Leden 2017

K Bulánkovi 29.1.2017

30. ledna 2017 v 16:08 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Jen taková komorní drobnost

Příprava na sociální síti probíhala ve velkém zájmu a tak to vypadalo, že to bude stěžejní zimní akce EKGteamu této zimy.
Nakonec nás vyrazilo jen pět, ale zato nabitých energií a odhodláním. Protože i ty, co vyrazili hladoví, oslovil cíl ... BULÁNEK .
O cestě samotné není zas tak co psát. Čeřka nakonec ten stržený plot jednou opraví... zahrada, kterou jsme uválcovali svými těly se na jaře vzpamatuje (snad), i ten pes, co se k nám přidal jednou toho svého pána najde...
Takže kolik: cca 16km (dle Monči málo), stoupáno 248m.Kdo: Monča, Daška, Čeřka, Hainrich, Balů a
motorizovaná jednotka Tatanka a Karel.


Teplické skály 28.1.2017

28. ledna 2017 v 20:30 | Balu |  HORY & VODA & LYŽENebylo nás moc, ale za to výběr z hroznů... Popis: Stříbrný pramen stále bublá ( i v zimě), ledopády jsouc přírodou vytvořeny vkusně a řádně colorovány ( i když určití jedinci zpochybňují barvu...prý na Sokolovně jsou také a čistčí a občerstvení není tak daleko ... ale Čéřa s námi nebyl a mluvil z vyčerpání ... vraceli jsme se z běžek) Hrad Střmen stále stojí, je vysoko, je hezký a je z něho dobrý rozhled. Jen poznámka ... to schodiště stojí také a kupodivu funguje ... i když se na výrobě podílelo i EKG v zastoupení pana Hainricha.
Výběr z hroznů: Tatanka, Hainrich, Balů a Scénic

Sokolka 20.-22.1.2017

28. ledna 2017 v 20:04 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE


Akce Sokolka jen heslovitě...
Polífka se vydařila, chválu pěly i manželky od těch druhých ( nečlenů EKG- náhodně ubytovaných v té inkriminované době... v době soustředění). Lyže byly řádně využity, foto a videa poctivě rozeslány fšem nezúčastněným, Jeseník stojí a čepuje, chlapci na hlídání byli v pořádku vráceni rodinám (Jiřík a Jaroušek), ostatní dětí (těch druhých) se moc nevyspali...
Takže vlastně
DOBRÝ
Zapsal nezůčastněný pozorovatel (Balu)

Kopáči 2016/17 - 14.kolo - 20.1.2017

27. ledna 2017 v 11:40 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Pan Hrabě slibuje, že až jednou bude volit a to se může snadno stát, tak jako prvního příště určitě zvolí Gamzu. Byla to zřejmě výhrůžka, ale míněna naprosto vážně. Kobyla prý hrál jako koloběžka(tj. Ronaldo).
Pomóc zase nás bylo málo.
Prosíme! Začněte chodit!

Ps redakce: hlavní tabulku doupravím až seženu židli, abych si k tomu mohl usednouti Mrkající
Ps redakce 28.1.17: hotovo

Běžky 2017

26. ledna 2017 v 15:51 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
.

Kopáči 2016/17 - 13.kolo - 13.1.2017

16. ledna 2017 v 15:57 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kobyla tuto zprávu:
Po dlouhé době první vychytaný shud out branaře Randolfa. Blahopřejeme! Inter proměnil hned první šanci asi ve čtvrté minutě utkání, kdy kopáč Kobyla nekompromisně prostřelil vše co mu stálo v cestě. V tuto chvíli nikdo nečekal, že tento gól je vlastně gólem vítězným a že další a poslední branka padne až na konci utkání z nohy Borůkáče bombou do levého vinglu opět brány Dortmundu. Hrálo se takticky velmi vyspěle! Občas se i stalo, že se někdo rozběhnul. Kopáč Viktor čistič, který přišel po dlouhé pauze se předvedl extrémně krásným zpracováním míče, které se bohužel ke zklamání spoluhráčů prakticky vždy minulo svým účinkem, jelikož poté hrál s míčem vždy soupeř!
Zapisovatel
PS redakce: to zas byla kanonáda... trenéři nemají rádi, když se nebrání, ale oko brankychtivého diváka si přišlo na své.
Kombinační přechod středního pásma, velmi rychlá chůze tam i zpět a celé utkání krásně olemováno brankami.
I proto máme tento dynamický sport rádi...

Kopáči 2016/17 - 12.kolo - 6.1.2017

8. ledna 2017 v 15:16 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník kejklicekp@seznam.cz tuto zprávu:
Zápis utkání:
Zápas velmi dobré úrovně, kde nechybělo kromě rychlosti téměř nic. Družstvo žlutých se ujalo vedení 1 : 0, aby posléze prohrávalo 1 :2 a poté otočilo na 7 :2. Marný již pak byl finiš hráčů Interu , kteří stáhli na rozdíl jedné branky a další radost (myslím hráče Interu) zastavil čas. Vynikající výkon v dresu Borussie předvedl hráč Jan Ryba, který si vzal zajisté k srdci tvrdou kritiku ke svým výkonům z prosince 2016 a předváděl famozní výkon korunovaným dvoj hattrickem. V dresu modročerných podal kvalitní výkon dvojmuž, jehož každá část zaznamenala trefu. Zvláště branka části zvané Rýznar stála za zmínku. A to proto, když část zvaná Zelený R. načasoval přihrávku do volného prostoru, kde se zčista jasna objevila druhá část jeho těla a ta skórovala. Moc pěkné.
Lesu zdar.Kej

Silvestrovská pouť

5. ledna 2017 v 20:32 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
4.ročník...tedy neváhejme a pojmenujme silvestrovské putování TRADICÍ. Trasa byla zvolena plánovacím štábem citlivě s ohledem na očekávané krásné výhledy a příjemné počasí. Dostavník byl přistaven včas ( tzn. 10,11:12hod), plný proviantu, částečně v tekutém stavu, v zimní úpravě ( nezamrzl). Půjdeme přes Kostelecké končiny na rozhlednu Signál, kde se rozhlédneme a při té příležitosti zažehneme vatru, která způsobí ohřátí uzenin. Cesta ubýhala příjemně, neboť nebylo vidět kam se snažíme dostat. Afšak kárka byla řádně nahuštěna a Signál jsme nakonec pokořili. Zamlžené výhledy i mírně čoudící vatra nám byly odměnou. Okolí ohně se plíživě začalo plnit novými příchozími a tak na Silvestra jsme se necítili osamoceni. Ústup do předem připravených pozic (Beverlly Hills) proběhl kontrolovaně, jen ty koně s námi nechtěli jít. (nemyslím Kobylovi, ti kontrolovali povoz, ale koně v ohradě...marně je Líba přemlouval).
No pěkné to bylo ...
A kdo: Daška, Mirka, Kinka, Kobyla, Líba, Hainrich, Čeřka, Balu a posléze i Šárka a Eddi...
A kolik: někteří 10,5km, ti chrabří 16,6km

Křížový vrch 30.12.2016

5. ledna 2017 v 19:10 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Byla to jen taková procházka v pěkném prostředí i počasí.... Maj tam krásně, na to vrchu Křížovém. Člověk si zde připadá jak na přídi Titaniku, jen to zábradlí poněkud schází.

Apel na Kopáče

5. ledna 2017 v 10:12 | Balu |  KOPÁČI 2016 - ZÁPASY
Milí fotbaloví příznivci a samozřejmě my kopáči. Na konci minulého roku jsme byli všichni tak zaneprázdněni přípravami na svátky, že jsme "POPRVÉ!" zapoměli na vyhlášení prestižní kopáčské ceny a tou je přece:
"ZIMNÍ KRÁL".
Prosil bych tedy o to, aby jsme se nad sebou zamysleli a vyvodili z toho patřičné důsledky! Nebo už jsme tak staří a apatičtí, či co?! O_O