Květen 2014

Hokejová krůta u Koňů 24.5.2014

27. května 2014 v 18:38 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Kultovní obětování ušlechtilého tvora pranic nepomohlo ... hokejové finále nehrajem. Ale i přesto nám fšem chutnalo. Čest krůtí památce.
...Krůta byla zdolána a ani s jsme se nenadřeli. Trenéři totiž zvolili správnou a účinnou taktiku s úpornými ataky na krůtích křídlech, těsnou obranou donášených okrajovaných kousků ve středním pásmu a tak se soupeř v hale u plátna vůbec nedostal celý zápas do hry.
Sice ve velmi oslabené sestavě ( scházely takové opory jako Randolfinové, Ryzkinenovi, Šolikovovi, Čermisovovi ) s mnoha mladými na soupisce, ale dokázali jsme to. A proč bychom to zde nezmínili...i ten pitný režim byl řádně plněn.
Ač jsme na tomto poli nebyli favority, svou chvíli slávy, na rozozdíl od našich hokejistů, jsme si dokázali užít.
Díky trenére Koni a asistente Kikino za nominaci. Snad jsme dokázali, jak si účasti dokážeme vážit, jak umíme bojovat až do poslední kapky rozumu. Díky....

Tak jen ten Král ... 16.5.2014

17. května 2014 v 13:02 | Balu |  d2) KOPÁČI 2013 - ZÁPASY

scházel.

Akce, na rozloučení se sezónou 2013-14 , proběhla v slavnostním ovzduší, při četbě velmi oduševnělých, poučných textů, které prověřil čas ( 15.stol.). Přednášku připravil pan Hrabě von Veltlín. Kolektiv, jindy ostrých hochů, kteří na palubovce jen tak soupeři neuhnou, poděkoval aplausem tak říkajíc "ve stoje" přičemž potají zamačkával slzy dojetí. Díky Richarde.
Jak dopadla sezóna, ti kteří pravidelně sledují, jistě vědí a ti kteří snad tápou, mohou si fše potřebné najíti v tabulce pro rok 2013-14.
Jen pár postřehů:
* zajímavé bylo bratrské předání ceny střelce (Milda chodil a tentokráte i vychodil úspěch).
* argumenty, podložené vlastenectvím, získaná cena sráče ( přece se nebude tak hodnotný pohár stěhovat za hranice... třeba do Číny). Kobylo dobře připravená řeč.
* poděkování náhradním playerům za jejich častou zápasovou návštěnost.
* i třetí místo je tak trochu raritou a je vidno, že Ryzka se stává nepostradatelným. Co nepostradatelným ....přímo legendou. Zdá se, že i pouhým postáváním v brance se dají udělat velké věci.
Ještě, a to v neposlední řadě bychom chtěli vyzdvihnout vzornou, mravenčí práci na přípravě tohoto plenárního zasedání...a zmíníme za fšechny ostatní pana Gaba. Jarko děkujeme a vyřiď to ostatním.....
tak tedy
AŤ ŽIJE ROČNÍK 2014-2015 a s ním i stále mladí PLAYEŘISlet čarodějnic 30.4.2014

1. května 2014 v 15:32 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Opět, jako každý rok jsme se sešli, abychom na vlastní oči spatřili ten unikátní jev..
Přistání děv čarodějných.
A opět nezklamaly a přistály fčas a v dobré kondici. Přivítání na letišti "U Altánu" proběhlo v soudružské atmosféře ( vždyť je před svátkem práce ), jako menu byla podávána dobrá káva a silné sodové (nebo sudové, teď marně mapuji) nápoje.
Vatry na počest opětného setkání byli zažehnuty a udržovány jednotkou rychlého nasazení pod velením štábního generála Mahonnyho v mírné velikosti ( to znamená, že přilehlý stromový porost nebyl vážně ohrožen). Palivo bylo řádně přidáváno v malých dávkách. Jen je podezřelé, že květy za tento večer dokázali opadat a objevila se místo nich první jablka... hmm, no jo jaro... a ty čarodějnice.