Leden 2016

Kopáči 15.kolo - 29.1.2016

31. ledna 2016 v 17:29 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY
-
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník pernatec tuto zprávu:

Tentokrát to byl fotbal na nejvyšší úrovni s maximálním nasazením. Obě mužstva si velmi dobře plnila taktické pokyny. Hrálo se za zajištěné obrany s občasnými vysokorychlostními protiútoky do soupeřova území. Dortmund si vypracoval vedení až na 3 : 1, ale pro smutek hráče Rudy ho nedokázal udržet až do konce (Růda chtěl strašně móóc vyhrát-konečně).
V bráně na straně Interu stála nerozbitná zeď jménem "Ryzec-ZIMNÍ KRÁL", který některé tvrdé střely vyrážel šikovně hlavou, kterou měl přibližně půl metru před tělem, takže zaplnil takřka celou branku. Nejmenovaný hráč Dortmundu chce podat protest k nejvýššímu soudu a navrhuje pro Ryzku bránu na všechny strany o 1 metr větší. Potom by prý to bylo spravedlivé! Cenu "FAIR PLAY" pro tentokrát získává kopáč Gamza, který snadno potvrdil všechny přestupky soupeře a spravedlivě vyvrátil veškeré přestupky svého teamu (především své přestupky). Dostává palec nahoru! Borussia jde konečně fotbalově nahoru a odpoutává své fanoušky od uprchlické krize! "Deutschland, Deutschland über alles"! Sáva po dvou letech konečně úmyslně vystřelil, ale bohužel do brány Borussie. Gamza opět nahrál (podle svých slov) na 5 gólů (zřejmě i soupeři). Hráč Rudy prohlásil, že pokud by dnes Gamza vyhrál a vsítil v situaci, která nastala vysokým nákopem spoluhráčů až ke stropu z "PRVNÍ", tak by definitivně skončil se svým čutáním a šel by do předčasného (starobního) důchodu!
Zapisovatel

Ps redakce: přidáváme pár momentek z hlediště. Fanynky jsou fšude krásné... i ta poslední v řadě.


Kopáči 14.kolo - 22.1.2016

29. ledna 2016 v 16:14 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník koňobil tuto zprávu:
Po debaklu z minulého kola si chtěla Borussia vylepšit náladu a začala náporem, který vyústil v zasloužené vedení. Bohužel v návalu radosti zapoměla na to, že v kádru Interu jsou momentálně hráči, kteří bojují na špici tabulky a jak herně, tak v hlavě to mají dobře srovnané! Např. hráči jako Gamza, Ryzka, Čistič apod. Proti takovým fotbalovým géniům se prostě vyhrávat nedá! Navíc v kádru Italského teamu byl věhlasný střelec Borůkáč alias Martin Fourcade, který když vypálí a má zrovna svůj den, tak se zpravidla nemýlí. Ibiševič to dotáhl dokonce tak daleko, že už ho na fotbal přiveze a odveze jeho soukromý řidič. Jo, takové síle nelze čelit. Dortmunde je třeba hledat nové sponzory?!!!!
Zapisovatel


Kopáči 13.kolo - 15.1.2016

17. ledna 2016 v 12:39 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY

.Agentury se podrobněji nerozepsaly, ale nám, nestranným pozorovatelům se zdá býti výsledek pro Dortmund .jakoby debaklem.
.Nevíme, nejsme si jisti, ale od jaké výše scóóre se vrací vstupné ???
.Nebo, že by se playeři z Německé spolkové republiky, díky migraci, nedokázali patřičně soustředit ??
.Nebo je snad italský fotbal na vzestupu ???
.Ano čekáváme padání kompetentních hlav, či alespoň ostrou výměnu názorů...
.Fanoušek si vysvětlení zaslouží.
.Ps redakce: Jen stálice Ryzec nezklamal, body pobral v plné výši a ještě skóroval. .Takto se hochu mezi prostý .lid nikdy nedostaneš....Mrkající

Kopáčská zdravice

15. ledna 2016 v 16:04 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY
Nedá mi to, abych tento povedený komentář nedal na hlavní nástěnku. Od toho jsem tuto funkci dostal. Ono by se mohlo lehce stát, že by onen zapadl do propadliště dějin a to by byla onoho škoda. Hlavně pro onu příští generaci...
Tak již ona avizovaná zdravice playera ( vlastně ) zimního krále 2015:
Nazdar poddaní, omlouvám se za delší dobu mojí nepřítomnosti na tomto webu. Však minulý pátek při návratu ze zápasu, respektive z hospody, jsem si ale uvědomil, že vzhledem k mému věku se již situace, kdy pevně hnízdím již několik týdnů na trůnu, nemusí nikdy opakovat a proto musím přidat několik mých postřehů. Nejprve se vracím k pozápasovému večeru v Divadle, kdy nás svojí vzácnou přítomností samozřejmě náhodnou (slavily se troje narozeniny a kořalka tekla i po schodech) poctila nerozlučná dvojice Zlomenápata a Manitů.Tito dva fotbaloví gurů nám všem dodali další energii a chuť do života nebo na kořalku? Jak kdo chcete.Vážení poddaní myslím, že je na čase, aby jste se již konečně probudili a poklidnou cestou (prosím žádnou defenestraci) mne z trůnu sesadili. Nejenom Zlomenápata, ale i já vím, že na trůn nepatřím a chci zase dolů mezi prostý lid ....Kurňa něco s tím udělejte nebo zvednu daně. Tak zejtra na viděnou zdar Chachaři.
Váš zimní Král Ryzec (skoro vlastní rukou )

Kopáči 12.kolo - 8.1.2016

10. ledna 2016 v 11:36 | Balu/Kobyla |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY
..
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:

Gamza přihrál na všechny góly Interu, které sám nedal(tvrdí on). Pravdou je, že úplně nechápeme význam těchto slov, protože minimálně při třech gólech seděl na střídačce! Inter si pohrával s Borussií podobně jako kočka s myší (opět tvrdí Gamza). Takže si čtenář může jasně domyslet, jak to vlastně opravdu bylo. Fzadu f kisně opět dobře zachytal Ryzka a posílil tím své vedení v čele tabulky! Ibiševič byl zlomenou patou (Kejklou) přejmenován na Kuzněcova. Jako kapitán Interu dřel a jako jediný nastřílel hatrick. "Bylo nám ctí mít takového kapitána", prohlašovali nahlas jeho spoluhráči. Šolík (Manitú) se vrátil. Objednal všem kořalky a žadonil o zapsání alespoň jednoho bodu. Na to ovšem nejzkušenější hráč soutěže Ruda prohlásil, že preambule jasně hovoří: "nedostane žádnej bod, nechci aby mě v tabulce předběhnul"! Zimním králem se pro tuto sezónu stal hráč RYZKA !!!!!

Krasobruslení 3.1.2016

9. ledna 2016 v 12:25 | Balu |  HOKEJ
Open Mistrovství EKG v krasobruslení a tancích na ledě 2016 začalo nenápadnou zprávičkou SMS " Přátelé a kamarádi, plochu už Tomáš rolbuje. Odpoledne se bruslí, kdo dorazí??
Opakujeme nenápadná zprávička SMS.
Ale, nikdo nepředpokládal, že se ozve sám král skoků ribergových - Sergej Pljuščenko. A nejen že se ozval, ale i přijel a závodil.
Soutěž probíhala velmi úspěšně, na závodnících bylo patrné obrovské úsilí, tančili jak dvojice, ale i trojice, jen zvedaček bylo pomálu. Asi chlapcům scházela prostřed sezony síla, nebo.... Výsledky nebyly publikovány, protože závod byl pro technické potíže přerušen. Praskal led, mnohým byla zima a docházel RUM...
Ps redakce: prý led praskal vždy když jsem na něj vstoupil já, Balu. Tímto se ohrazuji pro neoprávněnou pomluvu a žádám okamžitou satisfakci u soudu v Bruselu (nebo u Žida).

Novoroční úvaha

2. ledna 2016 v 16:30 | Balu |  CYKLO akce


Tak mě napadlo... nezkusíme v roce 2016 obnovit jízdu na kole???

Prý je to příjemná záležitost, dokáže udělat radost a vytvoří nezapomenutelné zážitky...

Kluci říkali... (a holky taky)


Předsilvestr u Šiškovny 31.12.2015

1. ledna 2016 v 18:24 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Stává se již tradicí, že se jde...jedno kam, jedno za jakého počasí, ale ...
musí být 31.12. a kárka s obsahem tekutin v sudě balených nesmí v žádném případě chybět. A o to se stará team vznostně obětavých lidí. No, lidí - spíš, koně to jsou.
Letos byla zvolena trasa jihozápadní... tzn. historickopřírodní. +++++++++ (devět křížů). Zde se k nám připojuje další člen ...pes místního fořta. Tekutiny jsou na příděl a tak byl další strávník zapuzen. Sice až před Vízmburkem, ale nic neupil. U hradu již hoří, sice jen ohniště a nás čeká prudký sestup do předem připravené pozice .. Havlovice / Šiškovna. Zde ještě nic nehoří, ale od čeho si sebou bereme Líbu ohníváka. Les padá, afšak oheň povstává.
Takže dál jen ve zkratce, abychom stihli oficiální rozloučení se se starým rokem 2015.
Buřty, pivo, termosky, lahve, cukroví, ústup přes řeku, zkratkou a s kárkou do mírného kopečka, který se skoro nedá vyjet ani na kole a již civilizace.
Benzinové čerpadlo je zavřeno a Líba zoufá.
Marně se dožaduje natankování.
Ani to pivo už není...
Tak večer v Sokolovně...Smějící se

Sněžka 30.12.2015

1. ledna 2016 v 18:23 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Když není sníh, tak na Sněžku. Co taky jiného.
Automobily jsme zanechali v chráněném území (parkoviště). Posléze využíváme MLD (místní lanovou dopravu), která se vznáší i přes sněhovou bouři (zasněžování sjezdovky), na cestu k vrcholu Portášových bud. Po vydatném focení jsme zjistili, že máme hlad. Toto se dá napravit na Růžohorce (pravili zkušení). Bylo zavřeno, ale po mírné čekací době se nás ujala vzorná obsluha biofarmy z Děčínské boudy. Vzorky jejich výrobků zdáli se býti dost bio - pivo 14 (Krakonoš je vždy rychlobio), kaše z nějakého zrní a pravá šlehačka. Byli mezi námi jedinci, kteří "šlehali" až 3x. My méně movití jsme zahnali pocit hladu kyselem a kramflekem.
Ale k cestě. Pod stanicí nové lanové dráhy - Růžová hora (nevyměknem - jdeme dál), stoupáme na nejvyšší vrchol. Občas parkujeme jako ... ( jak oni to tam jen psali) a kocháme se... i to biopivo musí ven. Tím maskujeme, že převýšení se zdá být po vánočních hodech prudší než jindy. Ale jsme tam.... dál již není kam stoupat. Ano... 1602m.n.m. A medovina. A slunce. A focení (každému je třeba jednu fotku) a někteří na vrcholu na kolech...
Prostě na kopci je vyprodáno.
Cesta dolů špalírem byla jen o jedné věci. Neupadnout. Jinak by došlo k ušlapání a Horská služba nebyla nikde vidět. Toto zvládáme a padáme až u Trkače kde je lidí méně, ale ledu více.
A poté již jen večeře v Hospodě na Peci a za světla čelové lampy ( jen jedné - ostatní doufali ve včasný návrat) se vracíme k dostavníkům.
Tak na závěr trochu statistiky: našlapáno 14 580m, nastoupáno 642m, naklesáno 1001m
A kdo že: Mirka, Iva, Eva, Simča, Hainrich, Líba, Jirka, Jarda, Balu
Nebylo to špatný
Ps: už vím o tom parkování ... jako šulin.Mrkající