý přehled

24. ledna 2014 v 21:12 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Pro ty, kteří "snad" ještě tápou
( netýká se to samozřejmě EKG TEAMU).
Na těchto stránkách je v kostce vyřešen problém s volbou.
a je jasno.
Neřešíme zde nový občanský zákoník,
ani přijetí eura v zemích koruny české,
ale samu podstatu bytí a životního stylu ...
Jak správně ( a čím ) narazit SUDKopáči 15.kolo - 17.1.2014

19. ledna 2014 v 18:17 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
13.KOLO

...2...


Brát, Borůvka 1, Vít 1, Bezděk T., Pavlík, Zelený R., Kult
3.1.2014

3

Fiala Vikt. Fiala Václ.1, Zelený J.1, Bezděk M.1, Bartoň, Ryba, Rýznar
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Totální gólová impotence Interu zajistila Borussii vítězství. Hráči vybraní v prvním kole(kobyla) zklamali. Branku nedokázal zavěsit ani z besprostřední vzdálenosti!!! Rudy zklamaně odešel z brány až těsně před koncem zápasu po blamáži Borussie, která po faulu rozehrála nezvykle rychle a tím bohužel pro Inter rozhodla celý zápas!!(3:2) Inter pak ještě sevřel soupeře do pevných kleští, vytvořil si neuvěřitelný tlak a s tím i nespočet příležitostí....., ale co naplat "chceš-li dát gól, musíš trefit branku"!
A takhle to poté asi vypadá >>
Kopáč Václav konečně letos vyhrál a ikdyž hrál velmi nečistě, nakonec se velmi radoval. V osudný rozhodující okamžik zápasu Ibiševič špatně vystřídal a hráčům svého družstva(Interu) ZKURVIL CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!!!!! Tome děkujem! Oběť se prostě najít musí. Je přece velmi snadné obvinit sebe samotného?

WARNING !! pokračování textu podléhá cenzuře >> Závěrem ještě musím prozradit, že jeden z hráčů ...

Bylo...nebylo

14. ledna 2014 v 18:01 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Kopáči 14. kolo . 10.1.2014

11. ledna 2014 v 13:32 | Balu&kobyla |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY

13.KOLO

...5...


Fiala Václ. 1, Brát, Borůvka 1, Bezděk M.2, Streubel 1, Pavlík, Rýznar
3.1.2014

5

Vít, Bezděk T.2, Frunc 1, Zelený J.,Bartoň 2, Ryba, Kult, Zelený R.
Zpráva od playera Koně:
O remíze rozhodl hráč Václav, který nedodržel životosprávu a v Penny zakoupil před zápasem 4 kávenky a 30 dkg gothaje a díky tomu jel posledníé minuty na kyslíkový dluh. Vrcholem byl jeho zkrat, kdy knockautoval zřejmě zřejmě příštího nástupce starosty ČK a
veleúspěšného podnikatele podnikatele Gamzu!
Hráč Miloslav důstojně oslavil 50 let u fotbalu.

Bývalý hráč Mul vznesl námitku:"co znamená to mlela máma mlela maso"? Proč? Čí maso? Za kolik? Jestli vepřové nebo hovězí? Zato si vysloužil 2 body(koupil 3 kolečka kořalek).
Streubel dal svůj životní gól! Bohužel přes koně. U Žida bylo hezky. Dokonce 2 krát.

Kopáči 13.kolo - 3.1.2014

4. ledna 2014 v 14:49 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
13.KOLO

...6...


Zelený R., Bartoň 1, Bezděk M.,Streubel, Brát 1, Frunc 2, Fiala Václ. 2,
3.1.2014

8

Rýznar, Borůvka 2, Fiala Vikt., Bezděk T.1, Pavlík 2, Ryba 3, Kult
Vydřené vítězství Dortmundu, podpořené zodpovědnou hrou celého kolektivu...( pozn. redakce: fšak také již bylo na čase, na ten italský taktický beton se již nedalo dívatSmějící se) U soupeře "trochu" zklamal Randolfo (patrně i sebe) , který pustil placírku Borukáče ( tj. ten půlkrál) z poloviny hřiště na začátku zápasu a po půli odešel zklamaně pod sprchy.
*** oprava Randolfo odešel na "prasáka"
Zklamaní hráči Interu i přes velký tlak, bez své opory zadních řad na obrat nedosáhli....
pro ČTK náhradní zpravodaj Ibiševič
Ps od playerů: Rudo, v divadle (tzn.relaxačním středisku) jsi chyběl....
Ps redakce: Probůh, to se nenajde nějaký statečný player, který tu Borukáčovu sééérii čtyř vítězství přeruší ?? Kde jsou ti hustiti ?? Ta práčřata?? Ti chrabří??
A nebo, že by byl ON v letošní sezoně tak dobrý, tak nedostižný, tak nadupaný, tak takticky na výši ??? Pak by ofšem nebylo dál VO CO HRÁT !! Mrkající

Expedice "New" rok 2014 - 31.12.13

2. ledna 2014 v 11:53 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

.. dávám k dobru zatím pár foto ...zbytek popíšu až si vzpomenu... jak, proč a za kolik...Smějící se

Takže... expedice, vstříc novému roku, byla dohodnuta 29.12. na brífingu v restoránu "u Vraha". Na organizaci příprav byl kladen veliký důraz, neboť času bylo pomálu. Co bylo hlavní... odsouhlasit vrcholový cíl a hned po vzájemné dohodě bylo jasno...to je výzva hodna EKG. Je fšak třeba dbát na pitný režim, převýšení bude brutální a přírodních zásob v podobě sněhu se letos ve stěně nedostává. A zde je třeba vyzdvihnout stáj pana Víta, který pro tuto missi oželel každoroční pouť po Kosteleckých pamětihodnostech a nezištně zapůjčil půjčený povoz. I s pííípou.
Je rozhodnuto. Jako přibližovací prostředek jsou najmuti šerpové z ČD, kteří nás dostali až do base campu - Malých Svatoňovic. Zde po mši svaté a po naražení soudku s tekutinou od pana Primátora (další sponzor našeho Silvestra), po odevzdání milodarů a prohlídce (jen z venku, neboť jsme v časové tísni) Kavárny u paní Dášenky nás čeká nejkrutější část jižní stěny. Zde je již potřeba odtajnit cíl výpravy .. není to nic menšího než Bílý Kůl ve výšce 6 850 dm.n.m .
Vrchol byl dobyt ve 12,30... soudek dopit 13,30h.
Jelikož v přípravách na výstup jižní stěnou Jestřebích hor nebylo podceněno nic, ani příprava techniky, ani příprava proviantu, ba ani výběr lezců, získali jsme časový náskok nad přírodou a padá další strategické rozhodnutí...pokoříme druhý vrchol v jeden den, čímž se stane naše expedice průlomovou. To, že na Jestřebí boudě byla naše činnost z časových důvodů podřízena jen nejnutnějším potřebám je jasné. Doplnili jsme pití, iontové nápoje i přírodní teplý včelí produkt, ani hladu jsme nedali šanci a čekal nás ústup po již lanově zajištěné jižní trase...
Šerpové z ČD přijíždí fčas a tak již nic nebrání ukončit tento poslední den v roce s písní na rtech... Nerozhodný Ano, nebojme se říci... byli jsme dobří.
Zapsal: Balů, který se již upamatoval

Kopáči 12.kolo - 30.12.2013

1. ledna 2014 v 22:45 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
12.KOLO

...8...


Pavlík, Brát 2, Bezděk M. 1,Borůvka 3, Zelený R., Frunc 2, Fiala Václ., Bartoň
30.12.2013

4

Bezděk T., Ryba, Hašek, Rýznar, Fiala Vikt.1, Vít 3, Ureš
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Inter 8 : 4 Borussia sestavy : Inter: Pavlík, Brát 2, Borůvka 3, Bezděk m. 1, Fiala číňan, Bartoň, Randolfo, Frunc 2. Borussia: Ryba, Bezděk T., Hašek, Fiala čistič 1, Ryzka, Ureš, kobyla 3. Návrat hráče Uriho byl impozantní(1. bod). Navždy bude jeho účast na stránkách registrována! Tedy nedojde k výmazu v tabulce, jako u některých... I když i 1. bod může být málo?! Organizace hry Interu byla na výši, jen pan Václav někdy nechápal, co se od něj chce!! Pozvolna se stává stejným epizodním hráčem, jako hráč Gamza. Team Dortmundu po zápase potvrdil, že jeho hráčům chybělo velké množství okysličené krve, kterou v minulých letech zapůjčili legendárnímu cyklistovi Lance Armstrongovi. Již v pátek ale Borussia vyzkouší všechny možné chemické prostředky, aby byla zas před Interem napřed. V jedné mikrosoutěži je zatím stav 2:2(Růda/Ryzka). Hráč Hašek, jak sám tvrdí byl doslova u všeho (-6). A tady ta jeho řečnická otázka: "co je to takové BALA BALA?" Odpověď zní : VYMAŠTĚNÁ HLAVA!!!

Zimního krále zcela jasně potvrdil Borůkáč!!! Gratulujeme

Pořadí o Kopáčskou "zlatou" okopávačku :
1.-2. Bezděk Milda & "eman" Frunc>> 25 branek
3. Borukáč >> 16 branek