Květen 2015

Viktoří 6 let - prvňáčci 16.5.2015

17. května 2015 v 10:18 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Co fše naše oslavence v první třídě čeká?
Učení, domácí úkoly, ranní trauma se stáváním , pravidelné požírání svačin, korzování o velkých přestávkách, šikana vyvinutějšími spolužáky, nervózní pančitelka, protivný školník, pravidelné peněžité příspěvky na Vietnam, SRPŠ, školní družina, školní jídelna a v ní UHO, třídní schůzky a následné tresty, vysvědčení, tělocvik, matyka, čéénina, ruština ( tady si nejsem jistý jastli ano, nebo jestli zase ano), první cíígo, první pokusy s alkoholem, první lásky na záchodcích. a hlavně, hoši, přezůvky !!
Ale vychovali jsme je pro život dobře a tak si myslíme, že důvěru, v nás vloženou, nezklamou...
Smějící se
Chlapci ať se v ústavu daří

Václavice-Havlovice 2.5.2015

3. května 2015 v 9:18 | Balu |  CYKLO akce
Km najeto cca 48, nastoupáno 714m, oběd na Králíku - výtečný - doplněn pitný režim, maso na Boušíně - došlo - doplněn pitný režim, ZOO v Dubně - pěkné, pohodové - doplněn pitný režim - doplněn pitný režim, Šiškovna - doplněn pitný režim. V cílových Havlovicích - hokejový nácvik střelby před MS - pitný režim nedoplněn. Terénní nerovnost na Vízmburk - stále existuje. Počet putujících - cca 350, počet putujících z EKG - 5! To bychom nazvali velice podprůměrným počtem, ale pravděpodobně se obtížnost trasy oproti minulým ročníkům zvedla, více se závodí - někdy býváme na občerstvovačce v Nádražní zahrádce patřičně vyčerpaní, či bylo nevhodné počasí - moc slunce, nebo s blížícím se důchodovým věkem stárnem???Nerozhodný Tak snad tradice nezapadne....
Ps: ještě vzkaz Čéřovi...ty pneumatiky stále mám Mrkající

Čarodějnice vzlétly 30.4.0215

1. května 2015 v 11:21 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
... a to přesně dle letového řádu v 19,00h. Jenže, co pak dál, jídlo a pití je dobrá, užitečná věc, ale schází tomu duchovno. Pan majitel pozemků ( místního čarodějného letiště ) dostal spásný nápad... budeme čumět do bedny. Sice nedávali nic moc, afšak v přírodě sledování bedny potěší... jen ten gauč scházel.
Akce proběhla v klidu, fšichni se řádně v pokoji rozešli, hasičský sbor s námi neměl pražádnou starost, policejní dohled nebyl třeba ( stejně si někde jezdí na kole u Liberce), zásoby byly dopity a tak snad jen trochu více toho tepla by příště neškodilo.
( To pro pořadatele Mrkající)