Duben 2014

Viktoří 5 let 26.4.2014

27. dubna 2014 v 10:41 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Kluci rostou jako z vody... než jsme se nadáli, máme tu zápis do školy. Chlapci, mentálně silní, odolní, pojali tento slavnostní den s grácií a s nadhledem.
Již první testy ( poznávání maminky, kreslení otce, určení barevného spektra a nástěnné, tabulové malby) prokázali jejich vyspělost a tak nám nezbývá, než konstatovat, že opět po létech se nám v našem školství objevili skvostné talenty, které po sobě zanechají výraznou stopu. (doufáme, že nebude jen pachová)
Fše nejlepší, hoši, do prvních životních povinností Vám přeje EKGteam.

( Klucííí, je lepší plavat v učení než plavat pod splavem Mrkající)

Kopáči 28.kolo - 18.4.2014

19. dubna 2014 v 17:59 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
28.KOLO

...2..


Hašek 1, Rýznar, Kult, Pavlík, Brát, Vít 1
18.4.2014

5

Bezděk T.2, Frunc, Zelený R.2, Zelený J., Borůvka (a nebojme se použít terminus technikus -KRÁL)1, Fiala Viktor

Co říct na závěr sezóny? Body se rozdávaly již jen sporadicky a mnoho nového nezaznamenaly. Největší událostí byl souboj gólmanú, kteří si to rozdali bez rukavic přímo v hráčském poli. Z tohoto souboje vyšel naprosto jasný vítěz a to Rudy, který nejenže vyhrál, ale navíc zatížil branku Interu dvěma góly. Je to prostě universální hráček, kterého můžete postavit kdekoliv a kdykoliv. Na obhajobu Ryzky nutno dodat, že jeko spalovač největších šancí se osvědčil stejně dobře jako Rudolf Hrušínský ve filmu Spalovač mrtvol. Nepříjemností byla dvě těžká zraněni Emana a kobyly, která si vyžádala okamžité léčení do raních hodin v Roudu. Snad se jim rány do zahájení podzimní části kopáčské ligy zahojí. Tímto vám všem děkuji za pozornost, kterou jste věnovali těmto stránkám a především vaším častým a milým rozvětveným komentářům. Sportu zdar a fotbalu zvlášť přeje váš skromný kobyla dopisovatel.


velikonoce

18. dubna 2014 v 15:35 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
...možná to znáte, ale nemůžu odolat ...

tak pěkný velikonoční svátky

(a pak že nečtou... stačí 9 minut a první komentář !!)

Kopáči 27.kolo - 11.4.2014

14. dubna 2014 v 16:00 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
27.KOLO

...5..


Pavlík, Borůvka 1, Zelený J., Vít 3, Kult 1, Rýznar
11.4.2014

8

Bartoň 2, Bezděk T.3, Frunc 3, Ureš, Zelený R.,
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník nikdo tuto zprávu:
PS redakce: Pro zajímavost necháváme v textu originální sestavu, která se protáhla faxem ČTK
Sestavy: Bor. Barthold Daniel 2, Bezdeck Thomas 3, Fruncz Emanuel 3, Urlinger Jari, Zellinger Rudy. Inter: Pavlík, Borůkáč 1, Gabo, Kobyla 3, Gamza 1, Ryzka.
Již třetí neúčast pana Hraběte kvůli krysímu moru a neléčenému <píp> naprosto ovlivnila regulérnost zápasu!!! Pan učitel by si jistojistě zajistil ve hře pořádek. Toto je od nezávislého dopisovatele, který viděl černý pátek 11.4. takto. Třetí Říše opět získává trumfy! Hitlerjugend (neboli neonacisté z řad Borussie) si vymohli v Mnichovské aréně (sokolovně), jako obvykle zasloužené vítězství! Fanatický dav z řad Borussie nesnesl když <píp> z Interu(vlastně <píp>) vyrovnali do té doby zcela jasný zápas (5:0) a hrubými výrazy a pohrůžkami zastrašovali udiveného soupeře! Vyrovnávací gól byl doslova trhavinou nejvyššího kalibru ve vztazích mezi soupeři. Lživé nařčení z toho, že dosažená branka nebyla regulérní, že došlo před gólem k brutálnímu napadení jednoho z hráčů Borussie, že fotbalisté Interu jsou řezníci, že do konce zápasu si protihráče ještě podají ve sprchach způsobylo, že se parta z Interu začala bát o holý život. Vše dokončila rychlá zpráva z kabin : "soupeř zkrátka musí vyhrát, jinak se odtud nedostaneme živí!!". Hráči ze slunné Itálie zbývající minuty odchodili a tím dovolili vstřelit soupeři 3 snadné góly. Takže svoje tři body zákonitě získali. Po zápase pak propukly nezřízené oslavy. Hráči z Interu tedy děkují aspoň za 1 bod, který jim Němci nedopatřením zapoměli odebrat. Zbývá jen konstatovat, že naštěstí mohlo nezávislé médium o této blamáži podat pravdivé informace o průběhu zápasu. Je totiž možné, že již od příště se článků ujme důkladná cenzůra a s tím i zákonité stínání hlav!!! Tento článek nemá autora, jelikož by mohlo dojít k výmazu paměti. Sportu zdar!

Ps: pod značkou <píp> se skrývají výrazy, které by mohly podnítiti rasovou nesnášenlivost a zdají se býti na hraně lékařské etiky. Prostě syfilis, cikáni a podlidi není slušné v naší rozvinuté společnosti psáti a pokud ano, autor se jistě příště rád podepíše, aby mohl následně nésti po zbytek svého života veškeré následky tímto nastnuvšíKřičícíJe na prachyPlačícíSmějící se
Za ÚVCKČR-OK (ústřední výbor cenzurní komise české republiky-odbor kopáčský) Ppor. Balu -III.odbor

Jaro se hlásí ....

8. dubna 2014 v 10:36 | Balu |  CYKLO akce
... o svá práva.
Je třeba vytáhnout, promazat, "navonět" bicykl a trochu potrénovat.... pročež uvádíme něco málo inspirace jak na to.
Nebuďte unuděni školením... jedná se jen o první lekci - seznamovací. To znamená, kdo je v lekcích dál, může přeskočit.
Smějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem


Kopáči 26.kolo - 4.4.2014

6. dubna 2014 v 11:53 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY
26.KOLO

...2..


Hašek, Fiala Václ.1, Vít 1, Kult , Pavlík, Rýznar
4.4.2014

2

Zelený J. , Zelený R., Borůvka 1, Fiala Viktor, Bezděk T.1, Bezděk M.

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Svojí volbou si Borůkáč dopředu zajistil předčasně titul kopáče roku. Gratulujeme! Hra byla mimořádně vyostřená a vycházela na obou stranách z dobré obrany. Vzhledem k šancím na tom byl o něco lépe Inter, ale jeho nemohoucnost v zakončení i při vyložených šancích(kobyla) byla až obdivuhodná. V jedné situaci leželi v bráně dva hráči Borussie a Václav zvaný číňan to tam z brankové čáry ani šlapákem nedostal dopravit. Zranění se kupila, ale týmoví lékaři dělali co mohli, aby dohráli všichni. Gólmani se šťastně uhýbali projektilům, které na ně létali. Poslední večírek je odložen na neurčito což naprosto vyhovuje ještě pořád současnému králi!!!