Listopad 2015

Kopáči 8.kolo - 20.11.2015

22. listopadu 2015 v 10:41 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník gabo tuto zprávu:
INTER-Fiala Václav 3/Bezděk T.7/Rýznar/Frunc 1/Runkas 1
BORUSSIA-Zelený J./Zelený R/Kult 1/Bezděk M.3/Fiala Viktor/Borůvka
Ps redakce 1-3: Hra, alespoň dle zápisu, probíhala celkem nudně, neboť se světové agentury nijak zvláště nerozepsaly. Ale přeci je něco k zaznamenání.
Máme nového leadra tabulky. Ryzec "pravý" Huntelár se opevnil v čele. Je to jasné, střelci to měli vždy lehčí....
Musíme vyzvednout i Sávu, neboť i on se rozstřílel... u Toma "ibiševiče" Bezdi je těch sedm branek jen k zaznamenání do statistik. Určitě jen on sám ví, že mohl vsítit i vícekrát... zlepši to chlapče, podívej na Sávu a Ryzku Mrkající
<<No a taková je pohoda na čele tabulky... nechce si to ještě někdo vyzkoušet ???

Krupicopárty 13.11.2015

19. listopadu 2015 v 17:57 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Tak proběhl již sedmý ročník akce, kam muži nemohou, ba, je jim přísně odepírána. A přitom mnoho z nás, chlapců, by jistě rádo vyměnilo hořký chmelový mok za kvalitní přeslazenou až sladkou, míchanou, skorotekoucí, bílohnědou, někdy nepřipálenou, horkou směs !! Že chlapci...a to se podává na talíři a nemusí se konzumovat příborem. Takže jen pozitiva. Bohužel, zatím je nám tento gastronomický svátek zapovězen. Nevadí... i to pivo je dost dobrá náhražka a my "nevyměknem" (jak praví klasik), a jednou se prosadíme.
Tak slibujeme.MrkajícíKřičícíSmějící se
Ps: Ještě že šéfkuchař se redukuje z našich řad a že nám Hainrich "rád" předává informace z opulentní hostiny. To, abychom asi slintali....


Sametová kýta 16.11.2015

17. listopadu 2015 v 15:02 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Byli jsme povoláni, abychom se opět, po několika měsících, najedli. Je zajímavé, že účast byla opět nadstandardní...někteří přijeli i z veliké dálky a velice málo z nás se omluvilo. Prostě, jídlo, dobře připravené, poslední dobou táhne. Společnost se baví, je i tu a tam něco k pití, hovoří se na akuální témata a občas se pootočí zeměkoulí i doleva. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když prohlásím kategoricky:
Ano, máme to rádi!!
Tak na závěr tohoto popisku bych neváhal a (snad i za ostatní) rád KOŇŮM poděkoval. Ta noha, co jsme jedli, byla vynikající, Primátor hovořil jasnou řečí a magma bylo řádně žhavé.....
Přecpaný zapisovatel

Florbal AFL Broumov 2015

14. listopadu 2015 v 20:39 | Balu |  FLORBAL
Odkaz také najde, ten kdo má rád statistiky,
ve sloupci MENU / OBLÍBENÉ ODKAZY


Florbal, ano i tento sport "mladých" se objevuje v zájmovém hledáčku EKG. A protože je třeba zúročit přípravnou řeholi, dvoufázový trénink (pondělí/čtvrtek) a nejen hrát tu a tam nějaký ten turnaj, či přáteláček... Romža nelenil a přihlásil nás na ligu. Sice amatérskou, ale ligu. AFL se to nazývá. Pravda, hrajeme sice pod utajením, inkognito, ale "za peníze" lze koupit fše ... i název. Orel...tak jsme se představili před světlem velkého sportu. Dokonce si na to Čeřka nechal upravit i zornici, aby se od toho ptáka (dravce) nelišil.
Takže zatím proběhla 2 kola a nestojíme si špatně. Nejsme poslední...Mrkající
Uvádím pár (dva) zápisů z červenokosteleckého zpravodaje.
Nehrající ( a nenominovaný) zapisovatel

Kopáči 7.kolo - 13.11.2015

14. listopadu 2015 v 17:45 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník pernatá svině tuto zprávu:
Chybí gól u Borussie, nevím, přihlaste se. Dva gólmani na jedné straně slaví cenné vítězství. Byl to festival střelců. Hráč Sáva střílí pohotově góly na obě strany. Hráči Interu mu děkují. Ruda musel volit, aby konečně vyhrál. Díky Rudo za důvěru, kterou jsi do mě vložil.
Zapisovatel.
A jak hrál Gamza? A co Jan Tleskač?
Ps redakce: gól u Němců byl, demokraticky a svobodně, připsán Ibiševičovi neboť je nám sympatický, ladně se na palubovce pohybuje, branku nevsítil a .... nejvíce zaplatil.
Afšak redakce stále postrádá dotaci od neznámého střelce v teamu INTERNAZZIONALE, neboť i zde schází jedna branka.
Ps redakce II:Možná jste ani nezaznamenali prudké stoupání tabulkou playera KONĚ. Kdoví, jestli v těch Pardubicích na Velké nebyli ti hříšníci tři. Nějak mu to běhá ..... koňoj .
Ps redakce III: Sáva dal na radu tisku ( odborníků ??) a tu ponižující nulu ve vstřelených brankách odstranil... gratulujeme. Tak už fšichni, co se zatím dostavili...

Kopáči 6.kolo - 6.11.2015

8. listopadu 2015 v 15:24 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobylnatec tuto zprávu:
Podle slov hráče Gamzy šlo o hru kočky s myší a prakticky na všechny góóly Interu nahrál právě "ON"! Jistý nejmenovaný hráč od soupeře srovnával hru Gamzy s božským Ronaldem. Prý měl jedenáct asistencí. Kobyla dal góóól "HLAVOU"!!! Samozřejmě po nahrávce od Gamzy. Dortmund tentokrát působil těžkopádně a zlobil jen občasnými protiútoky. Hrabě Brát se stužkoval a zlomená pata odpočívá.
Zapisovatel
Ps redakce: na čele tabulky se nám osamostatnil Gamza"surikata" Kult s dvoubodovým náskokem, čímž tento fenomenální player dostává své pronásledovatele pod tlak a svým výkonem si říká o agažmá v Bayernu ( Robééén už stárne a Pepé potřebuje rychlé křídlo s exkluzivní kopací technikou)
... a co na to bývalí internacionálové ??? a co Jan Tleskač ???
Ps redakce 2: Rybák se stále drží na výsluní Kopáčských střelců s 15 výlovky.
Zdatně mu sekunduje Sáva.
Ten zatím nic, ale... soutěž se hraje minimálně do dubna. Tak netřeba věšet hlavu..Mrkající

Kopáči 5.kolo - 30.10.2015

1. listopadu 2015 v 20:33 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník pernatec tuto zprávu:
Hned na začátku se zranil Miloš B., což výrazně ovlivnilo další průběh zápasu. Ani hráč Kejkla alias "zlomená pata", se nějak výrazně neprojevoval. Stav utkání se měnil jako aprílové počasí. Z pohledu Borussie : 3 : 1, 3 : 6, 6 : 6. Fotbalové umění Interu nahradila Borussie vyšším pohybem po palubovce. A snad proto zápas vyústil v remízu.
Zapisovatel
Ps redakce: jelikož to za nás nikdo neudělá, tak dovolte přivítat na palubovce playera "motorového" Sávu.
Vítej a kopej.

Hejšovina 1.11.2015

1. listopadu 2015 v 18:27 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Po týdnu opět v Polských příhraničních velehorách. Základní zkušenosti jsme nasbírali již minulou expedici... to znamená, šerpy není nutno hledat - nejsou třeba, civilizace se dá nalést i zde v divočině, azimut platí stejně jako u nás v domovině a když náhodou selže střelka, tak i ukazatel se vyskytne. Ono, když sportovní výkon ... tak výstup alpským stylem, bez kyslíku, na podzim ( před monzunem) a hlavně severní stěnou. Cíl byl jasný . . . Ostrý vrchol stolové hory Szczieliniec Velki ( v domorodém jazyku jižních sousedů - Hejšovina ). Počasí dobré, slunečno ... jen ten vítr s námi místy cloumal. Bylo zajímavé. ba až objevné, že čím jsme byli výšeji, tím byl vítr silnější. Naproti tomu ... čím níž, tím klidněji ( nejlépe v Piekelku ).Zajímavý poznatek, který patrně vejde do učebnic . Na vrchol vystoupili fšichni členové expedice: Kinka, Hanka-Karel, Kůň a Balu. Poděkovat je třeba i vozu Škoda Romster za jeho statečnost v nástupových kopcích. Bylo to náročné a proto hodnocení ve Vatikánu ( ne v Římě, ale v Náchodě ) bylo slavnostní a probíhalo při neustálém doplňování tekutin a proviantu.
Ps: Našli jsme mrtvého koně, což dokazuje nebezpečnost akce....
Ps II: ...a nemuseli jsme platit za výstup... a to se vyplatí !!!