Listopad 2016

Kopáči 2016/17 7.kolo 25.11.2016

26. listopadu 2016 v 19:39 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kejklicekp@seznam.cz tuto zprávu:

Zdravím a posílám zprávu z pátečního boje. Po volbě kapitána Gamzy bylo již o vítězi prakticky rozhodnuto a otázka vlastně jen zněla o kolik zvítězí družstvo ve žlutém. Kapitán Gamza vsadil totiž díky své chytrosti a předvídavosti na zkušené kopáče z Lipek a okolí a ti svého chrabrého kapitána nezklamali. Ale byl to kapitán Gamza, který předváděl neskutečné kousky s míčem i bez míče a přiváděl svou hrou založenou na kreativitě a bojovnosti podložené rychlostí svého modročerného soka k zoufalosti. Svůj triumfální výkon navíc korunoval hatrickem. Díky kapitáne. No a co zkušení hráči Interu? Co dodat. Nic.
Jen trocha snahy na nadšeně bojujícího vítěze nestačila.
Lesu zdar.Kej

Božanovský špičák 20.11.2016

20. listopadu 2016 v 17:26 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Úkol splněn. Vyhlídky jsou probádány a teď nezbývá, než se dohodnout a vyrazit. Vyhlídka na Božanovském špičáku není z Machova daleko, ZOO stojí za shlédnutí, a ta Junácká a bludiště na Signálu byl už jen bonus. Trasa má cca 9 km a převýšení asi 380m. Je tam hezky i na podzim (nebo právě na podzim?).
Zapsal ( a mnoho toho není) Balu
... a nejsou tam lidi. Vůbec...

Kopáči 2016/17 - 6.kolo - 18.11.2016

19. listopadu 2016 v 12:16 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobylnatec tuto zprávu:

O proti předchozímu kolu byl tentokrát hlavním článkem úspěchu
Interu hráč Gamza. Vedle neuvěřitelného tahu na branku měl tentokrát i geniální výběr místa před svatyní Dortmundu a po odrazech od stěny zasouval míč prakticky do prázdné brány. Vše korunoval gólem hlavou, kde přeskočil nejen stopéra, ale i brankaře Borussie a branka byla opět volná. Celkem dobře mu asistoval kopáč Václaf, který se 4krát ustřelil.
V restauraci Divadlo probíhalo vše jako pokaždé. Tj. jídlo k pivu není a v 21.15 už není ani pivo. Karty si však vypůjčit lze.....

Ps redakce: to je fofr... celý "týden" ani živáčka a teď najednou ZÁJEZD (parafráze na geniálního klasika JdC)

Kopáči 2016/17 - 5.kolo - 11.11.2016

19. listopadu 2016 v 10:53 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY

Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník zapisovatel co se odvážil nezapsat zápis na net a tím se všem zprotivil... tuto zprávu:
Převaha Borussie byla tak velká, že hráč Kobyla musel duel kompenzovat dvěma vlastními góly. Nejžhavější želízko v ohni Interu a zároveň největší kandidát na "kopáče roku" hráč Gamza tentokrát své pověsti nedostál. Nevolil a tak zbyl a dva body pozbyl!!
Panu zapisovateli redakce děkuje a omlouvá se za rozpoutanou investigativní kampaň

Poté se uskutečnilo již avízované školení taktiky a zde přinášíme (i když s časovým posunem, který je, ohledně časového posunu, pochopitelný) obrazový materiál od našeho reportéra Gamzy. Redakce chválí.

VIP akce pokračovala kulturním program za účasti našich nejlepších umělců... nebuďme příliš skromní ... ano, národních umělců. Byli skvělí a jejich tvorba padla na úrodnou půdu. Dle očitých svědkú se v umění šlo až na dřeň.... i Kejkla-lovec musel uznat, že z první řady jsou ty nástroje famózní...

Je to vražda, napsala 5.11.2016

10. listopadu 2016 v 15:29 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Bylo to takové poklidné sobotní ráno. Tiché až ospalé....
Tmu náhle prořízly dva ostré kužely světla. Brzdy, prudké couvání a poloranním šerem náhle zazněl zoufalý řev, který rval uši....
A potom opět klid, ticho, tma.
Do víkendového rána zoufale vyzvánějí telefonní linky 158 a 112.
Simir Gerchan přijíždí.
Policejní jednotky se ujaly promptně případu.
A nemohu říci, opět úspěšně.
Horní Kostelec byl obklíčen a pachatelé zjištěni a předvedeni na služebnu.
Obětí byl statný pašák (pašík) 130kg narostlý, hodně zarostlý. Ostatky byly zajištěny, protože jen díky včasnému zásahu nebyly zkonzumovány. Všichni příbuzní, přátelé oběti a nebylo jich málo, byli vyslechnuti a posléze zajištěni. Hlavou gangu byl jistý JV (přezívkou kobyla) a spolupachatelem jistý KV (ženského pohlaví).
Není pravidlem, že na tomto webu uveřejňujeme takové drsné příspěvky, ale kdo viděl ty vyděšené tváře spoluobčanů, ten se nediví. Fšichni byli z této události v šoku až tak, že se dali do zpěvu vánočních songů. Vááánoce, tento šlágr, nám bude znít dlouho v uších a bude připomínat....

PS: fotodokumentace z policejní svodky je jen pro otrlé...
Reportáž psanou krví uveřejnil
zapisovatel Balu
vááánoceee..

Kopáči 2016/17- 4.kolo - 4.11.2016

10. listopadu 2016 v 7:32 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Borussia utvořila na začátku utkání kroužek ze svých hráčů a v bojovém duchu popěvkem "olleé" a tancem zahájila tah za vítězstvím! A skutečně po chvíli hry od minule přezdívaný kopáč "Lasička" nekompromisně zavěsil a tím i předznamenal další vývoj utkání.
Zapisovatel
Ps redakce: Ano i na lukulských hodech se řeč točila jen o nadlidském výkonu pana "lasičky" (pro nezasvěcené fanoušky - dříve Hrabě). Bylo popisováno jak akce zrála v hlavě, jak byla provedena, jak byl soupeř konsternován... jen je zajímavé, že těmito úvahami se prezentoval p.Lasička sám. Asi toho byl tak plný.... neboť úvaha přetlačila i jitrnici a ovar Mrkající

POZOR !! POZOR !!
Výbor kopáčský pořádá pro playery školení o taktickém pojetí krásné hry zvané fotbal. Bude prezentováno dvěmi špičkovými mužstvy a to NORSKEM a ČESKEM. Očekává se totální útočný fotbal a branek nepočítaně.
Akce bude provedena po zápase 5.kola ligy Kopáčské a to v restoránu u Kobylů
"salónek Maštal" Horní Kostelec
Po shlédnutí školícího materiálu je připraveno občerstvení a něco kultury.....
Kopáčský národe ... jste zváni.