Duben 2018

Král Kopáčský 2017

30. dubna 2018 v 6:45 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
Omlouváme se dotyčnému Richardu Von Hraběti za velice zcestné informace. Po uveřejnění článku, který hodnotil Kopáčskou sezonu, byla redakce zasypána lavinou protestů... Dle očitých svědků se tento (Hrabě Von Richard) jednoho dne tak rozběhl, že ani skoroplayer červenokosteleckého A teamu se nestačil divit co, nebo kdo, kolem něho prosvištěl. Takže Richarde omluva ... jsi K TVÝM JIŽ POPSANÝM VLASTNOSTEM TÉŽ I BRUTÁLNĚ RYCHLÝ Usmívající se
Důkaz byl nalezen v Italském tisku, hned vedle bájného Peroutkova článku...


JEŠTĚ PODROBNOSTI KE KORUNOVACI.
TATO SE USKUTEČNÍ V PÁTEK 4.5.2018 OD 19,00h V TENISOVÉM AREÁLU. DOPROVOD NEJBLIŽŠÍCH JE VÍTÁN, BA DOKONCE VYŽADOVÁN. TOMBOLA BUDE ( noste ceny, nejlépe 2ks na playera)
DĚKUJEME ZA POZORNOST...

Hadařská 70 21.4.2018

25. dubna 2018 v 10:24 | Balu |  CYKLO akce
Pár momentek ZDE
Jízdní team se nám, rok co rok na této akci, pomalu rozrůstá. Letos již tři ks. A to nepíši o chodecké sekci, kde se zúčastnilo nepočítaně členek EKG a jako bonus dva kočárky a jeden pes. Tedy jestli Ozzák není samostatná kategorie.
Musíme uznat, že Klub českých turistů notně přitvrdil ve výběru trasy. Nastoupáno bylo cca 1100m a kontrola s občerstvením až na posledních 5ti km. Bohužel se letos sešlo velké penzum žížnivých chodců a jezdců, což se projevilo na spotřebě piva. Značku vám nepopíšu, neboť nezbylo... Ještě, že jsme natolik prozíraví a po cestě jsme pitný režim nikterak nezanebávali.
Trasa stručně asi takto : Č.K.-Zábrodí-Kramolna-Lhotecký Dvůr-Starkoč-Studnice-Zblov-Ratibořice-Bílý most-Litoboř-Slatina-Mečov-Slatinské Končiny-Boušín-Fárák-Panská cesta-Havlovice-Úpice-Kvíčala-Velké Svatoňovice¨Malé Svatoňovice-Petrovice-Odolov-Chlívce kontrola-H.Kostelec-Č-Kostelec
Ale dobré to bylo....

Kopáči zápasy 2017-18 IV. 24.-25.kolo

24. dubna 2018 v 19:37 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
.

Letošní ročník kvalitního sálového sportu (pro nezasvěcené...jedná se o fotbal) je za námi. Kdo čekal, že při stále se zvyšujícím věkovém průměru bude tento sport nezajímavý, nudný a pomalý, musí být notně zklamán. Přihrávky do stále ještě rychlé chůze se opět zkvalitnily, brankáři i přes mírně se horšící zrak dokazují svými kaskadérskými kousky že jsou stále na svém místě, úhořovití útočníci se tak prolínali s ostrými obránci, že nezasvěcený divák mnohdy ztrácel, díky rychlosti, přehled.
Přec by se jedna připomínka našla... divák přijde, po dlouhém týdnu je natěšen a co se nestane. Dojdou playeři. Tedy nedojdou - k zápasu... Kdo rozumí sportu, chápe, že týdenní cyklus zápasů je velmi náročný na fyzickou kondici, ale chlapci... tento sport jste si vybrali dobrovolně a zaměstnavatel vás pravidelně v pátek večer uvolňuje. Prodejte co ve vás dříme. Vždyť doby, kdy se hrálo jen pro radost a zábavu jsou už v nedohlednu a my si myslíme, že ty prémie nejsou k zahození. Zaslužte si to pozápasové pivo ...
Vzorem ať Vám je Hrabě Von Richard, který zraje jako to víno, které má tak rád. Opět KRALUJE a my GRATULUJEME. Ve svém věku se v něm snoubí zkušenost, taktická vyspělost, vytříbená technika, lasičí mršnost a velice, velice, velice rychlý pochod s balonem.
Prostě zkraťme to: RICHARDE, ZE SRDCE TI TITUL PŘEJEME. Nebyl nikdo lepší .

Ps: Ještě neověřená zpráva ze zákulisí kopáčské komise...
KORUNOVACE KRÁLE A ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ ROČNÍKU PATRNĚ PROBĚHNE V ZÁZEMÍ TENISOVÉHO ODDÍLU
4.5.2018 - čas a program bude upřesněn tichou poštouViktoří 9.výročí 14.4.2018

22. dubna 2018 v 19:50 | Balu |  FŠE OSTATNÍ...
Devět let je hodně času. Kdyby to bylo vhodné poznamenali bychom, že proteklo mnoho kubíků vody přes Viktorčin splav. Kluci nám pomalu dospívají, narůstá jim svalová hmota, síla, bříška a padají pomalu vlasy. Ano, devět let je hodně času.
I proto si stále vážíme pozvánek na tuto vzpomínkovou akci, zvanou Viktoří narozeniny.
Letos byl i pozván i pan Tambor s jeho bratrem. Oba byli vypiti. Tedy snad...
Chlapci děkujeme za pozvání a příště přijdeme rádi zas ( a pokud možno včas )


Kopáči zápasy 2017-18 IV. 21.-23.kolo-23.kolo

8. dubna 2018 v 18:40 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
.
Na vašem blogu http://ekgteam.blog.cz/ zanechal návštěvník pernatec tuto zprávu:
6.4.2018 Borussia 8 : 3 Inter Sestavy: BVB- Borůvka, Úhoř 5, Hrabě 2, Pernatá 1. Inter- Véna 2, Ureš, Gábina 1, Randolfo. Tvrdé a velmi běhavé utkání rozhodl hráč Úhoř, který se "pětkrát prosmýkl" kluzkou obranou soupeře a nekompromisně zakončoval! Nutno ještě vyzdvihnout výkon kopáče Hraběte, který zahajoval utkání v silné "deprési", ale po dvojitém přesném zakončení i na něho přišel zdravý optimismus.