Listopad 2014

Kopáči 9.kolo -28.11.2014

30. listopadu 2014 v 14:11 | Balu |  KOPÁČI 2014 - ZÁPASY
9.KOLO

...5..


Borůvka 1, Pavlík 2, Ryba 2, Rýznar
28.11.2014

10

Vít 1, Bezděk T.4, Bezděk M.4,Brát 1
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobylnatec tuto zprávu:

Již samo to, že se nás sešlo jen 8 mně způsobilo šelest na srdci. Horší bylo, že většina hráčů již velmi brzo po zahájení marně lapala po dechu! Tempo bylo vysoké, místy až vražedné a naším revírem byla sokolovna. Naštěsti! Vůbec si nedokážu představit třeba takový bývalý spartakiádní stadion. S ním bych měl i já problémy. K věci. Rozdílový a tedy nejdůležitější gól Interu vstřelil za stavu 5:4 pan Hrabě. Při rychlém výpadu na branku soupeře v setině sekundy vyhodnotil stáří a hmotnost protivníka v bráně(Ryzko promiň) a srdnatě ho svými pěti dkg. nadváhy po krátkém(asi půl minuty) přetlačovaní přemohl a s jistotou koncového hráče zavěsil. Ano, Richard byl dnes hvězdou utkání. Musím se samozřejmě taky zmínit o bratřích B., kteří neúnavně a bojovně běhali po palubovce a střelecky se jim velmi zadařilo! 2 krát ÓÓlléé. Tomík se snad konečně díky vobenzimu vyhrabal z těch sr....matných výkonů.
Váš dopisovatel.
Ten gól jsem dal určitě před odpískáním.
Ps redakce: von to vo sobě nenapíše ( patrně skromnost ), ale stoupá. Tedy v tabulce... už je šestej a táhne. Kůň jeden...Mrkající
Pro lepší přehlednost přepisuji komentář č.1 na hlavní stranu... to aby se vědělo, aby nezapadlo v propadlišti dějin.
Musím ještě připomenout, že zcela nezaviněně budeme muset po posledním fotbálku v tomto roce vyhlašovat "PŮLKRÁLE" v restauraci U Žida!!! Tedy 19.12. Pro restauraci Divadlo nejsme totiž v tento den vítáni. Mají zde nějakou vánoční megapárty. Pro koho není tato náhradní varianta dostatečně důstojná, podejte prosím jiný návrh anebo si vy.........el. Děkuji. :-D

Kopáči 8.kolo - 21.11.2014

23. listopadu 2014 v 16:09 | Balu |  KOPÁČI 2014 - ZÁPASY

8.KOLO

...6..


Brát , Bezděk T.3, Borůvka, Zelený J.,Zelený R., Ryba 3
21.11.2014

9

Kejklíček 3, Vít 1, Fiala Vikt.1, Bezděk M.1,Fiala Václ.3, Rýznar

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobylnatec tuto zprávu:
Inter 9 " 6 Borussia. Sest. Int. Polokejkla 3, Pernatec 1, Kamyl 1, Viktor 1, Václav 3, Ryzec pravý. Bor. Brát (až za 2 měsíce - jak si sám minule přál. pozn Redakce), Ibiševič 3, Gabo, Borůkáč, Šílený Max(Ryba)3, Rudy.
( PS: tentokráte jsem zde sestavu našeho milého dopisovatele pozanechal, anóbrž zjstíte, že život redakční není žadný med)
Utkání se hrálo v příjemném tempíčku v režiji Interu (3:0,4:1,7:1,8:5,9:6)! Je pravda, že za stavu 7:1 v táboře Borusie zničehonic začal řádit Šílený Max (viz foto), který byl doslova nepolapitelný. Jezdil po hřišti takovým tempem, že občas ohrožoval i svoji vlastní branku. Chválu lze zapět i na hráče Kejklu, který bojoval jako lev a hezky se rozestřílel a též velmi dobrou hru předváděl kopáč Václav, který, aby mu neujelo čelo tabulky raději si nechal ujet letadlo do Indie, kam měl v tomto týdnu odletět. To je příklad co? Tímto ho hodnotím prvním hráčem kola. Na ty góly, co dal, jsem mu, sem tam, nahrál i já! Pokud si někdo vzpomene i na jinou pravdu, tak si ji laskavě nechte pro sebe!!! Váš dopisovatel

Kopáči 7.kolo - 14.11.2014

15. listopadu 2014 v 9:43 | Balu |  KOPÁČI 2014 - ZÁPASY
7.KOLO

...5..


Brát 1, Bezděk T.1, Borůvka 1,Fiala Václ.1, Zelený J.1, Rýznar, Fiala Vikt.
14.11.2014

5

Zelený R.,Pavlík, Vít 1, Ryba1, Bezděk M.1, Kejklíček 2, Bartoň

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník Kobylnatec tuto zprávu:
Jelikož jsem ztratil mezi divadlem a židem podrobný zápis o utkání, tak nejsem schopen servírovat čerstvé události k zápasu. Udajně podle poloKejkly byla 1. hvězda zápasu Kobyla a druhá on!!! Hrabě však prohlásil, že s první hvězdou souhlasí, ale dál ať laskavě drží hubu. Teď si vzpomínám, že Borusia měla 13 min. před koncem solidní náskok 5 : 2, jenže neskonalá vůle a chtíč Interu znamenal na konci vyrovnaný stav. 2 body nakonec spravedlivě dostali obě dvě strany. Dopisovatel, který se ztratil.
Ps redakce: sportovní redakce upřímě gratuluje panu Hraběti ke skórování ( tedy v zápase Mrkající)

Kopáči 6.kolo - 7.11.2014

8. listopadu 2014 v 7:10 | Balu |  KOPÁČI 2014 - ZÁPASY
6.KOLO

...2..


Bezděk T.1, Bezděk M., Borůvka 1,Vít, Brát, Rýznar
7.11.2014

5

Fiala Václ.2, Fiala Vikt., Ryba1, Zelený J.2, Zelený R.


Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník pernatá svině tuto zprávu:
Inter si již hned na začátku utkání vytvořil náskok, který Borussia nebyla schopna do konce zápasu dotáhnout. Zvlášť nebezpečné výpady vytvářel hráč Skleněnka, který se tlačil k bráně soupeře jak rozjetý kontejnér plný stavební sutě. A díky tomu se mu dařilo i skórovat. Jedna štiplavá střela se mu podařila ze střední vzdálenosti a nekompromisně zapadla do horního růžku brány. Druhý jeho skalp byl po samostatné akci, kdy si doslovně z obrany Interu udělal dětské hřiště! Jeho známá stahovačka, kterou nepoužívá zase tak....... prakticky pokaždé, znamenala gól do prázdné klece. Ano, tento muž byl vyhlášen 1. hráčem kola!!! Jeho spoluhráč, který se stává 2. hráčem tohoto kola je bratr Rudy! Při obřím těžkotonážním závěrečném tlaku Borussie dělal v brance Interu doslova možné i nemožné. Viděl jsem na vlastní(spoluhráči potvrdí), jak asi 5 krát vyrazil míč z brány svým vlastním stínem!! Tímto některé hráče soupeře odsoudil k trvalé léčebné kůře v sanatoriu na Hořičkách, které už asi 20 let nefunguje. Až 6.té kolo rozhodlo o tom, že už žádný hráč nemá plný bodový zisk. Viď Mildo. Závěrem se tímto omlouvá Kobyla svému teamu za svůj výkon jelikož den před tím byl OŽRAT osobou blízkou a na výkonu se to móóc projevilo. Kopáčský výbor vyhlašuje na příští týden "ŽIDOVSKÉ DNY"! Máme se tedy na co těšit. Děkuji za pozornost. Váš nestálý dopisovatel.

Kopáči 5.kolo - 31.10.2014

1. listopadu 2014 v 16:35 | Balu |  KOPÁČI 2014 - ZÁPASY
5.KOLO

...4..


Bezděk T., Brát, Ryba 2, Borůvka 1, Pavlík 1
31.10.2014

7

Kejklíček, Vít 1, Bezděk M.3, Fiala Václ.3,Zelený J., Rýznar

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Tak ahojky, dlouho jsme se neviděli! Už jsem tady zase já! Jak tvrdí poloKejkla, tak měl svůj mikrozápas na hřišti 7 : 0. Je zajímavé, že byl přes půl zápasu zraněn. Ale musíme mu věřit. Ještě zajímavější je, že Zéťa si vedl hráčsky přesně obráceně. Jeho mikrozápas byl 0 : 4, jak opět nezvratně tvrdí poloKejkla. To že oba dva získali plný počet bodů mě nutí k zamyšlení. V tuto noční hodinu to samozřejmě chápu! Po třetím vstřeleném gólu číňana byl Véna protihráčem nazván "čínskou pí-ou(místo čárky doplň č). Páté kolo La ligy se oslavilo mohutným ÓÓLLLÉÉ!!! Kobyla za stavu 3 : 0 rychlou kličkou odtáhl obranu soupeře do prostoru pod sloupy, tedy mimo hrací plochu a využil své brilantní techniky, s kterou sám nepočítal, k tomu, aby familierně levou nohou nekompromisně zavěsil!! Čímž prakticky rozhodl zápas. Co říci na závěr? Skupina tří se vypravila vyhledat osvěžovnu, v které by si dala dobré pivo - jako bonus. A nehledala dlouho. Restaurace U Žida jim byla plně k disposici. Nejen bonus(vlastně dva), ale i tláča mnohonásobně předčili očekávání. Navíc v této restauraci si konečně mohli přisednout k sobě rovným a diskutovat o čemkoliv. Velké překvapení způsobila i servírka, která v červeném tričku vypadala přímo "rozkošně"!
A co redakce?? Zde její reakce : Vítej "kronikáři", Vždyť Tě bylo již třeba... kvalitní kopaná bez řádné podpory médií neznamená nic. A pak jsou tu Ti vyvolení, kteří dokáží to NIC úspěšně prodat. Jsme upřímně rádi, že to jsme my EKG,pro které tak usilovně píšeš a ne třeba BLESK . Jen když zaznamenáme tolik nových přezdívek. Nezasvědcení ať zkusí hádat : Polokejkla, Václaf, Sameček, Sumec, ale i ten již dříve zmiňovaný Kamil.... No není f tom kus poézie??