Duben 2016

Viktoří a SRPŠ

25. dubna 2016 v 15:58 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...


Byli jsme na tom rodičáku, ale přemýšlím, že by bylo bývalo lepší...nejít.
Nemusel bych si brát kravatu, žehlit tepláky, máma by nemusela s hlavou ke kadeřníkovi a ty její nové šaty od Matragi taky něco stály.
Učitelský sbor nás pohostil takovými jobovovými zprávami o těch našich holomcích, že jsme se museli i zastydět.
Ani k pláči nebylo daleko.
Posuďte.... Jindra neumí háčkovat, Jára zase kotrmelec a má prý takový hlad, že pojídá i sešity. Jindra KOUŘÍ... a vyfukuje produkt přímo do obličeje pana učitele a ještě se mu směje za zády drze do očí... Jára, vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta ... No, žákovská knížka byla plná překvapení ( snad jen nácvik písní "Olééé, olééé" a "Narodil se mladý švec" nám naznačují malé světlo na konci tunelu).
A tak co jsme mohli dělat... vynadat, seřezat, zakázat fše i hrátky na jezu, vynutit přiznání ... a jít na připravené pivo.
A to by nám šlo a v tom jsme dobří.
A děcka dáme do útulku....TAK!
Útržkovitě zapsali Táta a Máma těch dvou Viktorů
Ps: jen máme takový neblahý pocit, že Jára i Indřa ty žákajdy zase sežerou...Překvapený I když ... najíst dostali. To jó.....Nerozhodný

Čarodějnice 2016 podruhé

25. dubna 2016 v 15:53 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Jak jsme předesílali v minulém mobilizačním befehlu, doba zážehu bude upřesněna.
A proto neváháme a upřesňujeme:

DOBA PODPALU HRANICE JE STANOVENA KONCILIEM NA 17,30 hod. 30.dubna l.p.2016

Ještě jednou tímto žádáme ženštiny povětrné o dochvilnost, protože energie vydávaná ohněm není nekonečná... a kdo má furt přikládat.


Kopáči 24.kolo - 8.4.2016

10. dubna 2016 v 18:48 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY


Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobylnatec tuto zprávu:
Závěrečný večírek k vyhodnocení kopáčů sezóny se odehraje dne 29.4.2016 a to v ........ještě se úplně neví. Padlo 5 návrhů: Egypt, Kanárské ostrovy, Bakov, Bohdašín nad Olešnicí, Pešík. Tak jsem věru zvědav kam se letos půjde?!
K fotbalu. Již dnes se mohlo definitivně rozhodnout o bu,bu,budoucím králi sezóny. V zápase o všechno proti sobě nastoupili oba dva aspiranti na korunu. Gamza a otec miss ČR 2016. Inter byl celý zápas v oslabení a od začátku tahal za kratší konec provazu. I přesto prakticky pokaždé dokázal pro něho nepříznivý stav dorovnat. Ukázkou hbitosti byl hráč úhoř, který snad díky své slizkosti proklouzl mnohokrát před bránu Borussie a nekompromisně 4 krát trestal(o tyčích ani nemluvě). Příznivci Ibiševiče si zhluboka oddechli, protože měli strach, že králem bude Gamza. Ten zase na oplátku odvětil, že pokud krále vyhraje bude to příznivcům fotbalu cosi málo napovídat o úrovni této soutěže. A to je pravda!
Zapisovatel

Naše Miss 2016

5. dubna 2016 v 16:27 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Je třeba rekapitulovat.
Ve volném společenství EKG & Kopáči máme jednoho až dva Vasoběžce, devatenáct vrcholových kopacích fotbalistů, pár příležitostných hokejových bardů, celý peloton cyklistických leadrů, jednoho elektrokolistu, volejbalové nadšence i přívržence, kuželkáře, motorkáře, tenisty za i před zenitem, turisty, stavebníky, historiky, zdravotníky, milovníky jídla, degustátory piva, znalce rozličných vín a .....

teď už i MISS České republiky pro rok 2016.

Gratulujeme nejen Áje Von Bezděk, ale i rodičům, že zplodili.

Tak co nám ještě v EKG schází, aby se kruh uzavřel. Ano.... přeplavat kanál La Manche a letět do kosmu a vyhrát Missáka roku, projet Dakar, pokořit Himaláje a driftovat na severní pól. (na jižním už někteří z nás byli).
Zájemci o tato prvenství ať se hlásí v redakci.

Kopáči 23.kolo - 1.4.2016

3. dubna 2016 v 11:24 | Balu |  KOPÁČI 2015 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Tak konečně! Fanoušci Dortmundu se dočkali. Spanilá vítězná jízda Interu skončila. Borussia konečně našla ve svých řadách střelce Kamyla. A hned šestigólového! Miloši děkujeme! Upozornění hráčům i fotbalové veřejnosti, že poslední utkání se koná 15.4. Děkuji.
Zdraví vás zapisovatel.
Poslední kolo rozhodne. Kdo z koho???
pracovitý dříč Ibiševič Bezďa ??
nebo fotbalový virtuóz Gamza ??
Toto je zápletka hodna snad jen Ligy Mistrů.
******
Ale jak jinak, je to liga Kopáčů


Viktoří po sedmé

1. dubna 2016 v 15:35 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Kluci nás zvou na "pařbu". Tak nevím, asi není vhodné si to nechat ujít a odmítnout. Poznamenejte si laskavě termín do kalendářů.
Neboť druhá třída, kam nám pacholci dospěli, je rozhodující pro citový vývoj dítěte a jejich plnohodnotné začlenění do společnosti...Smějící se Nebojme se to říci naplno. Ano, je to příprava na třídu třetí... a votode předefším.