Leden 2018

Kopáči zápasy 2017-18 III. 13.-20.kolo-14.kolo

31. ledna 2018 v 18:53 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
Divadelní chorál devíti nebeských hlasů jednohlasně zpívá líbeznou, uší všech podmaňující skladbu "ólé, ólé vyhrajeme...". a všichni jsou spokojení! Jen Milda se trochu škaredí, že prej to je pomalé, doslova jako umíráček. A tak příště již zpíváme rychleji a podstatně hlasitěji!!! Fotbal je zkrátka fotbal.

Jizerky 26-28.1.2018

28. ledna 2018 v 19:47 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE
Běžková tůra po horách Jizerských zdokumentována ZDE
Mise za poznáním nových pohoří, tentokráte Jizerek, se zdařila. Sic, mohlo být o něco více slunečno, než bylo ( to znamená - slunce nebylo), ale trasa, vybraná naším kondičním trenérem Jaromírem, byla sestavena se vkusem a grácií. I to občerstevení na Smědavě přišlo vhod a přišlo včas. Tož, pokusím se popsat mírně mlhavou trasu:
Polubný * Knížecí cesta *sedlo pod Zámky * Jezdecká cesta * cesta pod Černým vrchem (to fše Jizerská magistrála) * Smědava * stoupání na Jizerské silnici * kiosek Promenáda *rašeliniště Jizerky * Pešákovna * Jizerka * Bukovec * a podél Polubenské silnice do base campu. Cca 26 km
Večer rehabilitace, strečink při kachně, podpora pitného režimu ... to fše "U Rudolfa" . Hodnocení trasy i voleb presidenta, situace v Čínské lidové republice - to již probíhalo v treninkovém centru. Diskuze byla hodnotná, stále se rozvíjející a nekonečná.
Snad bude ráno pršet...a taky, že jo Mrkající
A tak ještě kdo byl: Jaromír, Simča, Jiří, Eva, Evička & Pavlínka, Čeřka, Monika, Hainrich, Daška, Mirka, Líba, Tom, Míla, Balu a Pepíček ( ten se trochu lišil ... nebyl na trase, nelyžoval, měl mírnou nadváhu a byl to pes).
Za příchozí mohu neskromně napsat....DĚKUJEME, DOBRÉ TO BYLO.

Kopáči zápasy 2017-18 III. 13.-20.kolo-13.kolo

25. ledna 2018 v 11:17 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY

Nebýt Borůkáče, tak se opět nehrálo. Na telefon ovšem zareagoval velmi pohotově a doplnil lichý nehratelný stav. Střelecky se prosadil svatý Václav. Byla to jeho soukromá exhibice. Pokud je v teamu takový hráč, to se pak opravdu "nedá"!

Běžky z Petříkovic 21.1.2018

22. ledna 2018 v 16:00 | Balu |  HORY & VODA & LYŽE

Řádně zdokumentováno ZDE Balu
a ještě Hanka
Opět, po několika letech, celý hřeben Jestřebých hor. České dráhy se ustrnuly a i když opět zvedly cenu letenek, přistavili starý, dobrý spoj v 8,50. To se nám líbí, to chválíme. Trasu jsme nemuseli studovat, máme mezi sebou pamětníky, kteří ještě pamatují poslední výjezd.
Slunce, sníh, Řehačka ( Jestřebí bouda.. pro ty co by snad nevěděli), Odolov, krávy a skoro fšichni přes Bohdašín domů.
Ještě motto dne: "Hainrich je o šest let starší...a přece mě ještě stačí". Daška.
Přidám ještě ostatní i když fotka v záhlaví mluví jasně: Hanka, Mirka, Líba, Daška, Hainrich, Balu.


Kopáči zápasy 2017-18 II. 6.-12.kolo-11.kolo

7. ledna 2018 v 13:48 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
VÁŽENÍ SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ
klub Kopáčský, přinucen okolnostmi, vydává toto zásadní prohlášení:
Koncem minulého kalendářního roku se stala hrozná věc. Bez vědomí Výboru pro věci Kopáčské, player Kobyla podepsal přestupní lístky do klubu

FC 50 plus ...!!

Čin zdá se nám nesportovní, zbrklý a neuvážený. Klub Kopáčský podává okamžitý protest a doufá, že tuto kauzu nevezme disciplińární komise na lehkou váhu.
To už by si tady mohl stárnout každý jak se mu to hodí.
Případ byl diskutovám v klubovně až do druhého dne a toto usnesení je jeho výsledkem.
****
Teď několik postřehů k novoročnímu zápasu:
Na Nový rok skoro všichni zdraví! 14 kopáčů předvedlo excelentní výkon! "Internátní team" předvedl na začátku doslova profesorskou hru pod taktovkou jejího "captaina" Gamzy a v půlce zápasu vyhrával již 7:2! Ale asi 20 min. před koncem německý "obr" zavelel k útoku a podobně jako za války "wermacht" pod vedením polního maršála Jaroslava Uriho Řepky začal zdolávat obranou tvrz italského velkoklubu! A snažil se velmi dobře! Borussia prakticky každé 4. minuty vsítila branku. Za stavu 7:6 přesně 4 min. před koncem zápasu se odněkud(nejspíš z lesa) vyřítil kopáč Srnec a přesnou ranou definitivně rozhodl utkání ve prospěch Interu.


Silvestr EKG 2017

1. ledna 2018 v 18:00 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...

Tak alespoň pár FOTEK *ZDE* místo popisu náhradní pouti s károu. Původní verze byla zavrhnuta poměrem hlasů 12:1, protože plánované Jestřebí výhledy do nového roku byly mrholením a mléčnou mlhou notně ohroženy........a tak navigátoři dali hlavy dohromady a provedli poutníky i s technikou, nástrahami Olešenských končin.
Speciální poděkování patří lavinovému psu Ozzákovi.
Směr držel...
.