Prosinec 2016

PF 2017

25. prosince 2016 v 19:51 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Kopáči 2016/17 - 11.kolo - 23.12.2016

25. prosince 2016 v 19:44 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY

Jen v rychlosti, tak jak nám bylo předáno na zasedání v basecampu Sokolovna při příležitosti sváteční dlouhé noci. Bohužel jsme opět byli nuceni reprodukovaně vyslyšet "tsunami" kritiky na tabulkovou prezentaci, uznáváme, že oprávněnou a proto na omluvu znovu uvádíme: tabulky se tvoří ručně bez výpočetní techniky čímž se může, podotýkám může ( i když tak jednou za deset let) stát chyba.
Tabulkové úpravy proběhly, fše je tedy zaznamenáno k 11. kolu a mělo by být v pořádku. Přesto bych si dovolil jednu nepodstatnou poznámku. Apeluji na FBI Kopáčů (tajné služby - oddělení pro sladování správnosti tabulek a statistiku), aby odtajnilo svou existenci a vyzíváme ji k otevřené spolupráci. Anóbrž jsme veřejně publikováni, nemůžeme plně jmenovat, avšak doufám, že anonymně jmenovaní zváží tuto podanou ruku a svět se dozví pravdu ( bez následných oprav) Křičící
(Víme není to příliš vhodné v této době, ale kolektiv redakce vážně zvažuje abdikaci, tak jak se k ní kdysi, po zralé úvaze, rozhodl player Gabo. Velký bratr, tam kdesi, nás trochu znervózňuje )
...přejeme fšem playerům a jejich rodinám klidné svátky a do nového roku 2017 spoustu tvůrčích počinů...

vánoce 2016

19. prosince 2016 v 13:26 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Kopáči 2016/17 - 10.kolo - 16.12.2016

17. prosince 2016 v 18:32 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Dva gólmani v jednom družstvu, tak to tu ještě nebylo. A navíc výhra!!!
Je pravdou, že když se oba dva (Randolfo a Ryzka) narvali do brány, tak je prostřelit prostě nešlo.
Po zápase nesportovně navrhovali, že své body sečtou a každému z nich bude za dnešek připsáno 6 bodů. Neslýchané!!!
Naopak jeden kopáč, který je v současnosti již ve fotbalovém důchodu si do sokolovny(restaurace) pro jeden bod došel. Byl to Manitů.
Tyto body teď závisí na tobě Webmeistere!!!
Po vypití třetího piva někteří frustrovaní hráči vybíjeli svůj vztek na krásnou mladou číšnici, že prej nosí nedobré pivo, že mu padá brzy pěna a jiné ohavnosti. Ta však vtipně kontrovala, ať si jdou před dívko na kozla, ten že je pro ně určitě "LEPČÍ"!
Zapisovatel

Ps redakce: Byl jsem osloven a po investigativním pátrání, kdo je vlastně ten bájný Manitou, jsem došel k názoru, že body pro
quest stááár players budou připsány na nejbližším zasedání sportovní komise pro věci Kopáčské (SKPVK).
Howg
PS redakce II: nedá mi to, abych nezvěčnil na hlavní plochu velmi podnětný názor pana Hraběte von Lasicky z komentářů. Zde prosím:
" Tak to tady ještě nebylo. Reklama výhodných nákupů vtrhla i do kopáčské společnosti.Velmi lákavá nabídka zněla. Vezmi si Randolfa a jako pozornost ti přibalíme Ryzku nebo naopak. Na tuto nabídku jsem jako volič kývnul a vyplatilo se to. Dvojmuži skrytí v jednomuže hráli skvěle a vyhráli. A co na to pan nadlesní? :-)"

Kopáči 2016/17 - 9.kolo - 9.12.2016

11. prosince 2016 v 11:54 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kejklicekp@seznam.cz tuto zprávu:
Něco málo k zápasu. Již rozlosování naznačovalo, že se bude jednat o vyrovnanou bitvu. Obě mužstva vyrukovala na parkety místní sokolovny s velice fyzicky náročným způsobem hry, kdy ne všichni hráči tomuto stylu byli schopni se podřídit. V tom vynikal především hráč žlutých Jan Ryba, jehož zadýchanost dosahovala až veleobřích rozměrů a bude muset na sobě hodně zapracovat, aby se jeho fyzická kondice zlepšila. Jinak je třeba ještě zmínit hráče Kejklíčka a Kulta, kteří v tento páteční večer patrně nafasovaly slepé náboje , neboť jejich projektily tentokrát nerozvlnily síťku nepřátelské branky, i když možností bylo hned několik. Tak příště- snad. Ještě je nutno podotknout, že remíza byla patrně zasloužená. Druhá fáze v salonku restaurace měla velmi dobrou společenskou úroveň podpořenou velmi dobrým Primátorem 11.

Kopáči 2016/17 - 8.kolo - 2.12.2016

5. prosince 2016 v 14:50 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kůň tuto zprávu:
Asi 20 min. fotbalu. Potom už jen chůze. Pribilinec by měl radost. Stala se chyba v zápisech asi před 14 dny. Kejkla -1 bod, Brát +1 gól, kobyla ?
Jarko díky.
zapisovatel
PS redakce: patrně jste si, vy fšichni zainteresovaní, všimli, že se nám komentáře k zápasům zjevně krátí. Ano přátelé, nastává plouživě doba morseova až těsnopisná. Redakce proto vznáší velice odvážný dotaz:
a) proč nenapíší ti, kteří mají připomínku k statistice???
b) proč ten, který nenapíše včas komentář, je kamenován ( ale po česku... bokem, mimo stránky.) ???
c) kde jsou ti diskutéři ( a budu jíž odvážně jmenovat ) Pan nadlesní, pan Hrabě ??? nad jejich replikami zaplesalo nejedno srdce. Není snad již do čeho (do koho) tepat ???
d) Proč,Proč,Proč... je to i (trochu) o redakční motivaci. Víme a jsme s tím smířeni - FACEBOOK vládne světu, nezdržuje a hlavně... fšichni vědí hned, co měl ten druhý před hodinou k obědu. Proč tedy složitě otevírat PC. A kvůli Kopáčům už vůbec ...
Tak jsem si zahráli na odvážné a očekáváme spravedlivý trest.
A nebo to byl jen povzdech???
Vaše redakce