Březen 2014

Kopáči 25. kolo . 28.3.2014

31. března 2014 v 19:21 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
25.KOLO

...4..


Fiala Vikt.1,Fiala Václ.1, Kult 1, Bezděk T.1
8.3.2014

4

Zelený J. , Zelený R.1, Borůvka, Rýznar, Ryba 3
Úřadující ( ještě ) Kopáčský král, jeho veličenstvo král Jiří "kobyla" Vít se kamsi ztratil, a jeho náhradník " romanopisec" Gabo zaslal zprávu jen velice stručnou, ba strohou... tož, kdo byl, ví.... kdo neviděl, bude mu vyprávěno, třeba v pohádkách.

Reakce k zájezdu ROH do Kapplu

30. března 2014 v 16:48 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Byl přidán nový komentář ke článku Pozdrav z Kapplu 8.-14.3.2014 na blogu .. ryzec | 28. března 2014 18:31
a nám by přišlo líto, kdyby tento zapadl jen v komentáři... je to srdceryvná obhajoba.
Prosím: ...Nedá mi, abych nereagoval na zakódovanou uštěpačnou poznámku webmistra o ujetém vlaku. WM, v humorné připomínce jemu vlastní, čtenáři příspěvku nenápadně podsouvá skutečnost, že jsme vrcholnou zimní sportovní přípravu (zimní OH) vlastně zaspali."Není tomu tak,dovedu si představit"(použitá oblíbená fráze ze slovníku našich politiků) sice přípravný trénink zaměřený na fyzičku, kterému jsme se nepřetržitě věnovali hlavně před OH (tím, že jsme hledali sníh), ale protože jsme na OH dopadli dobře ... dokonce velmi dobře, svaz (myšleno sportovní ne Putinův) nám nařídil ještě poolympijskou zavěrečnosezonovou akci.
Takže o vyhozené peníze daň. poplatníků určitě nešlo (pokud nepočítám peníze za elixír vymývání mozků, zvaný Jarkova polívka) Zdraví Ryzec (pravý ale nejedlý).........

PS redakce: příspěvek leccos vysvětluje, ale stín pochybnosti zde přetrvává... co je to závěrečnosezónní akce ? Kdo ji financoval ?? Kdo platil odtah do ČR ??? Kdo pil ten zázračný lektvar ( prosím jmenovitě)??? Byla vůbec dopingovááá kontrola ????

Kopáči POZOR !!!

25. března 2014 v 21:51 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Pozor! Poslední fotbal je 18.4. !!! Ukončení sezóny bude v jehlanu v Nahořanech v sobotu 19.4. nebo 3.5. přibližně od 14.00. Máme týden na to, aby jsme se domluvili. Je třeba se taky dohodnout co nám mají upéct(kejta, sele, krůta). Vše ostatní se tam dá koupit v kiosku, který bude po celou akci otevřen. Odvoz si každý musí zajistit sám, např. na kole. Dá se tam i přespat. Cena je přibližně okolo 300,- na osobu. Mohu zajednat i sportoviště-tenis, nohejbal, volejbal nebo fotbal- 140,-/hod.(na delší dobu jsou ochotni cenu i snížit). Nyní jen pro informaci ostatní ceny: jehlan-pronájem na den 1500,-. Figurant co nám opeče maso: 1500,- + cena masa, které si vybereme. V kase na to prachy jsou a je jen na nás na co další je použijeme. Tento pátek se prosím dohodněme a já to příští čtvrtek definitivně potvrdím. Díky

Kopáči 24.kolo - 21.3.2014

23. března 2014 v 19:38 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
24.KOLO

...7..


Zelený J., Fiala Václ.4, Fiala Vikt.1, Rýznar, Ryba 1, Borůvka 1
21.3.2014

4

Brát 1, Vít 1, Kult 1, Bezděk M., Pavlík 1, Zelený R.
Slavně přijel Šťéťa z Rakouských velehor a po vyhrané volbě ještě v obutých přaskáčích vybojoval Interu 3 body. Cikáni prostě zase vyhráli. Gamza otevřel zápas gólem pod vingel! Jelikož však byl po kvalitním cyklosoustředění, tak nemohl zase až tak moc běhat, což rozhodlo o odevzdaných bodech soupeři. Je třeba také zmínit výkon Li Tenga. Po delší aklimatizaci opět vsítil 4 branky a svým výkonem předčil všechny ostatní. Hraběcí buráky už jsou zaběhlým rituálem a opět se na ně zpívalo "ÓLÉÉ"!!!

Bude to Peklo 22.3.2014

23. března 2014 v 12:13 | Balu |  CYKLO akce
... nebo za lovem velryb do Pstružné ?? Team se rozhodl a nemalou váhu mělo slovo trenéra Eddiho, že podstoupíme pekelnou přípravu... etapu, která nedá alespoň dvakrát vydýchnout. Trasa, vedena přípohraničím a z jedné třetiny i zahraničím, byla zvolena šťastně... Pitný režim nebyl, v rámci tvrdé přípravy, podceněn, kopce jsme zvládali jak ti orli a ve sjezdech jsme se nešetřili. Trenér Eddi byl spokojen, neboť jak sám prohlásil... nemusel tentokráte na nikoho čekat, čímž neprochladl.
A to trening nezačal až tak pohodově. Čeřka, jako leader pelotonu, zjistil, že na prázdném předním kole asi nebude konkurovat a tak opravoval.... tím se zapisuje do kronik EKG jako letošní PRVNÍ PÍCHAL ! Gratulujeme. Šolikovi děkujeme za vzorně připravenou občerstvovací stanici v České Čermné a tak vlastně jen tma, která přerušila naše úsilí, byla takovým malým kazem...
Trasa: Č.Kostelec, H.Hradechová, po hnědé na Slavíkov, Líbovou cestou do Hronova, cyklostezkou do zahraničí ( ke Kudowě), stoupáním přes Brzozovie do Č.Čermné, sjezd do Pekla, Ostrovy, Náchod, Dolní a Horní Radechová a domů.
Celkem: 50 km, nastoupáno 620m.
Ps: Pro Náchodské řidiče. Byli bychom rádi, kdyby byly zavedeny povinné psychotesty a pravidelné návštěvy neurologie a psychiatrie... neboť ty výkřiky z auta, předjíždějícího peloton o dvou lidech, se nedají ani zde publikovat... škoda.

Florbal AHF Náchod - EKG team 20.3.2014

23. března 2014 v 11:48 | Balu |  FLORBAL
Použito, s laskavým dovolením ( i když jsme se opět nezeptali ) ze stránek AHF Náchod... citace ze vzkazníku dávají tušit atmosféru před duelem... podotýkám, že v naší sestavě nastalo poprvé k přetlaku playerů a trenér Hnátek ml. (Radim) musel přistoupit k selekci dle výkonnosti a váhových předpokladů...a zřejmě měl šťastnou ruku.
A teď citáty ze soupeřovi šatny.
Také v roce 2014 se AHF Náchod přátelsky utkává se soupeři, pro zlepšení hry.
20.03.2014-hala SPŠS Náchod (4+1)
AHF Náchod 7 - 10 EKG team
* S přátelákem počítám a v sobotu s FLA také. * s přátelským honem počítám a Ivoš do klece a Jarda do pole ??? * s přátelákem počítám.v sobotu jedu,podle infa důša i kotrč jedou také * s přátelákem příští týden počítám, ale bohužel jsem ve velkém ohrožení v sobotu
na poslední kolo FLA. Raději se mnou nepočítejte * Počítám s přátelákem ,přijedu v plný palbě.
* Připomínám avizovaný přátelák s Č.Kostelcem ve čtvrtek 20.3.2014, potvrzujte
účasti pro případné oslovení posil mimo AHF... * budu čekat u krmelce... * Kostelec na 100% potvrdil přátelák... * Prozatím účast potvrdili: Action, Roman, Florda, revírník, Ivoš, Filda, Michal, Milan,
...co Jardo do pole? * prej přijde Séba a říkal i Důša. S Benym jsem se dohod, aby nechodil.
kdo osmý do pole?
* Nedorazím. (Ps: že by předtucha???? Smějící se)

Kopáči 23. kolo - 14.3.2014

17. března 2014 v 17:37 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
23.KOLO

...8..


Pavlík 2, Bezděk T. 2, Vít, Fiala Václ.4, Frunc, Zelený R.
14.3.2014

3

Kult 1,Bezděk M.1, Brát, Borůvka,Fiala Vikt., Ryba 1
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Dobrá hra Interu již v prvních minutách předznamenala konečný výsledek. Vrcholem dne bylo, že "Óléé" se zpívalo nejen na kořalku, ale i na buráky, které objednal Hrabě!! Hrabě navíc tvrdil, že jeho milovaná Slávie rozdrtila obávané Znojmo a hokejové Pardubice, takže mu je lehko u srdce!! Rumdolfo dával k oslavě svých prvních tří bodů v tomto roce zelenou a to udělal velmi správně!!!

Podnět pro Křetínského aktovku: je nám podezřelé, že již třetí zápas po sobě dává Borussia jen 3 branky... jsou v tom snad valuty, vyšší moc, nebo zájmy nadnárodních sázkových kanceláří...??? Tato, do očí bijící shoda, v nás budí otázky. Proč..., jak to... více neumí ...???
Budeme bedlivě sledovati

Pozdrav z Kapplu 8.-14.3.2014

15. března 2014 v 12:27 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Reprezentace rychlých lyží pod praporem
EKG opět, stejně jako vloni, zvolila pro ostrou přípravu na nadcházející zimní sezonu a hlavně na olympijské hry oblíbené letovisko ( zimovisko??) Kappl v Rakouském teritoriu. Příprava splnila očekávání, tréninkové plány byly plněny na 100%, pitný a relaxační režim určitě zanedbáván nebyl.... a přesto se vkrádá do mysli daňových poplatníků určitá pochybnost. Nebyly investice do této akce vyhozenými penězmi ?? Nebyl zvolen termín, s ohledem na olympiádu, poměrně nešťastně?? Neproběhly již olympijské hry??
Ale, každá, i tato příprava, se v budoucí sezoně jistě zúročí. MrkajícíSmějící se ( toto jsou jen úvahy, tréninkové deníky budou zveřejněny později)Zimní Sněžka 13.3.2014

15. března 2014 v 12:05 | Balu |  HORY & VODA & LYŽEZdravíme,
posílám pár fotek ze Sněžky, ale je to stále stejná nádhera. Jeli jsme na Růžohorky novou lanovkou (jednosměrná na Růžohorky za 150,- (*senioři nad 70let 130,-Kč) a až nahoru na Sněžku 210,-,Kč( děti do 5 let zdarma) a pak pěšky na Sněžku - medovina, přes Luční - Paroháč, Výrovka - nebyla držkovka, Rozcestí - byla držkovka a chleba se škvarky, přes Lišku na Lyžařskou - káva,palačinka s borůvkami a horké maliny, přes Zahrádky a Smrk dolů do Pece. Mirka Mrkající
Poznámky redakce:
1) asi bylo docela pěkně. Ale kdy jindy, než v březnu ... jen to teplo mohlo být, pravděpodobně, větší... Líbu zde neshledáváme nikde v trenýrkách.
2) *nechápu tu zmínku o seniorech ... je snad něco naznačováno, podsouváno ????? Nerozhodný.
Ofšem opět výtěčná reprezentace EKG. Zimní výstup na tu nejvyšší, co můžeme objevit na kontinentu a bez šerpů ...

Tak na kole.... 8.3.2014

15. března 2014 v 12:04 | Balu |  CYKLO akce


Co dělat, když svítí slunce, beton tvrdne, je březen.... jedeme na jednu z prvních vyjížděk. V sestavě Hainrich, Balú a Petr ( novinka pro letošek-omlazujeme) byl zvolen "brutální" okruh ... Přes Vízmburk, Křižanov, Chvalkovice, Malou Skalici, Ratibořice až po Žernov. Cca 45 km a výškově také mnoho ( alespň jsem se tak cítil) Bylo to fajn ( říkal Hainrich a Petr) Bylo to dlouhý ( říkal Balu).
Ps: Tu zatáčku jsem jen blbě najel, škoda, že tam nebyl příkop... ukázal bych více z techniky. Jo a práší se i v lese... jo a vůbec na mě nečekali.....