Kopáči zápasy 2017-18 IV. 24.-25.kolo

24. dubna 2018 v 19:37 | Balu |  KOPÁČI 2017-ZÁPASY
.

Letošní ročník kvalitního sálového sportu (pro nezasvěcené...jedná se o fotbal) je za námi. Kdo čekal, že při stále se zvyšujícím věkovém průměru bude tento sport nezajímavý, nudný a pomalý, musí být notně zklamán. Přihrávky do stále ještě rychlé chůze se opět zkvalitnily, brankáři i přes mírně se horšící zrak dokazují svými kaskadérskými kousky že jsou stále na svém místě, úhořovití útočníci se tak prolínali s ostrými obránci, že nezasvěcený divák mnohdy ztrácel, díky rychlosti, přehled.
Přec by se jedna připomínka našla... divák přijde, po dlouhém týdnu je natěšen a co se nestane. Dojdou playeři. Tedy nedojdou - k zápasu... Kdo rozumí sportu, chápe, že týdenní cyklus zápasů je velmi náročný na fyzickou kondici, ale chlapci... tento sport jste si vybrali dobrovolně a zaměstnavatel vás pravidelně v pátek večer uvolňuje. Prodejte co ve vás dříme. Vždyť doby, kdy se hrálo jen pro radost a zábavu jsou už v nedohlednu a my si myslíme, že ty prémie nejsou k zahození. Zaslužte si to pozápasové pivo ...
Vzorem ať Vám je Hrabě Von Richard, který zraje jako to víno, které má tak rád. Opět KRALUJE a my GRATULUJEME. Ve svém věku se v něm snoubí zkušenost, taktická vyspělost, vytříbená technika, lasičí mršnost a velice, velice, velice rychlý pochod s balonem.
Prostě zkraťme to: RICHARDE, ZE SRDCE TI TITUL PŘEJEME. Nebyl nikdo lepší .

Ps: Ještě neověřená zpráva ze zákulisí kopáčské komise...
KORUNOVACE KRÁLE A ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ ROČNÍKU PATRNĚ PROBĚHNE V ZÁZEMÍ TENISOVÉHO ODDÍLU
4.5.2018 - čas a program bude upřesněn tichou poštou


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ClementVal ClementVal | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 20:53 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama